Miluju ho,nevím co chci

Anonymní
30.6.21 14:00

Miluju ho,nevím co chci

Ahoj.Jsem vdaná, mám dvě děti. Poznala jsem muže. Chtěli jsme být kamarádi, jenže znáte to, vyspali jsme se spolu cca 4 krát. On by chtěl, abych se rozvedla, je bez závazků. Já pořád melu, že zůstaneme kamarádi, jenže pak to skončí v autě líbáním atd.On pro mě jezdí autem a jezdíme na výlety. Posledně jsem řekla dost a dostal pouze pusu na tvář. Bylo vidět, že je zklamaný. Jenže teď jsme se dva dny neviděli a já jsem mimo. Píšeme si na Messengeru. U ničeho nemám stání, myšlenky u něj :zed: Zkuste mi poradit, co dělat, abych se vrátila nohama na zem. A má tohleto vůbec budoucnost??? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.6.21 14:01

Ještě dodám, že on na mě netlačí v ničem. A já jsem dost zamilovaná.

• Citovat
  • Nahlásit
9054
30.6.21 14:01

A manželovi není divný, že si jezdíš s cizím chlapem po výletech atd.? Aby jsi to dilema už možná neměla z jeho strany vyřešený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 14:03
@Cenarius píše:
A manželovi není divný, že si jezdíš s cizím chlapem po výletech atd.? Aby jsi to dilema už možná neměla z jeho strany vyřešený.

On to neví, myslí že jezdím se kamaradkou

• Citovat
  • Nahlásit
8022
30.6.21 14:11

Nojo klasika. Nevybourila ses za mladi nebo manzelstvi nefunguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
30.6.21 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem vdaná, mám dvě děti. Poznala jsem muže. Chtěli jsme být kamarádi, jenže znáte to, vyspali jsme se spolu cca 4 krát. On by chtěl, abych se rozvedla, je bez závazků. Já pořád melu, že zůstaneme kamarádi, jenže pak to skončí v autě líbáním atd.On pro mě jezdí autem a jezdíme na výlety. Posledně jsem řekla dost a dostal pouze pusu na tvář. Bylo vidět, že je zklamaný. Jenže teď jsme se dva dny neviděli a já jsem mimo. Píšeme si na Messengeru. U ničeho nemám stání, myšlenky u něj :zed: Zkuste mi poradit, co dělat, abych se vrátila nohama na zem. A má tohleto vůbec budoucnost??? :(

Promin, neznám. :lol: treba si uvedom, ze mas dve deti a jestli ma cenu kvuli chvilkovy zamilovanosti borit manzelstvi. Zjistis, ze cenu to nemá, protoze s timhle novym parkem to jednou bude stejny jako s tim starym. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10161
30.6.21 14:30

Nebuď sketa, manželovi řekni že souložis bokem a rozved se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
30.6.21 14:32

Buď s nim utni kontakt úplně nebo se rozhoupej a riskni no,… to že mu dáš pusu na tvář místo líbání a dál si s nim píšeš nic nevyřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
30.6.21 14:56

Buď to řekni manželovi a řeš to jako dospělá ženská, anebo to utni s tím chlapem, a buď matka od rodiny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
30.6.21 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem vdaná, mám dvě děti. Poznala jsem muže. Chtěli jsme být kamarádi, jenže znáte to, vyspali jsme se spolu cca 4 krát. On by chtěl, abych se rozvedla, je bez závazků. Já pořád melu, že zůstaneme kamarádi, jenže pak to skončí v autě líbáním atd.On pro mě jezdí autem a jezdíme na výlety. Posledně jsem řekla dost a dostal pouze pusu na tvář. Bylo vidět, že je zklamaný. Jenže teď jsme se dva dny neviděli a já jsem mimo. Píšeme si na Messengeru. U ničeho nemám stání, myšlenky u něj :zed: Zkuste mi poradit, co dělat, abych se vrátila nohama na zem. A má tohleto vůbec budoucnost??? :(

Hlavne se neukvapuj, pockej par mesicu a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
30.6.21 16:53
@FlorenceF Jenkins píše:
Hlavne se neukvapuj, pockej par mesicu a uvidis

Přesně. Je potřeba manželovi lhát a podvádět jej minimálně rok, abys věděla, jestli to za to vůbec stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
30.6.21 17:06
@Cenarius píše:
Přesně. Je potřeba manželovi lhát a podvádět jej minimálně rok, abys věděla, jestli to za to vůbec stojí.

Jestli si myslis, ze ona to ted stopne, protoze ji to poradily slepicky z emimina, tak jsi fakt naivni :* ne, ona se ted zabouchla, takze to fakt nechce sytit vasnema a la: uz se neuvidime, miluju te navždy… coz krasne zvedne adrenalin a zatemni mozek.

Jinak, pokud chvilku pockame, tak se spousta veci vyresi sama a motivace ucastniku se muzou ukazat velmi brzo.

A je lepsi se odmilovavat ve chvili, kdy mam pochybnosti, nez ve chvili nejvetsiho zatemneni laskou.

Žejo 8) a jinak ano, ma lhat manzelovi, nejlepe, aby se o tom on nikdy nedozvedel ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
30.6.21 17:34

Tak záleží na tom, co chceš. Ono pod tíhou hormonů se těžko zapojuje mozek. Můžeš to risknout, rozvést se, zbourat dětem současné jistoty a domov a doufat, že až hormony vyprchají, nebudeš litovat.
Nebo můžeš podvádět manžela a klepat se, aby tě s milencem nikdo neviděl. Jako adrenalin dobrej, ale ve finále celkem stres.
A nebo se na to vykašli a zkus zapracovat na současném manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
30.6.21 18:41

Kdyby ti teď manžel řekl, ze te opouští a jsi volná, měla bys radost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15561
30.6.21 18:45

Člověk není monogamní tvor… Což znamená, že se může za život zamilovat nesčetněkrát, nebo může milovat jednoho a přitahovat ho může někdo jiný… To je příroda… Ale měnit kvůli tomu pokaždé partnera, může být únavné a ne úplně rozumné :D
Proto je důležité si ujasnit, zda to, co získáme, je víc, než to, co ztratíme… A důležitá věc je, zamyslet se nad tím, v jakém stavu byl vztah, než se objevil nový amant… Pokud byl už dlouho předtím špatný, časem by se asi stejně rozpadl, pokud bylo naopak vše v pořádku, je to zkrátka jen dočasné pomatení mysli… To se stane za zivot ještě mnohokrát… Člověk zkrátka nemůže mít všechno, chce to, srovnat si priority. Příroda na nás ušila tuhle boudu, aby zachovala náš druh, to ale neznamená, že každý, s kým nám to zajiskří, je pro nás vhodný partner do života. Často to bývá spíš naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat