První vykousnutí /líbání ?

Anonymní
1.6.21 20:19

První vykousnutí /líbání ?

Ahojte, o víkendu jsem se s jedním klukem líbala s jazykem, to znamená ze jsme se vykousli nebo líbali? A mužů se zeptat poprvé když jste něco s někým měli jak jste se cítili nebo nějaké zážitky? Nebáli jste se?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64457
1.6.21 20:21

Vykousli? To je co? :mrgreen: :lol: tady nejsi v bravicku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58299
1.6.21 20:23

Vykousnutí??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4537
1.6.21 20:33

Já jsem se tedy rozhodně s nikým nevykousla, když už tak líbala, bylo to skoro před 30 lety, bylo mi 14, bylo to na diskotéce při tanci s neznámým klukem :lol: Přišlo mi to trochu divný, ale rozhodně zajímavý. Bát se není čeho, obvykle to jde nějak automaticky (pokud teda nenarazíš zrovna na mihuli, co se jen přisaje a nepustí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11522
1.6.21 20:37
@Anonymní píše:
Ahojte, o víkendu jsem se s jedním klukem líbala s jazykem, to znamená ze jsme se vykousli nebo líbali? A mužů se zeptat poprvé když jste něco s někým měli jak jste se cítili nebo nějaké zážitky? Nebáli jste se?

Ty jo, asi už jsem fakt stará :mrgreen: Normálně jste se líbali, co to je za hlod vykousli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
1.6.21 20:40

Slovo vykousli je :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22505
1.6.21 20:42

Ach ta dětská láska :D vykousli nevím co je :D když v tom byl jazyk, tak bych to viděla na francouzak :D jinak nějaký zážitek bude mít asi každá, já si to svoje první líbání pamatuju celkem dobre, bylo mi 13 a byli sme v noci uprostřed lesa :lol: bát se není čeho, je to přirozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
1.6.21 20:42

Taky jsem nevěděla, co znamená vyzkousnuti. Našla jsem o tom článek.

https://www.kamoska.cz/…i-vykousnuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
1.6.21 20:43
@ReginaZ píše:
Taky jsem nevěděla, co znamená vyzkousnuti. Našla jsem o tom článek.https://www.kamoska.cz/…i-vykousnuti

*Vykousnutí😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5503
1.6.21 20:48

Kup si v kauflandu hovězí nebo vepřový jazyk a trenuj to vykousnutí na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
1.6.21 20:52

Tak tohle příšerný slovo jsem neslyšela už víc než 10 let :lol: :lol: :lol:
Být tebou - bála bych se těhotenství :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20935
1.6.21 20:59

To je humus tohle slovo asi vyzvrátím večeři :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
1.6.21 21:01
@Kriss Tina píše:
Ach ta dětská láska :D vykousli nevím co je :D když v tom byl jazyk, tak bych to viděla na francouzak :D jinak nějaký zážitek bude mít asi každá, já si to svoje první líbání pamatuju celkem dobre, bylo mi 13 a byli sme v noci uprostřed lesa :lol: bát se není čeho, je to přirozené.

Obávám se, že se neptala na líbání… to něco měli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
1.6.21 21:05
@ReginaZ píše:
Taky jsem nevěděla, co znamená vyzkousnuti. Našla jsem o tom článek.https://www.kamoska.cz/…i-vykousnuti

Tak za mých mladých let se to tak nedělilo. Vše bylo vážné. Žádné jen flirt. Co na tom, že za dva měsíce to bylo jinak, v ten okamžik to bylo opravdové a rozchod bolel. Neměla jsem kolem sebe kamarádky, co by tohle dělaly jen pro flirt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6636
1.6.21 21:24

Vykousnutí? 8o Já už jsem asi fakt stará 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu