První menstruace 1

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 15:10

První menstruace 1

Dobrý den,
Moje dcerami 13 let a dostala před 2 měsíci první menstruaci. Za 4 dny jedeme k moři a teď se ji dostavilo spineni. To se ji zatím vždy dostavilo před Ms. Myslíte ze už ji mám dat tampony nebo co mám teď dělat. Prosím Potřebuju pomoct nemá to pravidelně a nevím přesně kdy to přijde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26309
22.10.21 15:25

No pokud si je dokáže zavést, tak je klidně dej. V nejhorsim bude mít u moře vložku no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13870
22.10.21 15:46

Já dceři koupila tampax s aplikátorem a trénovaly jsme už před dovolenou, aby si je uměla zavést. Vždy tedy se šla koupat a pak hned vyndat tampon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
22.10.21 16:28

Tak bude mít vložku, no. Ono se prd stane. Tampón bych neriskovala, nemá zkušenosti se samotnou menstruací, natož se zaváděním tampónu. Navíc v cizím prostředí. Do moře si vleze po kolena a koupání si odpustí. Přece není dovolená jenom o tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
22.10.21 17:21

Existují ty úplně mini tampony, ale ze své zkušenosti vím, ze se mi je ve 13 zavést nepodařilo… zkusila bych je koupit, ukázat vysvetlit, ale do ničeho nenutit, buď to přijde a zvládne to… nebo se nebude koupat… také záleží, jak silne to bude mít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
22.10.21 18:24

Jako existují menstruacni kalhotky, tak existují i menstruacni plavky. Chci je koupit dceři příští léto. Moji dceři je 12 a už to má rok. Dosud měla ty kalhotky a teď si čím dál tím víc oblibuje tampony. Vložky nesnáší. Být tebou, tak s ní projdu všechny možnosti a nechám jí, ať si vybere, co se jí zdá nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat