První těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sovicka18
Stálice 98 příspěvků 29.06.10 15:53
První těhotenství

Maminky, chtěla bych se poptat, jsem prvorodička, jsem v necelém 7 týdnu, a chtěla bych se zeptat jaké jste na sobě v této době těhotenství pociťovali změny? ..
Je nejspíš ještě brzo, ale začali se mi menit tvary prsou.. a nevim zda je to dobře.
Tak předem děkuji za odpovědi ..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 29.06.10 16:03

Prsa se Ti začnou nalévat, zpevňovat a bolet … mě to bolelo, jako by mi do bradavek řezali. Ale neboj, tak kolem 10-12 týdne to přejde :-D

luciashek
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 29.06.10 16:13

AHojky,

změny každá těhulka pociťuje jinak. U prvního těhu mě ještě před vynecháním MS začala bolet prsa a zvětšovat se. U druhého mě to začalo až teď po 20.tt. Určitě se ničeho neboj, tělo se Ti behem těch 40.tt bude měnit mnohem víc a věř mi, prsa jsou to nejmenší :-) Hezky těhulkuj a ničím se nenechávej vyvádět z míry.

Sovicka18
Stálice 98 příspěvků 29.06.10 16:16

snažím se být v klidu :)) právě že ty prsa mi jdou hodne jako do špičky, a kamarádka mi právě říkala že se ještě tvar zmení a že se mi budou zvětšovat bradavky, jinak mě prsa nebolí ..

janibubi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.10 17:12
Sovicka18 píše:
snažím se být v klidu :)) právě že ty prsa mi jdou hodne jako do špičky, a kamarádka mi právě říkala že se ještě tvar zmení a že se mi budou zvětšovat bradavky, jinak mě prsa nebolí ..

neboj to je vse normalni,bude se ti menit cely telo,ne jen prsa:-)

Lucky.O
Kecalka 244 příspěvků 29.06.10 17:36

jojo prsa se mi taky zvetsily a neboleli,a to sem nevedela ze jsem tehotna,pritel mi rekl ze se mu zdaji moje prsa o cislo vetsi,ze jestli nejsem tehotna,no a pak sem si udelala test a byla no.....jo prsa to je teprve jen zacatek zmen v tehotenstvi… :mrgreen:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 01.07.10 11:22

prsa jsou první známkou změny našeho těla, mě začala bolet někdy kolem 7 týdne na pár dní a potom bolest ustoupila a prsa se začala zvětšovat, příprava od začítku musí být :-)

žampion
Závislačka 3752 příspěvků 01.07.10 11:26

přesně tak ovšem u mě vyrostly až trošičku moc jestli to má nějáké měřítko tak budu mít asi mamuta co teďka potkávám známé třeba stačí je jen týden nevidět a první co mi po pozdravu řeknout je " tyjo ty máš kozy" :oops:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 01.07.10 11:37

mě se prsa trochu zvětšili a kdo poznal rozdíl byl manža, protože teď se mu skoro nevejdou do dlaní :-) ale je moc spokojený a já vlastně taky, všechny podprsenky mi zatím jsou, ale je to teprve začátek, doufám, že mi prsa nevyrostou moc, kdo by se s „balónama“ chtěl potom nosit? :-)

žampion
Závislačka 3752 příspěvků 01.07.10 11:47

no povídej mi já už mám teď od otěhotnění druhou velikost podprsenky a snad to nezakříknu zatím mi pořád jsou :-P a samozřejmě přítel je maximálně spokojený :oops:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 01.07.10 11:50

ty už jsi ale v 16 týdnu, pokud si dobře pamatuju, počítám, že se mi prsa ještě trochu zvětší, ale ne moc, abych nemusela přejít z béček na déčka :-)
partnerům se zvětšující se prsa moc líbí, ten můj si to maximálně užívá :-P

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 01.07.10 11:50

Jo, tak já se během prvních dvou měsíců těhotenství dostala z velikosti 75D na 80F :roll: . Končila jsem dokonce s podprsenkou s označením H.
Po porodu to bylo chvíli taky ještě maso, teď už je to lepší, ale počítám, že 80E už mi zůstane, minimálně do dalšího těhotenství… Takže jsem si musela nakoupit nové podprsenky a nové plavky, všechno ostatní oblečení mám staré předtěhotenské :).

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 01.07.10 11:56

páni, to jsou změny, já používám 80 B a zatím je mi všechno spodní prádlo, které mám, dobře, jenom se mi košíčky víc vyplnily :-) uvidíme časem, jak se mi budou prsa zvětšovat, ale doufám, že do přiměřené velikosti :-)

žampion
Závislačka 3752 příspěvků 01.07.10 11:57

no já bych se teda nezlobila kdyby mi pak zůstala dnešní velikost přece jen přítel je horňák :andel:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 01.07.10 11:58
Sovicka18 píše:
Maminky, chtěla bych se poptat, jsem prvorodička, jsem v necelém 7 týdnu, a chtěla bych se zeptat jaké jste na sobě v této době těhotenství pociťovali změny? ..
Je nejspíš ještě brzo, ale začali se mi menit tvary prsou.. a nevim zda je to dobře.
Tak předem děkuji za odpovědi ..

tak v 7 týdnu kdyby si neudělala těhu test tak ani nevím,že jsme těhoun :lol: pak až okolo 16tt mě začali bolet prsa a to jen v noci když jsem se úřevalovala ze strany na stranu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama