Průtokové parametry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deny.k
Nováček 5 příspěvků 01.06.19 18:49
průtokové parametry na dolní hranici normy

Ahoj :mavam:. Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s průtokovými parametry na dolní hranici normy? Jsem 33+5 a včera mě doktorka ze 3 screeningu poslala rovnou do porodnice, aby to zkontrolovali. Tam mi řekli, že malá je na spodní hranici téměř u všeho- jak váhou, velikostí, tak průtokama. Poslali mě domů s tím, že mám přijít příští týden na kontrolu. Byla jsem z toho tak vykulená (do teď ukázkové těhotenství), že jsem se zapomněla zeptat, co by to mohlo ve finále znamenat a nikde jsem se to ani nedočetla, tak mě napadlo napsat sem, jestli někdo nemáte zkušenost :think:.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
adri26
Kecalka 472 příspěvků 01.06.19 20:17

Mě hlídali taky od 3.screeningu malý byl menší. Každý týden průtoky a premerovani, ale ty jsem měla ok. Nakonec do ke konci dohnal. Jinak kdyby se to zhoršilo tak by vyvolaly porod.

Morticie81
Kecalka 138 příspěvků 03.06.19 15:24

Měla jsem podobně - ale já hned musela do nemocnice, 4 dny monitory a pak raději vyvolávaný porod. Hned po prvních kontrakcích se dceři ale hodně zhoršili ozvy a hrozila hypoxie. Takže mi hned zastavili kontrakce a šlo se na akutního císaře. Všechno dopadlo dobře, malá měla tedy nižší váhu 2,4kg

Váš příspěvek
Reklama