Může z toho vzejít něco víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 21:38
Může z toho vzejít něco víc?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale mám tu moc známých a nerada bych, aby věděli všechno. Myslíte si, že z jedné společně strávené noci může vzejít něco víc? Před 8 měsíci jsem poznala skvělého chlapa, byl nezadaný, bezdětný, strašně jsme si rozuměli, začali se sbližovat.. všechno to bylo fajn, ale potom se najednou přestal ozývat, měl moc práce a tak podobně. Nejsem naivní, prostě se vymlouval. Zjistila jsem, že si našel přítelkyni, která má dítě, ze začátku vypadal zamilovaný, šťastný, ovšem po měsíci začal chodit jak tělo bez duše, ke mě se tedy vždycky choval hezky, ale nepřišel mi šťastný. Jednou jsme si psali, a on že má splín a že je prostě bez nálady. Tak jsme se nějak oba vyprovokovali řečmi o tom, jak bych ho rozveselila a nakonec jsem za ním jela a strávili jsme spolu noc. Ráno mě objímal, líbal, udělal mi snídani, odvezl mě domů.. Prostě vše moc krásné. Ale netuším, co si z toho vzít.. Chtěla bych to brát jen jako úlet, ale už vím, že jsem do něho skutečně zamilovaná a že bych o něho stála. Prostě bych o něho chtěla bojovat. Jen nevím jak to bere on.. Po té noci se ozval, píše mi, i že se mu ta noc líbila. Ale netuším co bude dál. Nechci na něho tlačit ani naléhat, chci mu dát čas, ale mám strach, že z toho stejně nic nebude. Raději si nedělám falešné naděje. Ale zajímá mě názor ostatních..

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 2791 příspěvků 01.04.18 21:42

Může. Ale velkou pravděpodobnost bych tomu asi nedával. Zkus to, uvidíš…

Mallisa  01.04.18 21:48

Nezjistíš to, pokud si o tom nepromluvíte. Aspoň díky tomu budeš vědět, na čem jsi ;) držím palce

Helileli
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 01.04.18 21:50

A s tou přítelkyni stále je? Pokud ano, vyprdla bych se na to. Nedokázala bych mu věřit, že jednou mi neudělá to co jí.

Pokud už je zase singl, tak to je jiná písnička, tam bych věřila, že z toho může být vztah.

Klopotkova
Kelišová 6548 příspěvků 01.04.18 21:54

Myslím, že z toho nic nebude, není to pro něj „ono“ a on to podvědomě cítí, vybral si někoho jiného a po té strávené noci s Tebou bych tomu šanci nedávala, pokud bude uvažovat o vztahu s Tebou, tak to bude z rozumu a ne z citu a to je vždy špatně…

Anonymní  01.04.18 21:55

@Helileli nejspis je.. o tom se on proste bavi tak vyhybave.. a taky me to napadlo, jestli takhle resi kazdy problem ve vztahu, tak to nebude uplne to prave..

Klopotkova
Kelišová 6548 příspěvků 01.04.18 21:58
@Anonymní píše:
@Helileli nejspis je.. o tom se on proste bavi tak vyhybave.. a taky me to napadlo, jestli takhle resi kazdy problem ve vztahu, tak to nebude uplne to prave..

On je do té ženy zamilovaný, je zbytečné polemizovat, zda jsi hezčí, chytřejší, zábavnější apod. než ona, to není podstatné, s ní prožívá tu jiskru, chemii, Tebe může mít rád, ale zamilovat ne, tomu bych dala tak max. 5%.

Anonymní  01.04.18 22:03

@Klopotkova to je rozumny nazor.. bohuzel si to taky uvedomuji.. ac tedy mezi nami bylo neco od zacatku, porozumeni, i nejaka ta pritazlivost.. jen asi u ni to bylo silnejsi..

Anonymní  02.04.18 21:00

Ale stejne se tim porad strasne uziram..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama