Reklama

Jen kamarád s výhodami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 23:32
Jen kamarád s výhodami?

Ahoj..:) třeba tady bude někdo, komu se stalo něco podobného..
Před nějákým časem jsem se na párty seznámila s klukem. Jemu je 24 a mně 20. Hodně jsme pili, flirtovali a nakonec spolu skončili v posteli. Brala jsem to jako známost na jednu noc. Oba jsme byli nezadaní, nic jsem od toho nečekala. Jenže se ozval a začali jsme si psát. Od té doby (cca 6 týdnů) si píšeme každý den. Ještě několikrát jsme spolu spali, sex je skvělý. Hned na začátku jsem řekla, že jsem po rozchodu a že si teď chci spíš užívat. On to akceptoval.
Jenže mi přijde, že se něco změnilo. Za prvé spolu hodně komunikujeme (každý den), on hodně mluví o své rodině, práci, minulosti- dost důvěrné informace. Svěřuje se mi. Já zase jemu. Vím, že jsem asi hloupá, ale začíná to pro mě kvůli těmto rozhovorům znamenat víc než jen sex. Tím, že mu o sobě říkám všechny ty věci, začínám ho mít asi až moc ráda. Zdá se mi ale, že jemu taky nejsem lhostejná. Opravdu se zajímá, hodně mi toho o sobě říká..:D Nezdá se mi, že jde jen o sex..
Myslíte, že se může jednat o něco víc? A je tu někdo, u koho takovéto „kamarádství“ přerostlo ve vztah?
Předem děkuji za odpovědi..:)

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 01.04.18 23:43

U mě ano :)
Zatím to drží nějakých 17 let :mrgreen: :mrgreen:
A znám víc takových párů, kdy se z nezávazného stal vztah.
Jestli to ale bude u vás stejné nebo ne, toť otázka, na kterou ti nikdo neodpoví ;)

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 01.04.18 23:45

Ahoj, prvni dobre znameni je, ze se po te vasi prvni noci sam od sebe ozval.
Dale, ze se Ti sveruje a Ty jemu, coz znamena, ze si rozumite a mate v sebe duveru.
A kdyz Ti rekl, ze Tve rozhodnuti pro kamaradstvi s vyhodami akceptuje, nechtel na Tebe tlacit. Byl to Tvuj napad, ne jeho. A on radeji souhlasil s „kamaradstvim s vyhodami“, nez aby s Tebou uz nemohl byt. Je evidentní, ze on chce vic uz od zacatku.
Proste mu rekni, ze se u Tebe situace zmenila a chtela by jsi vic, nez jen kamatadstvi s vyhodami. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 23:54

Vím, že mi na to nikdo neodpoví..:(
Myslím, že bych to dokázala udržet jen v rovině sexu, kdyby to fungovalo ve stylu sejdeme se, sex, sprcha, a ahoj..nebo kdybychom komunikovali jen o sexu, o tom, kdy se sejdeme a tak..
Jenže tohle je jiný
Bojim se ale, abych si to jen nenalhávala…
zakladatelka

marg
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 02.04.18 00:29

Co takhle to neřešit a nechat plynout?

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 02.04.18 07:12

Ano, ze sexu na jednu noc je plnohodnotný vztah. Oba krátce po rozchodu. ;)

Venetia
Hvězda diskuse 35842 příspěvků 02.04.18 08:58
@Anonymní píše:
Vím, že mi na to nikdo neodpoví..:(
Myslím, že bych to dokázala udržet jen v rovině sexu, kdyby to fungovalo ve stylu sejdeme se, sex, sprcha, a ahoj..nebo kdybychom komunikovali jen o sexu, o tom, kdy se sejdeme a tak..
Jenže tohle je jiný
Bojim se ale, abych si to jen nenalhávala…
zakladatelka

tak to sama uvidíš, jak se to rozvine..pokud se bude bránit těm vztahovým věcem, tak z toho nic víc nebude, pokud naopak přeroste to ve vztah ani nebudeš vědet jak. Na to je zbytečné se ptát.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.04.18 09:59

Mně kdysi jeden kluk říkal, že vztah nechce, že spolu nechodíme apod. Fajn, přizpůsobila jsem se. Měla jsem ještě jiný úlet, neuháněla jsem ho a nesvěřovala jsem se mu s ničím. Jak to dopadlo? Bral mě k rodině, chytal mě za ruku, mezi kamarády, vyptával se mě jestli ještě někoho nemám (stále omílal, nechodíme spolu), a jednoho dne se rozbrečel, že chce být muj přítel :roll:. Já vím, že to není tvuj případ, ale lidi jsou prostě různý, ten muj to inicioval sám a pak mu to bouchlo do ksichtu. Ten tvuj nejspíš vyčkává, co bude. Nech to plynout a buď přirozená. Jednoho dne na to přijde řeč.

eul
Povídálka 13 příspěvků 02.04.18 10:16

Já mám takového kamaráda 5 let. Vidíme se 1× až 2× týdně, občas u mě přespí. Párkrát se mě ptal, jestli to spolu nezkusíme, ale tenkrát jsem neměla vyřešený vztah s manželem. O citech se nebavíme, jinak o všem možném. Přemýšlím, že bych mu teď vztah navrhla já, ale nevím jak do toho 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >