Reklama

průzkum vztahů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

omega3
Povídálka 25 příspěvků 04.03.09 21:54
průzkum vztahů

Holky, dělám malý průzkum spokojenosti ve vztahu, přidejte se.. :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 04.03.09 22:16

chybi mi moznost - odesel za jinou slecnou a nechal nas samotne

káťa
Extra třída :D 12780 příspěvků 04.03.09 23:09

Ahoj, u nás je stejná situace jako u Gabinky :(

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 05.03.09 07:37

My máme celkem pěkný vztah, jen to teď jaksi „kazí“ moje výkyvy nálad (asi nějaký poporodní splín) :(

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 05.03.09 08:06

Ahoj,

tak vám nevím, co zatrhnout. Od manžela jsem odešla před rokem a půl, teď konečně snad dojde k rozvodu, ale komunikace je strašlivá. Na druhou stranu mám ale nového přítele a jsem čerstvě zamilovaná. Tak nevím :-D

Tereza

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 05.03.09 08:25

Tak já jsem zaklikla, že je to rutina a stereotyp, ale přesto svého manžela miluji.
Jsme spolu 12let, 2 roky manželé.
Občas mi příjde, že žijeme jako bratr se sestrou :oops: :lol: , ale zas někdy je náš vztah hodně vášnivý :oops: :lol:

Asi jak píše misutka…je to taky hodně podle nálady.

Káťo a Gabi to je mi líto. Nechci vás nějak utěšovat nebo radit. Jen chci napsat, že já bych byla úplně v pr…, kdybych byla na vašem místě.
I když na něm vidím chyby /někdy i často/, tak bych bez něj byla strašně nerada. Nevěru vůbec nepřijímám, odsuzuji a beru jakou strašnou zradu. Zradu né jen mě, ale i dětem.
Ale to sem nepatří…

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 05.03.09 09:40

Ahoj.Tak já mám s manželem krásný vztah.Nejspíš to,ale bude tím,že on jezdí s kamionem a vidíme se jenom o víkendech a občas jednou v týdnu,tak tím jsme si vzácnější.Nevím jak by to vypadalo mít ho doma každý den..... :D

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 05.03.09 09:48

Po vsem, co jsme za posledni dva mesice prozili je ted doma krasne :D Pripadam si jak cerstve zamilovana :lol:

Lendula
Stálice 99 příspěvků 05.03.09 13:16

My máme vztah opravdu moc pěkný, ale musím říct, že velkou zásluhu na tom má manžílek, protože je hodně tolerantní. Je to prostě Poklad! :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.09 13:44

dušičko, tak Martin zůstal? To ráda čtu!!! A moc vám to přeju!
 L.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.09 13:45

k tématu: jako gabinka s káťou :(
L.

Holky, nebojte - určitě bude líp!!!!!! Musí!

Lucajdice79
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 05.03.09 13:52

Ahoj,tak já jsem s Lucinkou taky sama,už rok.Tatínek nám za jinou sice neodešel,ale byl pro život naprosto nepoužitelný(nechci moc rozebírat).Dneska můžu říct,že je to někdy hoooodně těžké,ale zastávám názor,než špatný chlap,tak raději žádný :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.03.09 15:01

Přála bych vám všem, abyste našly také partnera, který vás i po 10letech každý den rozesměje. :D

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 05.03.09 15:08

Přála bych si, aby všechno v životě mi vyšlo stejně tak dobře jako vztah s partnerem :wink:

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 05.03.09 17:42

My máme taky krásný vztah. Po svatbě se zlepšil a po narození Elišky zase. Ale u nás na tom taky má velkou zásluhu manžel. Je hodně moc tolerantní a není výbušný jako já :wink: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >