Reklama

První den školky a perličky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

semisova
Kecalka 500 příspěvků 03.09.18 08:57
První den skolky a perličky

Ahoj holky, tak my doma vše připravené do prvního dne skolky a ráno jsem po těch dvou měsících prázdnin a vyspavani do pozdních hodin zaklapla oba budiky co jsem měla připravené a spalo se dal. No trapas. Do skoly máme nejzassi termín příchodu v 8:30 takže dnes příchod padá a zítra máme repete. Malá mi tady knoura, ze chtela do skolky tak snad se zítra podaří. No musí! Po zazvoneni budiku hned vstát a žádné ještě pět minut…
K mé omluvě, jsem 7mes těhotná a trpím šílenou noční nespavosti a usnula jsem snad až v pět ráno. Částečně asi tím tehu s taky nervy jak mi malá první den skolky zvládne.
Tak snad nebudem jediní kdo dnes nebyl :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 03.09.18 09:04

To je pěkné, my naopak nemohli dospat jak se syn těšil :mrgreen: nejdřív se mu ve školce nelíbila značka co mu přidělili, to bylo samé achjo já nechci být jabko :mrgreen: pak se ani nerozloučil a rovnou vběhnul do třídy, vyplaznul jazyk na obě učitelky a běžel si hrát :lol: sem zvědavá co mi řeknou až si pro něj odpoledne půjdu, snad nebude dělat moc ostudu :mavam:

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 03.09.18 09:13

Haha, to mě pobavilo :D No aspoň jsi se vyspala, však máš na to nárok :-)
U nás bylo spíš smutno - po roce jiná třída, jiné učitelky, holky jdou do předškoláků. I mně bylo smutno, v té minulé třídě byly učitelky opravdu úžasný, uvidíme, co nás čeká letos…

zrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 03.09.18 09:20
@Kriss Tina píše:
To je pěkné, my naopak nemohli dospat jak se syn těšil :mrgreen: nejdřív se mu ve školce nelíbila značka co mu přidělili, to bylo samé achjo já nechci být jabko :mrgreen: pak se ani nerozloučil a rovnou vběhnul do třídy, vyplaznul jazyk na obě učitelky a běžel si hrát :lol: sem zvědavá co mi řeknou až si pro něj odpoledne půjdu, snad nebude dělat moc ostudu :mavam:

Tak mu řekni, že to není obyčejné jabko, ale otrávené jablko nebo domeček pro obrovského červa :mrgreen: , asi mu to přijde málo chlapské, tak to musíte trochu vyšperkovat.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 03.09.18 09:28

Já jsem jak na trní, jak kluk školku zvládne. Při předávání paní učitelce se mě držel jako klíšťátko a měl slzičky na krajíčku. Připadala jsem si jak hydra, co odvrhuje své dítě. No, jsem taky citlivka.

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 03.09.18 09:32

@zrcadlo :mrgreen: :mrgreen: to bych mohla, ono vedle kolega má myšku ta se mu líbila mnohem víc než nějaké jabko :lol: já byla ráda, taky sem ve školce byla jablíčko, aspoň se mi to nebude plést :pankac:

chs.jasmin
Kelišová 7246 příspěvků 03.09.18 09:32

A jéjej, tak to jsi raději ani neměla jít spát, odvést malou do školky a pak si dáchnout. To je nemilé.
A i kdyby jsi šla trošku pozdě, to by byl problém? To už by vás nepustili? :think:

Mágovka
Kecalka 210 příspěvků 03.09.18 09:34

Já jsem včera připravila všechno oblečení co máme vzít sebou a ve školce jsme zjistili, že jsem nevzala bačkůrky :) no kluk šel v ponozkách a ja jela domů pro bačkůrky :lol: :zed:

Babs18
Kelišová 5783 příspěvků 4 inzeráty 03.09.18 09:39

Syn je po nemoci,takze pujde uz snad ve stredu…takze nejste jediny,kdo dnes mel jit a nesel :lol:

semisova
Kecalka 500 příspěvků 03.09.18 09:42

@chs.jasmin taky mě to napadlo jít později ale než by jsme se vypravili a došli tam bylo by devět a to už je moc pozdě.
Ještě je tam tento týden adaptacni program takže děti chodi na cca dvě hodiny tak už jsme se tam nehnali…

Králičice
Extra třída :D 12970 příspěvků 03.09.18 09:58

Můj synátor se rozhodl si prázdniny prodloužit.. chytl raději rýmu, kašle, smrká a řádí doma jak tornádo.. Dcerku celou noc budil, ale ta musela, ale taky nevyspalá..

Tichošlápek
Echt Kelišová 9646 příspěvků 03.09.18 10:04

Nás to čeká zítra. Vzhledem k tomu, ze to mame přes pole a uz dva dny leje, tak tam dorazime jak bahnaci :lol: nebo se na to vykašlu a pojedeme ten kousek autem. Syn se hrozne těší a já si to vůbec neumím představit - dat ho tam a jít s mladším domů. Zrovna balím tašku s věcmi a začínám lehce panikarit. Ze zaspím nehrozí, kluci vstávají mezi patou a šestou :zed:

@Králičice u nás mam rýmu jak trám zatím jen já, takže ani neuslysim, co vychovatelka bude povídat :lol:

Králičice
Extra třída :D 12970 příspěvků 03.09.18 10:41

@Tichošlápek - ať je brzo lépe :hug: Jinak já jsem zvědavá, jak si poradí ten mladší :-D

xammy
Kecalka 445 příspěvků 03.09.18 11:01
@Mágovka píše:
Já jsem včera připravila všechno oblečení co máme vzít sebou a ve školce jsme zjistili, že jsem nevzala bačkůrky :) no kluk šel v ponozkách a ja jela domů pro bačkůrky :lol: :zed:

tak malem to samy u nas. vse bylo nachystano a na backurky obou deti jsem si vzpomnela az pred odchodem :mrgreen:

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 03.09.18 21:19
@Kriss Tina píše:
To je pěkné, my naopak nemohli dospat jak se syn těšil :mrgreen: nejdřív se mu ve školce nelíbila značka co mu přidělili, to bylo samé achjo já nechci být jabko :mrgreen: pak se ani nerozloučil a rovnou vběhnul do třídy, vyplaznul jazyk na obě učitelky a běžel si hrát :lol: sem zvědavá co mi řeknou až si pro něj odpoledne půjdu, snad nebude dělat moc ostudu :mavam:

Mně moc vtipný to, že vyplázl jazyk na učitelky, nepřipadá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama