První rande v 18 letech

Anonymní
30.6.21 18:04

První rande v 18 letech

Zdravim ve spolek, uz nejakou dobu se schyluji k tomu ze v mych 18 letech pujdu na moje prvni rande s holkou. Jak se mam jako kluk na mym prvni rande k ni chovat a co delat?
Diky :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31832
30.6.21 18:25

Chovej se úplně normálně, buď jaký jsi. S mírnou nervozitou se počítá ;)
Pozvi slečnu na kafe, na procházku, mluv s ní, dej najevo zájem, co si myslí, co ji baví. Nesnaž se ji za každou cenu osahávat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
30.6.21 18:31
@Fiducia píše:
Chovej se úplně normálně, buď jaký jsi. S mírnou nervozitou se počítá ;)
Pozvi slečnu na kafe, na procházku, mluv s ní, dej najevo zájem, co si myslí, co ji baví. Nesnaž se ji za každou cenu osahávat ;)

To je dvojsečné. Jedno mé rande v tomhle věku nedopadlo úplně nejlíp, protože jsem tuhle zásadu nectil. Na dalším s jinou slečnou jsem se snažil nebýt nedočkavý a nedopadlo to proto, že prej jsem se vůbec o nic nepokusil a ona na to čekala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
30.6.21 18:48
@fera21 píše:
To je dvojsečné. Jedno mé rande v tomhle věku nedopadlo úplně nejlíp, protože jsem tuhle zásadu nectil. Na dalším s jinou slečnou jsem se snažil nebýt nedočkavý a nedopadlo to proto, že prej jsem se vůbec o nic nepokusil a ona na to čekala :mrgreen:

Zajímavý, to ženský uvažování :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
30.6.21 18:49

@fera21 když nevíš tak se zeptej :D te dotyčné, ne na emiminu, samozřejmě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16675
1.7.21 21:05
@fera21 píše:
To je dvojsečné. Jedno mé rande v tomhle věku nedopadlo úplně nejlíp, protože jsem tuhle zásadu nectil. Na dalším s jinou slečnou jsem se snažil nebýt nedočkavý a nedopadlo to proto, že prej jsem se vůbec o nic nepokusil a ona na to čekala :mrgreen:

JJ. Mám podobnou zkušenost. Už je to dávno… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat