Může z toho vzejít něco víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:38
Může z toho vzejít něco víc?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale mám tu moc známých a nerada bych, aby věděli všechno. Myslíte si, že z jedné společně strávené noci může vzejít něco víc? Před 8 měsíci jsem poznala skvělého chlapa, byl nezadaný, bezdětný, strašně jsme si rozuměli, začali se sbližovat.. všechno to bylo fajn, ale potom se najednou přestal ozývat, měl moc práce a tak podobně. Nejsem naivní, prostě se vymlouval. Zjistila jsem, že si našel přítelkyni, která má dítě, ze začátku vypadal zamilovaný, šťastný, ovšem po měsíci začal chodit jak tělo bez duše, ke mě se tedy vždycky choval hezky, ale nepřišel mi šťastný. Jednou jsme si psali, a on že má splín a že je prostě bez nálady. Tak jsme se nějak oba vyprovokovali řečmi o tom, jak bych ho rozveselila a nakonec jsem za ním jela a strávili jsme spolu noc. Ráno mě objímal, líbal, udělal mi snídani, odvezl mě domů.. Prostě vše moc krásné. Ale netuším, co si z toho vzít.. Chtěla bych to brát jen jako úlet, ale už vím, že jsem do něho skutečně zamilovaná a že bych o něho stála. Prostě bych o něho chtěla bojovat. Jen nevím jak to bere on.. Po té noci se ozval, píše mi, i že se mu ta noc líbila. Ale netuším co bude dál. Nechci na něho tlačit ani naléhat, chci mu dát čas, ale mám strach, že z toho stejně nic nebude. Raději si nedělám falešné naděje. Ale zajímá mě názor ostatních..

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4925 příspěvků 01.04.18 21:42

Může. Ale velkou pravděpodobnost bych tomu asi nedával. Zkus to, uvidíš…

Mallisa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:48

Nezjistíš to, pokud si o tom nepromluvíte. Aspoň díky tomu budeš vědět, na čem jsi ;) držím palce

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 01.04.18 21:50

A s tou přítelkyni stále je? Pokud ano, vyprdla bych se na to. Nedokázala bych mu věřit, že jednou mi neudělá to co jí.

Pokud už je zase singl, tak to je jiná písnička, tam bych věřila, že z toho může být vztah.

Klopotkova
Echt Kelišová 7937 příspěvků 01.04.18 21:54

Myslím, že z toho nic nebude, není to pro něj „ono“ a on to podvědomě cítí, vybral si někoho jiného a po té strávené noci s Tebou bych tomu šanci nedávala, pokud bude uvažovat o vztahu s Tebou, tak to bude z rozumu a ne z citu a to je vždy špatně…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:55

@Helileli nejspis je.. o tom se on proste bavi tak vyhybave.. a taky me to napadlo, jestli takhle resi kazdy problem ve vztahu, tak to nebude uplne to prave..

Klopotkova
Echt Kelišová 7937 příspěvků 01.04.18 21:58
@Anonymní píše:
@Helileli nejspis je.. o tom se on proste bavi tak vyhybave.. a taky me to napadlo, jestli takhle resi kazdy problem ve vztahu, tak to nebude uplne to prave..

On je do té ženy zamilovaný, je zbytečné polemizovat, zda jsi hezčí, chytřejší, zábavnější apod. než ona, to není podstatné, s ní prožívá tu jiskru, chemii, Tebe může mít rád, ale zamilovat ne, tomu bych dala tak max. 5%.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 22:03

@Klopotkova to je rozumny nazor.. bohuzel si to taky uvedomuji.. ac tedy mezi nami bylo neco od zacatku, porozumeni, i nejaka ta pritazlivost.. jen asi u ni to bylo silnejsi..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:00

Ale stejne se tim porad strasne uziram..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >