Průjem u manžela

281
31.5.16 18:38

prujem u manžela

Ahojky chtela bych se zeptat, manžel dneska odpoledne dostal střevni virozu ale co me trápi že kolikrát leží nechce se mu na velkou ale pak na trenkach už ma trochu toho průjmu stalo se to nekomu? jinak ten průjem ma uplnou vodu vzal si odpoledne endiaron horečku zati nema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14424
31.5.16 18:42

8o No ty bláho, dej mu to přečíst. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
31.5.16 18:43

Myslim že natom neni nic špatneho když ma člověk o neho strach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.5.16 18:44
@agvamarine píše:
Ahojky chtela bych se zeptat, manžel dneska odpoledne dostal střevni virozu ale co me trápi že kolikrát leží nechce se mu na velkou ale pak na trenkach už ma trochu toho průjmu stalo se to nekomu? jinak ten průjem ma uplnou vodu vzal si odpoledne endiaron horečku zati nema

a jde se pak alespoň umejt? 8o endiaron a imodium a když to zítra nebude lepsi nebo to bude zelena ta stolice tak sup na infekcni nabrat stery ;) muze to byt i střevní chripka tezko rict no :nevim:

• Citovat
  • Upravit
18487
31.5.16 18:44

To je tedy opravdu dotaz na urovni :nevim: Ma strevni chripku, tak mu potupne nestuduj trenky a nech ho chudaka zit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
31.5.16 18:45

No samozřejme že se umeje :mrgreen: neni čune :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.5.16 18:45
@Cuddy píše:
To je tedy opravdu dotaz na urovni :nevim: Ma strevni chripku, tak mu potupne nestuduj trenky a nech ho chudaka zit.

mozna by to chtelo fotku trenek ukázat abychom to zhodnotily :think: :nevim: :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
785
31.5.16 18:46

Jak se tváří na to, že to tu rozebíráš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
@agvamarine píše:
No samozřejme že se umeje :mrgreen: neni čune :lol:
:mrgreen: no alespon ze tak..nech to byt vyckejzitrka a uvidi se kdyztak at maze nechat si udelat stery ;)
  • Citovat
  • Upravit
281

Řekl mi to sam ja mu trenky nestuduju jsem myslela že tu jsou lepši lidi že mi jen napiši že se to stává a hned nebudou hruby no bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
31.5.16 18:47

@agvamarine tak asi netreba se plasit a vypisovat o jeho trenclich, ne? :roll:
At si vezme prasky na to urcene, drzi dietu a kdyz ho to nepusti, at jde k doktorovi…dospely clovek snad vi, co delat pri strevni chripce, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
31.5.16 18:48

Já bych volila spíš než endiaron to imodium, je opravdu lepší. A koupila bych probion, mít. ho doma prospěje všem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.5.16 18:49
@agvamarine píše: Řekl mi to sam ja mu trenky nestuduju jsem myslela že tu jsou lepši lidi že mi jen napiši že se to stává a hned nebudou hruby no bohužel

no stava…ono když ma problém v sobe udrzet prujem a nekontrolovatelne si priprdne trenky aniz by tlacil a je to voda tak jako je to jasna nejaka infekce takze stava se to jen s tim lidi jdou k dr nez se zeptají nekde na diskuzích no a popisi to jako me by bylo tran i za manžela kdybych se tu mela ptat takhle :think:

Příspěvek upraven 31.05.16 v 18:49

• Citovat
  • Upravit
14424
31.5.16 18:49
@agvamarine píše: Řekl mi to sam ja mu trenky nestuduju jsem myslela že tu jsou lepši lidi že mi jen napiši že se to stává a hned nebudou hruby no bohužel

Asi má špatný svěrač. :mrgreen: Ne jako za chvíli ten průjem asi taky chytneš, tak pak to zjistíš sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
31.5.16 18:52

Ty k němu nemáš žádnou úctu co? jak by bylo tobě kdyby to probíral on? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie