První příznaky těhotenství - není moc brzy?

7711
19.4.11 07:24

První příznaky těhotenství.

Dobrý den dámy, tak jsem tu opět s novou otázkou na Vás. Včerejšk jsem strávila nad hledáním prvních příznaků těhotenství hádejte proč? :think: Jenže, mě ani tak nezajímaly ty klasické o kterých každá ví ale chtěla jsem a našla jsem zkušenosti těhulek hned v první dnech tzn po 5. dnu. Ale i tak mám pocit že jsem všechny nějak předběhla a tak se bojím aby mi nebylo něco jiného. Příznaky po 5.-6. dnu potencionálního oplodnění(to víte měla jsem ovulaci tak jsem hned nalákala skoro manžela na milování. Bolest hlavy, motání, únava (prospala jsem celi včerejšek), špatně od žaludku, bolest nader a bolest podbříšku, teplota a žízen. Ukazuje to na Pms-moc brzy, otrava-není čím a těhotenství ale není moc brzy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16837
19.4.11 07:27

Těhotenství a teplota? Dle příznaků spíš střevní chřipka :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7711
19.4.11 07:32

střevní chřipku poznám … to by vypadalo jinak, Možná během dne..no uvidím. Ale děkuji za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ynax1
19.4.11 07:55

hlavně nešil, buď je to těhotenství, nebo chřipka nebo sis těhotenství vsugerovala. Musíš počítat s tím, že i kdyby to bylo těhotenství a tys letěla k dr, na odběr krve..... tak se stejně může cokoli stát. Spousta prvních těhotenství končí potratem tak, že o tom matka ani neví. Jestli jsi těhotná poznáš z testu, který si uděláš, když se nedostaví MS, a pokud ano, tak počkáš další 3 týdny a teprve pak půjdeš k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
11692
19.4.11 07:56

U mě to začalo bolestí v prsou a silným vytokem. Je to hodně individuální a přiznaky jsou prostě podobné jako když máš dostat menstruaci (tak to bylo u me). tady těžko něco odhadovat, budeš si muset počkat na test a doufat. Držím palec :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
19.4.11 08:00

ahoj…to je moc brzo na příznaky…hladina HCG je moc nízká…já měla příznaky cca 4 dny před očekávanou menstruací, ale to mi došlo až později :-) až kdy to ukázal test :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
19.4.11 08:16

Tohle šílenství prožívá většina maminek. Spíš se zklidnit a neočekávat. Nehledat příznaky a ani předčasně nedělat grav. testy. Vím o čem mluvím. Čekala jsem roky a maximálně si kazila radost ze života. Teď jsem ve 30t a už jsme nedoufali. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
19.4.11 08:30

Příspěvek upraven 04.02.16 v 23:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
19.4.11 08:32

Hm, já neměla příznaky žádné :nevim: Až vynechanou MS.
Teplota? To mi přijde jako nějaká nemoc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
19.4.11 08:49

hele tak to mužeme čekat spolu mi taky zadělali na třetí před 5 dny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
19.4.11 08:59

Mě už asi týden po ovulaci začaly bolet prsa, jinak nic…ale doporučuji ti, jako tady někdo, v klidu počkej, i kdyby to bylo těhotenství, nemá moc význam se na to upínat do 12 týdne, dr. ti poví proč. Já bych ti to taky mohla říct, ale vidíš na metříku. Přeji ti hodně štěstí, aby se zadařilo co nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.11 09:42

já se snažila otěhotnět docela dlouho a vím, že tak půl roku jsem se strašně pozorovala práv v tomto období ovulace-ms. Přemýšlela jsem nad všemi možnými příznaky, kolikrát jsem si říkala - tak teď už je to jasný… a ono samozřejmě nic.
Ve chvíli, kdy jsem otěhotněla (protože jsem se přestala zkoumat), jsem neměla žádné příznaky po ovulaci - žádné změny, prostě nic. A to trvalo až do týden po vynechání ms. Pak mi začalo být špatně od žaludku atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
19.4.11 09:45

já jsem příznaky neměla žádné, nebo jsem si jich nevšimla.. půl roku předtím jsem měla příznaky každý měsíc :mrgreen: jak jsme se snažili a pořád nic :roll:
Až pak jsem si udělala těhu test a byl pozitivní, pak KO u dr. taky pozitivní výsledek, až pak jsem začala pořádně vnímat příznaky - bolest prsou, motání hlavy, celková zesláblost a malátmost :think: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
19.4.11 10:06

priznaky jsem mela,akorat jsem ani nemela pomysleni ,ze jsem tehotna, po druhe hodine se mi porad chtelo spat,citlive prsa, opozdila se mi MS ale porad me bolel podbisek, tak jsem radsi zavedla tampon,kdyby neco at proste neprotecu, no jak jak jsem zavadela tampon ,tak jsem to vevnitr citila jinak nez normalne… bylo to takove vice citlive… ani nevim jak to mam popsat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.11 10:29

Co sa tyka tych priznakov, tak som nemala skoro ziadne okrem toho, ze mi samozrejme vynechala MS, bola som dost unavena, mala som hrozny hlad, trochu ma bolelo v podbrusku, ale to je asi tak vsetko… A vobec som si to nedavala do suvislosti s tehotenstvom… Holt je to u kazdej ine…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama