Jen kamarád s výhodami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 23:32
Jen kamarád s výhodami?

Ahoj..:) třeba tady bude někdo, komu se stalo něco podobného..
Před nějákým časem jsem se na párty seznámila s klukem. Jemu je 24 a mně 20. Hodně jsme pili, flirtovali a nakonec spolu skončili v posteli. Brala jsem to jako známost na jednu noc. Oba jsme byli nezadaní, nic jsem od toho nečekala. Jenže se ozval a začali jsme si psát. Od té doby (cca 6 týdnů) si píšeme každý den. Ještě několikrát jsme spolu spali, sex je skvělý. Hned na začátku jsem řekla, že jsem po rozchodu a že si teď chci spíš užívat. On to akceptoval.
Jenže mi přijde, že se něco změnilo. Za prvé spolu hodně komunikujeme (každý den), on hodně mluví o své rodině, práci, minulosti- dost důvěrné informace. Svěřuje se mi. Já zase jemu. Vím, že jsem asi hloupá, ale začíná to pro mě kvůli těmto rozhovorům znamenat víc než jen sex. Tím, že mu o sobě říkám všechny ty věci, začínám ho mít asi až moc ráda. Zdá se mi ale, že jemu taky nejsem lhostejná. Opravdu se zajímá, hodně mi toho o sobě říká..:D Nezdá se mi, že jde jen o sex..
Myslíte, že se může jednat o něco víc? A je tu někdo, u koho takovéto „kamarádství“ přerostlo ve vztah?
Předem děkuji za odpovědi..:)

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 01.04.18 23:43

U mě ano :)
Zatím to drží nějakých 17 let :mrgreen: :mrgreen:
A znám víc takových párů, kdy se z nezávazného stal vztah.
Jestli to ale bude u vás stejné nebo ne, toť otázka, na kterou ti nikdo neodpoví ;)

Nieny
Kecalka 119 příspěvků 01.04.18 23:45

Ahoj, prvni dobre znameni je, ze se po te vasi prvni noci sam od sebe ozval.
Dale, ze se Ti sveruje a Ty jemu, coz znamena, ze si rozumite a mate v sebe duveru.
A kdyz Ti rekl, ze Tve rozhodnuti pro kamaradstvi s vyhodami akceptuje, nechtel na Tebe tlacit. Byl to Tvuj napad, ne jeho. A on radeji souhlasil s „kamaradstvim s vyhodami“, nez aby s Tebou uz nemohl byt. Je evidentní, ze on chce vic uz od zacatku.
Proste mu rekni, ze se u Tebe situace zmenila a chtela by jsi vic, nez jen kamatadstvi s vyhodami. :)

Anonymní  01.04.18 23:54

Vím, že mi na to nikdo neodpoví..:(
Myslím, že bych to dokázala udržet jen v rovině sexu, kdyby to fungovalo ve stylu sejdeme se, sex, sprcha, a ahoj..nebo kdybychom komunikovali jen o sexu, o tom, kdy se sejdeme a tak..
Jenže tohle je jiný
Bojim se ale, abych si to jen nenalhávala…
zakladatelka

marg
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 02.04.18 00:29

Co takhle to neřešit a nechat plynout?

kve-tinka
Závislačka 4265 příspěvků 15 inzerátů 02.04.18 07:12

Ano, ze sexu na jednu noc je plnohodnotný vztah. Oba krátce po rozchodu. ;)

Venetia
Vesmírná mluvilka 31705 příspěvků 02.04.18 08:58
@Anonymní píše:
Vím, že mi na to nikdo neodpoví..:(
Myslím, že bych to dokázala udržet jen v rovině sexu, kdyby to fungovalo ve stylu sejdeme se, sex, sprcha, a ahoj..nebo kdybychom komunikovali jen o sexu, o tom, kdy se sejdeme a tak..
Jenže tohle je jiný
Bojim se ale, abych si to jen nenalhávala…
zakladatelka

tak to sama uvidíš, jak se to rozvine..pokud se bude bránit těm vztahovým věcem, tak z toho nic víc nebude, pokud naopak přeroste to ve vztah ani nebudeš vědet jak. Na to je zbytečné se ptát.

tyniste
Kecalka 322 příspěvků 02.04.18 09:59

Mně kdysi jeden kluk říkal, že vztah nechce, že spolu nechodíme apod. Fajn, přizpůsobila jsem se. Měla jsem ještě jiný úlet, neuháněla jsem ho a nesvěřovala jsem se mu s ničím. Jak to dopadlo? Bral mě k rodině, chytal mě za ruku, mezi kamarády, vyptával se mě jestli ještě někoho nemám (stále omílal, nechodíme spolu), a jednoho dne se rozbrečel, že chce být muj přítel :roll:. Já vím, že to není tvuj případ, ale lidi jsou prostě různý, ten muj to inicioval sám a pak mu to bouchlo do ksichtu. Ten tvuj nejspíš vyčkává, co bude. Nech to plynout a buď přirozená. Jednoho dne na to přijde řeč.

eul
Povídálka 11 příspěvků 02.04.18 10:16

Já mám takového kamaráda 5 let. Vidíme se 1× až 2× týdně, občas u mě přespí. Párkrát se mě ptal, jestli to spolu nezkusíme, ale tenkrát jsem neměla vyřešený vztah s manželem. O citech se nebavíme, jinak o všem možném. Přemýšlím, že bych mu teď vztah navrhla já, ale nevím jak do toho 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama