Když chlap dojíždí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 10:33
Když chlap dojíždí

Ahoj,
je tu někdo, kdo řeší podobnou situaci prosím?
Partner chce nastoupit do nové práce, kde by byl týden po-neděle mimo domov a týden doma, já jsem z toho nešťastná a vůbec se mi to nelíbí, jenže nabízejí mu nadstandartní plat a bohužel na peníze slyší.
Má nedůvěra je způsobena i tím, že jsme se před časem na nějakou dobu rozešli kvůli nevěře z jeho strany a já mám teď brouka v hlavě, že tohle je přesně to, co teď opravdu nepotřebujeme a našemu vztahu a budování opětovné důvěry to nijak nepřidá. Jsem bezradná a nevím co s tím, nevím, jestli by to takhle mohlo vůbec fungovat a co pro to mohu/můžeme udělat. Mám pocit, že kdykoliv se mu to snažím rozmluvit akorát se naštve a pořád mi opakuje, že se ničeho bát nemusím, že mě má rád a chce se mnou být a že všechno bude v pohodě, asi ho štve, že mu nevěřím, ale může se tomu divit?
Mě už se o tom i zdá… :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6589 příspěvků 35 inzerátů 01.04.18 10:35

Hm, těžká situace, která vás nejspíš při takové nedůvěře rozdělí..

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 01.04.18 10:38

Když tě nebude chtít podvést, tak tě nepodvede ani když bude měsíc v tramtárii. Když ho bude lákat nevěra, tak ho neuhlídáš ani kdyby měl práci z domova.

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 01.04.18 10:41

Já sem na tohle zvyklá, jak můj táta tak přítel dělají v Německu a jsou tam od pondělí do pátku, příteli věřím takže mě ani nenapadlo, že by tam mohl někoho hledat, dělají 12 hodinové směny a po práci toho Maj dost než aby este chodili za ženskejma :D teď si našel místo blíž u hranic a bude dojíždět, ale to je zas několik hodin v autě každej den, :think: u vás si myslím že to nebude tak snadné, pokud tam není důvěra a prakticky se neuvidíte tak se ten vztah nejspíš bude zhorsovat

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 01.04.18 10:41

A ten týden bude jen doma, nebo jezdit do práce každý den?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27382 příspěvků 01.04.18 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj,
Partner chce nastoupit do nové práce, kde by byl týden po-neděle mimo domov a týden doma, já jsem z toho nešťastná a vůbec se mi to nelíbí, jenže nabízejí mu nadstandartní plat a bohužel na peníze slyší.
Má nedůvěra je způsobena i tím, že jsme se před časem na nějakou dobu rozešli kvůli nevěře z jeho strany a já mám teď brouka v hlavě, že tohle je přesně to, co teď opravdu nepotřebujeme a našemu vztahu a budování opětovné důvěry to nijak nepřidá. Jsem bezradná a nevím co s tím, nevím, jestli by to takhle mohlo vůbec fungovat a co pro to mohu/můžeme udělat. Mám pocit, že kdykoliv se mu to snažím rozmluvit akorát se naštve a pořád mi opakuje, že se ničeho bát nemusím, že mě má rád a chce se mnou být a že všechno bude v pohodě, asi ho štve, že mu nevěřím, ale může se tomu divit?
Mě už se o tom i zdá… :(

bude týden v práci a týden doma? To není žádná hrůza… manžel spoustu let odjížděl v pondělí ráno a vracel se v pátek večer… vaše varianta se mi zdá daleko lepší… ale je pravda, že u nás fungovala důvěra a neměli jsme žádné podobné problémy jako vy… jinak co se týká té jeho nevěry, jak vidíš, nemusel kvůli tomu ani být takhle v práci… takže pokud bude chtít zahnout, je jedno, kde to bude… tohle je už jen o té důvěře… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 10:45

Ten týden co bude mít volno by byl doma, v neděli by se vracel k večeru a do dalšího pondělí do rána by byl doma, takže týden úplně bez sebe a týden spolu…neumím si to moc představit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 10:46
@Tableta píše:
A ten týden bude jen doma, nebo jezdit do práce každý den?

Ten týden co bude mít volno by byl doma, v neděli by se vracel k večeru a do dalšího pondělí do rána by byl doma, takže týden úplně bez sebe a týden spolu…neumím si to moc představit

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 01.04.18 10:48

Uplne v pohode, hledala bych v tom jen vyhody.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 01.04.18 10:49
@Anonymní píše:

No tak ten týden co bude v práci si uzivej svých zájmů, poklid si, nákupy, kamarádky a pak máš týden jen na manžela :hug:

Šarlota4
Echt Kelišová 9872 příspěvků 01.04.18 10:49

No uprimne byt ulplne doma bez chlapa bych nechtela, na druhou stranu muj odchazi v 8:00 z domu a vraci se kolem 21:00 i pozdeji. Takze toho casu spolu mame mene nez budes mit ty. Mame jen vikendy vy budete mit cely tyden.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 10:54

Kdyby se nestalo to co se stalo ( nevěra a rozchod ) asi bych to nenesla tak těžce, jenže když jsme se tenkrát rozešli ( píšu tenkrát, ale je to sotva pár měsíců ) zjistila jsem, že jsem na něm asi až moc závislá, nejedla jsem, nespala, až jsem si říkala, že nejsem normální, tohle buď přispěje k tomu, abych se v tomhle změnila nebo pak ta druhá varianta, že se z toho zblázním, pokud mu nazačnu zase věřit.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 01.04.18 11:01
@Anonymní píše:
Ahoj,
Má nedůvěra je způsobena i tím, že jsme se před časem na nějakou dobu rozešli kvůli nevěře z jeho strany a já mám teď brouka v hlavě, že tohle je přesně to, co teď opravdu nepotřebujeme anašemu vztahu a budování opětovné důvěry to nijak nepřidá. Jsem bezradná a nevím co s tím, nevím, jestli by to takhle mohlo vůbec fungovat a co pro to mohu/můžeme udělat. Mám pocit, že kdykoliv se mu to snažím rozmluvit akorát se naštve a pořád mi opakuje, že se ničeho bát nemusím, že mě má rád a chce se mnou být a že všechno bude v pohodě, asi ho štve, že mu nevěřím, ale může se tomu divit?
Mě už se o tom i zdá… :(

hm problém není v dojíždění ale v té nedůvěře… řekni mu přesně to cos napsala a až se znovu naštve tak mu řekni, že chápeš, že ti nemůže dát žádné záruky ale že je to v tvé hlavě… nicméně nemohli byste se odstěhovat komplet a spolu?

zudina
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 01.04.18 11:01

Pokud te bude chtit podvest, udela to v normalni praci pres obedovou pauzu. Nema cenu resit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 11:07
@jdukolem píše:
hm problém není v dojíždění ale v té nedůvěře… řekni mu přesně to cos napsala a až se znovu naštve tak mu řekni, že chápeš, že ti nemůže dát žádné záruky ale že je to v tvé hlavě… nicméně nemohli byste se odstěhovat komplet a spolu?

Řekla jsem mu to, ví to a na to mi právě říká, že bude všechno v pořádku, že se mnou chce být a že se nemusím ničeho bát…tak co jiného mi má říct, já vím :)
Stěhování není možné, mám tu práci, máme hypotéku na dům, kde žijeme atd.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >