Chlapi a anální sex

22918
30.6.21 13:10

Chlapi a anální sex

Zdravím vás.
Házím do placu téma ohledně chlapů a análního sexu.
Tak trochu navazuji na diskusi, která byla v pondělí založena, kde některé ženy psaly, že jejich muži chtěli anální sex do svých zadků.
Ano, takové muže jsem též zažila, vždyť logicky, muže velmi vzrušuje dráždění prostaty, ale někteří muži tuto praktiku mají spojenou s homosexuální praktikou, tudíž ji odmítají.
Po mně chtěli anální sex do svých zadků dva muži, co ti u toho vyváděli…
Zažili jste, že muži po vás chtěli taky pánský anální sex?
Pokud téma je zmatené, tak jsem dost unavená a nechce se mi přemýšlet.
Hezké léto všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.6.21 13:25

Po mě to teda nikdo nechtěl, manželovo zadku jsem se dotkla rukou jednou, omylem, když jsem ho uspokojovala a hned vyjekl, že toto ne :mrgreen: :mrgreen:
Nevím, jestli bych zvládla uspokojovat takto chlapa. Přišlo by mi to divné.

• Citovat
  • Nahlásit
570
30.6.21 13:34

Ano přiznávám se, že by se mi to líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
30.6.21 13:37

Ne nezažila, a to jsem měla dlouhodobějších vztahů asi 7 a pár na jednu noc. Nicméně ani by mi to nevadilo, kdyby to chtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1041
30.6.21 13:51
@Anonymní píše:
Po mě to teda nikdo nechtěl, manželovo zadku jsem se dotkla rukou jednou, omylem, když jsem ho uspokojovala a hned vyjekl, že toto ne :mrgreen: :mrgreen:
Nevím, jestli bych zvládla uspokojovat takto chlapa. Přišlo by mi to divné.

U nás naprosto to samé. :mrgreen: Vím ale o jednom páru, kde tohle mají rádi. Holka nacvakne připínák a jede se. Každopádně u nás anální sex ne-e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 13:54

Jsem muž a anální sex mě nijak zvlášť neláká. Ani ho dělat, ani si jej nechat dělat. Manželka to ani nechce. Kdybych na ni naléhal, pustila by mě do zadku. Kdysi dávno jsme to zkoušeli, nic nám to nedalo, tak jsme od toho upustili. Co ale ona může a já jí rád dělám, tak to, že jí dráždím na análu. Předjíždím jí po řitním věnci prstem. Tohle mám rád i já, když ona dělá mě. A dělá to velmi ráda, v podstatě automaticky při každém sexu. Někdy se takhle při styku vzájemně dráždíme a je to moc fajn. Ale dovnitř ne.

• Citovat
  • Nahlásit
2862
30.6.21 13:57

Nevadilo by mi to, ale ten můj to nechce :nevim:
Prý chce zůstat navždy análním panicem :lol:

Ale strká mi ho tam rád, to zase jo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22918
30.6.21 13:59
@meduzka23 píše:
U nás naprosto to samé. :mrgreen: Vím ale o jednom páru, kde tohle mají rádi. Holka nacvakne připínák a jede se. Každopádně u nás anální sex ne-e.

Taky znám takový pár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
30.6.21 14:05
@Anonymní píše:
Nevím, jestli bych zvládla uspokojovat takto chlapa. Přišlo by mi to divné.

Pritel ani nahodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9256
30.6.21 14:05
@meduzka23 píše:
U nás naprosto to samé. :mrgreen: Vím ale o jednom páru, kde tohle mají rádi. Holka nacvakne připínák a jede se. Každopádně u nás anální sex ne-e.

Jak o sebe nemlátí dva šourky, tak to nemá ty pořádný koule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1041
30.6.21 14:12
@Cenarius píše:
Jak o sebe nemlátí dva šourky, tak to nemá ty pořádný koule.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 14:56

My děláme s přítelkyní oboje, jak já jí, tak ona mně (normálně připínák), mám rád oboje, ale nijak často se tomu nevěnujeme, jen párkrát do roka, když máme čas a náladu na pořádné orgie :D Taky máme pro oba ty kolíky s liščím ocáskem, s tím si hrajem častěji :D

• Citovat
  • Nahlásit
9256
30.6.21 15:15
@Anonymní píše:
My děláme s přítelkyní oboje, jak já jí, tak ona mně (normálně připínák), mám rád oboje, ale nijak často se tomu nevěnujeme, jen párkrát do roka, když máme čas a náladu na pořádné orgie :D Taky máme pro oba ty kolíky s liščím ocáskem, s tím si hrajem častěji :D

A když si dáš pripinak, tak bereš obě díry naráz?  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14149
30.6.21 15:18

Po mně tohle nikdy žádný muž nechtěl. Naštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 15:28

Muž to po mně nikdy nevyžadoval, ale vlastně jsme se o tom nikdy nebavili, tak jeho konkrétní názor neznám. Nevyžaduje anál ani po mně. Ale on je obecně strašně nudnej a dost špatnej milenec :nevim: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat