Průjem ze stresu

Anonymní
13.3.13 17:15

Průjem ze stresu

Ahoj mám dotaz, stalo se Vám někomu někdy že jste dostali průjem ze stresu a jen když jste si vzpomněli že by jste měli někam jít okamžitě jste museli letět na zachod a pořad jste na to museli myslet. Jestli tam dojdete, jestli je tam zachod, jestli kdyz rano vztanete zase budete mit průjem. Připadam uz si jak blbec pořad myslet na to jak mi bude a tim že si na to vzpomenu tak znervozním jestě víc a za chvilku j´du na zachod a třeba tam jem sedím a nic ale presto mam pocit ze se pooooo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26654
13.3.13 17:17

Stalo a stává dost často. ono se i říká, že střeva jsou druhý mozek člověka. no něco na tom bude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4433
13.3.13 17:20

Já to mívala hlavně před zkouškama na škole :-) i teď občas, třeba když mam jít k zubaři :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
13.3.13 17:22

Ano, dřív se mi to stávalo, stres, třeba cestovní horečka atd, čím víc jsem na to myslela, tím horší to bylo.
Za bezdětna jsem užívala Imodium, abych měla jistotu, že se někde nepo,,, pak jsem objevila bachovky a celkem hezky na mě působili.
Věkem to nějak odeznělo, možná už si některé věci tak neberu a jsem ve větší pohodě, sebevědomější. Ale dřív třeba před zkouškama ve škole, i přd blbým referátem to bylo hodně blbý, většinou jsem buď pila jen černý čaj a jedla suché pečivo nebo nejedla vůbec a pila jen vodu nebo kolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
13.3.13 17:23

Stává… A co mám tak v živé paměti, tak před ultrazvukem ve 12.tt. to byl mazec :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17628
13.3.13 17:29

Stalo se mi to v životě asi jen jednou, ale bylo to fakt nepříjemný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
13.3.13 17:33

Ano, třeba před návštěvou zubaře ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10638
13.3.13 17:39

Ano, stává. Při stresových situacích úplně pravidelně :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
13.3.13 17:57
@Anonymní píše:
Ahoj mám dotaz, stalo se Vám někomu někdy že jste dostali průjem ze stresu a jen když jste si vzpomněli že by jste měli někam jít okamžitě jste museli letět na zachod a pořad jste na to museli myslet. Jestli tam dojdete, jestli je tam zachod, jestli kdyz rano vztanete zase budete mit průjem. Připadam uz si jak blbec pořad myslet na to jak mi bude a tim že si na to vzpomenu tak znervozním jestě víc a za chvilku j´du na zachod a třeba tam jem sedím a nic ale presto mam pocit ze se pooooo…

Ahoj, můžeš mi, prosím, napsat SZ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13773
13.3.13 18:01

Kamkoliv jdu nebo jedu tak mam strach, abych se nekde nepo,,, fakt se mi zacne chtit pravidelne, kdyz jsem na odchodu a nejlepe, kdyz jeste specham :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
13.3.13 18:02

Ahoj stává a často…malý skončil v nemocnici, stres a už jsem se ze záchoda nehla…prostě cololiv co je pro mě stresujici se odráží timhle způsobem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
13.3.13 18:03

@Jolynka jo to mam taky, proto když nemusím jsem celé dopoledne doma, to mam svuj s*ací rituál :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
13.3.13 18:07

Ano, děje se mi to často..tedy dříve více, jsem už trochu otrkaná, ale pořád to tak funguje..bohužel.. :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10846
13.3.13 18:19

Ano, stává dost často, když jedu s dětmi k doktorovi, když jdu já k doktorovi, manžel už je vždy naštvaný, že musí řešit kam, že jsem protivná, protože to fakt je boj udržet. :oops:
Nejvíce se mi to stává když mě to chytne a nikde není šance na záchod, někdy se to podaří rozehnat, myslet na něco jiného nebo pod. ale většinou ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5635
13.3.13 18:24

Stávalo se mi to během zkoušek na VŠ, někdy to byl fakt mazec. Stačilo si jen na zkoušku vzpomenout..
Jiné ve zkouškovém přibíraly, já měla břicho jako lavor…musím uznat, že to nebylo zrovna na škodu :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat