Jaké by byly vaše pocity?

Anonymní
30.6.21 00:23

Jaké by byly vaše pocity?

Zajímaly by mě dámy vaši pocity, které by jste měli, včera manžel doma nebyl, šel si sednout na víno, dnes když jsem si říkala vnitřně, že zase dnes budeme spolu, tak po upsání děti jsem přišla do kuchyně, a on prakticky celou dobu na mobilu, nic moc jsem nerikala a čekala až ho odloží a začneme si povídat třeba spolu. Jsem v 6tém měsíci těhotenství, takže jsem citlivější, ale poslední dobou se fakt cítím sama, odstrčená. Nemám zrovna těhotenství lehké. No závěr večera byl, že si pozval úplně cizího člověka domů na pivo, on který se mi vždy zdál na tohle víc než opatrný. Já řekla, že mi to nepřijde normální, zvát někoho o půlnoci domů na pivo, ale špatná jsem byla vlastně spis já, ze jsem moc ustrašená a že bych s tím možná měla někam jít. Tak tu teď lezim v posteli a je mi proste do breku, asi jsem to potřebovala někomu sdělit. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9682
30.6.21 00:35
@Anonymní píše:
Zajímaly by mě dámy vaši pocity, které by jste měli, včera manžel doma nebyl, šel si sednout na víno, dnes když jsem si říkala vnitřně, že zase dnes budeme spolu, tak po upsání děti jsem přišla do kuchyně, a on prakticky celou dobu na mobilu, nic moc jsem nerikala a čekala až ho odloží a začneme si povídat třeba spolu. Jsem v 6tém měsíci těhotenství, takže jsem citlivější, ale poslední dobou se fakt cítím sama, odstrčená. Nemám zrovna těhotenství lehké. No závěr večera byl, že si pozval úplně cizího člověka domů na pivo, on který se mi vždy zdál na tohle víc než opatrný. Já řekla, že mi to nepřijde normální, zvát někoho o půlnoci domů na pivo, ale špatná jsem byla vlastně spis já, ze jsem moc ustrašená a že bych s tím možná měla někam jít. Tak tu teď lezim v posteli a je mi proste do breku, asi jsem to potřebovala někomu sdělit. :oops:

Komunikace je základ. Proč jsi si s nim nezačala povídat ty? Řekla jsi mu jak se v poslední době cítíš? A to šel ven a přivedl někoho cizího z ulice? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 00:41

@JancaS84 nešel ven, napsal si s úplně cizím člověkem přes sociální síť. Komunikovat jsem nezačala, protože celou dobu Koukal do toho mobilu a bylo vidět jak je spokojený. Navíc se často dozvím, že neumím mluvit a tak se vlastně i bojím. Což řeším, protože to je špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
1185
30.6.21 01:39

Co znamená, že neumíš mluvit? Zkus dát nějaký příklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
30.6.21 06:06

Řekla jsi mu: „hele polož ten mobil, jdeme pokecat spolu…“ nebo jsi jen tak smutně koukala a čekala že se stane zázrak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
30.6.21 06:39
@Anonymní píše:
Zajímaly by mě dámy vaši pocity, které by jste měli, včera manžel doma nebyl, šel si sednout na víno, dnes když jsem si říkala vnitřně, že zase dnes budeme spolu, tak po upsání děti jsem přišla do kuchyně, a on prakticky celou dobu na mobilu, nic moc jsem nerikala a čekala až ho odloží a začneme si povídat třeba spolu. Jsem v 6tém měsíci těhotenství, takže jsem citlivější, ale poslední dobou se fakt cítím sama, odstrčená. Nemám zrovna těhotenství lehké. No závěr večera byl, že si pozval úplně cizího člověka domů na pivo, on který se mi vždy zdál na tohle víc než opatrný. Já řekla, že mi to nepřijde normální, zvát někoho o půlnoci domů na pivo, ale špatná jsem byla vlastně spis já, ze jsem moc ustrašená a že bych s tím možná měla někam jít. Tak tu teď lezim v posteli a je mi proste do breku, asi jsem to potřebovala někomu sdělit. :oops:

Ne, o půlnoci bychom domů nikoho nezvali. A když něco chceš, mluv. Jinak to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
30.6.21 06:40

Když se ti něco nelíbí, nebo něco chceš, tak to musíš říct. Chlapi neumí číst myšlenky, a když sedíš a čekáš, že si tě všimne a doufáš v zázrak, tak jeho to nenapadne. Příště začni konverzaci ty. Co se týče cizího člověka, to by mi taky vadilo, ještě v noci. To snad nikoho normálního napadnout nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
30.6.21 06:42
  1. proc se citis sama a odstrcena? Rozved to. Jste manzele a mate spolu teoreticky byt „az na veky“, takze opravdu neni potreba vsechny vecery byt nalepeny na sebe. Ale pokud se citis sama a odstrcena, deje se neco vic, cos nenapsala.
  2. co znamena, ze neumis mluvit??
  3. vlastni manzeluv program je ok, ale privest domu nekoho i pro nej uplne ciziho a jeste pozde vecer, to divny teda je.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
30.6.21 06:54

A dřív byl váš vztah v pohodě nebo jste spolu jenom kvůli dítěti? Mně se to celé nějak nezdá. Když spolu nedokážete ani normálně strávit večer, tak je ve vašem vztahu něco od základu špatně. Obávám se, že po narození dítěte to bude jen horší.

Promluvila bych s manželem o tom, co mu vadí. Jestli mu vadíš ty jako osoba, šla bych od něj, dokud je čas. Celkově mi z tvého popisu přijde, že si tě neváží a nerespektuje tě. A jestli ke všemu často popíjí, byla bych ve střehu dvojnásob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21458
30.6.21 06:58
@Anonymní píše:
@JancaS84 nešel ven, napsal si s úplně cizím člověkem přes sociální síť. Komunikovat jsem nezačala, protože celou dobu Koukal do toho mobilu a bylo vidět jak je spokojený. Navíc se často dozvím, že neumím mluvit a tak se vlastně i bojím. Což řeším, protože to je špatně.

No tak sed jak pecka a dělej psí oči, aspoň se můžeš cítit ukřivděně, viď ;) já bych se necítila nijak, řekla bych mu, že si chci povídat a být s ním a byla bych spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10168
30.6.21 07:10

Proč s takovým člověkem plodis jedno dítě za druhým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9836
30.6.21 07:16

U nás je pravidlo, že mobily se doma používají jen na nezbytné věci, takže tímto způsobem doma nikdo čas trávit nemůže. Musím říct, že to čím dál víc oceňuji, protože to, co vidím okolo sebe, je dost děsivé.
Když přijde někdo na návštěvu a povídáme si a on u toho ještě neustále klape do mobilu, tak se zeptám, jestli dělá něco životně nutného a když ne, tak řeknu, že mi nepřijde vhodné používat nějakou aplikaci na mobilu při komunikaci s přáteli, když nejde o nezbytnou věc. A buď to ten člověk zkousne nebo ne.
Pozvat někoho v noci domů, pokud to není krizová situace, mi přijde přes čáru i u známého natož u úplně cizího člověka. A pokud by mi toto manžel udělal, tak by si vyslechl něco dost ostrého a jeho názor k tomu by mě vůbec nezajímal.
Prostě se to už nestane a tím by to bylo ukončeno.
Pokud jde o trávení času s tebou, vypadá to, že nemá zájem a to bez komunikace nenapravíte. Dřív jste trávili čas jak?

Příspěvek upraven 30.06.21 v 08:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 08:01

Díky za vaše jiné obavy a starosti, ale se vším ostatním si poradím sama a manželství nám jinak celkově velmi prospívá a máme se rádi. Mě zajímal čistě názor na tu věc s noční návštěvou. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
1414
30.6.21 08:05

Je to divný, ale jestli jsi mu nic neřekla, tak mu nepřijde, že je to pro tebe problém,.. základ je mluvit, tak místo mlčení a čekání kdy si tě začne všímat něco navrhni sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
30.6.21 08:14

Neřeš zástupné problémy, ale co ti opravdu vadí. Potřebuješ, aby se ti víc věnoval.

A to mu také jasně řekni - odlož mobil, pojď si povídat se mnou. :)

Že vypadal na mobilu spokojený je normální, to neznamená, že by nebyl spokojený nebo ještě spokojenější, i kdybyste si povídali.

Příspěvek upraven 30.06.21 v 08:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat