Reklama

Prý ho stalkuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 15:35
prý ho stalkuje

Holky, jak byste se zachovaly? Manžel má jednoho známého, docela bohatého podnikatele, který se po 26 letech rozvedl - nejdřív odešel od rodiny, pak si našel mladou milenku a ta jeho to nerozdýchala. A prý jeho a tu jeho milenku stalkuje - na sociálních sítích, od tchýně, švagrové - tomu chlapovi to hrozně vadí. Ta jeho ex je asi akční, protože za milenkou naběhla, pomluvila ho, pak prý milence dělala nějaké naschvály. Tak on všechny okolo nutí, aby si ji všichni blokovali - v telefonech, na facebooku, zakazuje mluvit o tom, kde s milenkou nebo teď už přítelkyní je a tak. jo a ještě tam jsou nějaké drsné porozvodové tahanice o majetek, on i jeho milenka všude vyprávějí, že prý ona chce jeho peníze, ona zase všem sděluje, že on nechce dávat alimenty dětem, takže je soud o alimenty, on zas říká, jak dětem peníze dávat chce, jak se chtěl s dětmi dohodnout, fakt je ten, že soud o alimenty se táhl skoro rok a on peníze dal, až když byl rozsudek. No nevím. Ale chlap mě tlačí k tomu, abych si ji na Facebooku taky blokla a hlavně si schovala své přátele, aby je ona neviděla. Aby prý jim třeba nemohla psát. Sice nevím, co, asi o těch porozvodových věcech, zřejmě chce napsat svoji pravdu, ale mě se to moc nelíbí. Udělaly byste to? Bylo by to lepší ty přátele schovat? Nikdy jsem tu paní neviděla, viděla jsem až tu jeho milenku.

Prosím anonymně, viz výše.

Reklama

Reakce:

Levandule121
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 02.04.18 15:46

Já bych si nikoho neblokovala. A paní je mi líto. :nevim:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 02.04.18 16:03

Dokud by se to nedotykalo mě osobně, tak bych nic nedělala. Ona pravda bude jako vždy někde uprostřed, zjevně to nezvládnul ani jeden, důstojně se rozejít.
Ve chvíli, kdy by mě jeden či druhý začali otravovat, tak bych se případně bránila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 16:12
@Helileli píše:
Dokud by se to nedotykalo mě osobně, tak bych nic nedělala. Ona pravda bude jako vždy někde uprostřed, zjevně to nezvládnul ani jeden, důstojně se rozejít.
Ve chvíli, kdy by mě jeden či druhý začali otravovat, tak bych se případně bránila.

No prý kouká na fotky, píše s s lidmi, které má ten její ex v přátelích (myslím, že se s nimi i zná, nevím, asi kouká i na přátele další… Že snad těm lidem píše, jak se ten její k ní a k dětem chová - no a on je samozřejmě prý vytočený.

werajsik
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 02.04.18 16:21

Tak stalking je trestný čin a pokud by to byla pravda, mohl by ji nahlásit na policii. Zřejmě to ale neudělal. Proč asi? A proč blokovat, když by měl důkazy o stalkingu?
To, že soud s alimentama se táhl rok, když byl táák ochotný platit, taky mluví za vše.
Jak už se tu psalo pravda bude možná někde uprostřed.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 02.04.18 16:28
@Anonymní píše:
No prý kouká na fotky, píše s s lidmi, které má ten její ex v přátelích (myslím, že se s nimi i zná, nevím, asi kouká i na přátele další… Že snad těm lidem píše, jak se ten její k ní a k dětem chová - no a on je samozřejmě prý vytočený.

Ale to tobě může být úplně fuk, ne? Jestli nechce, aby ho ona sledovala, tak ať si on zruší profil. Pan bohatý podnikatel si zřejmě myslí, že se z něj všichni posadí na pudel. Dokud by jmenovitě mě neobtěžovala, neblokoval bych si osobu, kterou neznám a nic mi neudělala.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 02.04.18 16:30

Vlastně když o tom tak přemýšlím, tak v tuto chvíli bych si možná zablokovala pana podnikatele, protože aby mi nějaký manželův známý říkal, koho si mám či nemám blokovat - to by mě asi obtěžovalo :cert:

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 02.04.18 16:52

Rozhodnout se musíš sama. Aby si měla objektivní názor, musíš znát oba příběhy.
Už samo od sebe je divné, že někdo něco takového chce. Zamyslela bych se nad tím, možná je to její obrana na to, aby se domohla svých práv
Jinak, můj ex taky před třemi měsíci říkal, že by rád platil víc na děti a je zajímavé, že tři měsíce neposlal ani korunu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 02.04.18 17:01

Lidi si blokuje podle vlastního uvážení, když mě nějak přes míru obtěžují. Takže ne paní bych si rozhodně neblokovala, protože neobtěžuje. Spíš bych si dávala pozor na známého, co to je za manýry určovat druhým koho si mají nebo nemají blokovat. Rozhodčího bych jim rozhodně nedělala.

Petra Z
Hvězda diskuse 51919 příspěvků 02.04.18 18:59

Lenye??? :think:

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 02.04.18 19:48

Nenapadlo tě, že pan podnikatel kecá, aby se svojí ex pomstil za ty tahanice o majetek? Snad jsi svéprávná a víš, co máš dělat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >