Rozchod - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 22:49
Rozchod, nebo ne

Ahoj všem :) Potrebuji radu, popostrčeni a nebo něco jiného. Mám dvě děti, 14 a 6. Druhé dítě je s nynějším partnerem, se kterým jsme sedm let. Rok už spolu nic nemáme. On by chtěl, já ne.Je to pruďas, na chlapa se spíše lituje, nepostaví se za mě jako za ženu a první mou dceru za ty roky nějak neuměl prijmout. Ale za to prý můžu ja a dcera.Na svou babičku a dědu také občas zařve. Je toho vice. Vím, že mě nemlati, jak rád říká, ale stejně ho někdy už nemůžu vystát. Když jsem mu řekla, že už mám všeho dost a radsi se odstehuji, i když ani není kam, tak prý to bez nás nepřežije a radši se zabije. Prostě mi prijde, že to pro mě není správný chlap a táta děti. Je lepší tedy odejit a nebo s ním zůstat!? Já už fakt někdy nemůžu :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 01.04.18 22:54

Ahoj kolik ti je?

Anonymní  01.04.18 23:10

Už skoro 40

Kelišová 6093 příspěvků 01.04.18 23:17

Ja si to myslela, kdyz to tak pozoruji, tak to kolem 40 u chlapu tak hodne byva, ale proc to tak je na to jsme neprisly

Lenka_Hal
Závislačka 4000 příspěvků 01.04.18 23:21

Nevim, prijdou mi ty duvody takove chabe, mozna kdyby jsi byla konkretnejsi, co myslis tim, ze se za tebe nepostavi? Pokud je prudas a zarve jen obcas, tak se evidentne snazi to kontrolovat, prudasum to proste obcas ujede…

brumdinka
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 01.04.18 23:23
@Lili píše:
Ja si to myslela, kdyz to tak pozoruji, tak to kolem 40 u chlapu tak hodne byva, ale proc to tak je na to jsme neprisly

krize středního věku :nevim:

Anonymní  01.04.18 23:26

Někdy si říkám, zdali by byl jiný vztah jiný a nebo zase něco takového, jako je teď. Nebo, jestli vůbec může ještě přijít ta krásná láska ve 40 letech i když mám dvě děti :)

Kelišová 6093 příspěvků 01.04.18 23:28

@brumdinka myslis? My si ptave rikaly ze ba krizi stredniho veku ve 40 nekdy pred je brzy co teprve v 50?

brumdinka
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 01.04.18 23:33
@Anonymní píše:
Někdy si říkám, zdali by byl jiný vztah jiný a nebo zase něco takového, jako je teď. Nebo, jestli vůbec může ještě přijít ta krásná láska ve 40 letech i když mám dvě děti :)

sim tě za prvý věk je jenom číslo, důležitej je přístup k životu a nastavení mysli, a za druhý sme v nejlepším věku (mě je 38) :andel:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 01.04.18 23:34
@Lili píše:
@brumdinka myslis? My si ptave rikaly ze ba krizi stredniho veku ve 40 nekdy pred je brzy co teprve v 50?

no v 50-ti to má můj brzy ex-manžel :P

Anonymní  01.04.18 23:35

Každý den má nějaké hloupé prupovidky. Když mu nezvednu mobil, tak hned proč mu to nezvedam když mi volá. Volá a píše mi na můj vkus až moc..spíše to je tak, že mě hlídá. Volá třeba kvůli tomu, kde je placačka na mobil.Kdyz jsem se tu o něčem dohadovala s jeho tátou, kvůli jejich pravdě, tak tam jen stál a nic neřekl. A bylo to už vicekrat, to je jen jeden přiklad.

Anonymní  01.04.18 23:36

Omlouvám se.. kde je placačka na mobil..na mouchy  :)

Anonymní  01.04.18 23:40

No, ono se říká, že ženám po 40 začíná nová etapa života :) A je pravda, ze se na 40 vůbec necitim :D

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 01.04.18 23:49

Nechápu, jak můžeš vydržet s ním rok nic nemít. 8o Není divu, že kontroluje. Musí si myslet, že někoho máš, když nechceš jeho. A nechápu, že to vydržel on. Nebo vlastně chceš, aby někoho měl a odešel?
S přijetím dcery nevím, to je otázka, jak je to vážné. Hlavně, aby jí neztrpčoval život. Měla bys znát důvod, jak za to Vy dvě můžete a pokud za to můžete, tak s tím něco udělat. Ale je pozdě, po 7-mi letech, dost možná.
Kdyby Váš rozchod nepřežil, to by bylo smutné, nebyly by alimenty. :,(
Možná to ale není na rozvod, spíš na srovnání si v hlavě, zda je opravdu tak hnusný a zda je samota lepší. Když není jiný princ v dohledu.
Odejdi od něj, jen pokud máš dost peněz na vlastní život. Jinak to lepší stejně nebude. To druhé dítě je malé na to, aby bylo samo doma, když budeš v práci.

Lenka_Hal
Závislačka 4000 příspěvků 01.04.18 23:50
@Anonymní píše:
Každý den má nějaké hloupé prupovidky. Když mu nezvednu mobil, tak hned proč mu to nezvedam když mi volá. Volá a píše mi na můj vkus až moc..spíše to je tak, že mě hlídá. Volá třeba kvůli tomu, kde je placačka na mobil.Kdyz jsem se tu o něčem dohadovala s jeho tátou, kvůli jejich pravdě, tak tam jen stál a nic neřekl. A bylo to už vicekrat, to je jen jeden přiklad.

No, to jsi me teda nepresvedcila, ted si jeste vic myslim, ze ty duvody jsou takove chabe, promin. Spis mi prijde, ze mas problem ty, s nejakou unavou ve vztahu, stereotyp…my kdysi meli podobnou krizi, vlastne mi tvuj manzel pripomina meho, a taky mi porad volal, a obcas krici atd, ale ono je to v tve hlave, jestli to vnimas jako kontrolu nebo zajem, jestli obcasne kriceni beres jako jeho charakterovy rys nebo „selhani“ atd…jde o to, jak to mas nastavene v hlave ty. My se pres to prenesli tim, ze prisla krize v me praci a zpusob jak mi pomohl, jak stal pri mne v tech „srack..ch“, ja si to v te hlave uspesne prehodila a kdyz mi vola nejaky den po desate, treba jen mi rict, ze spadl ze ctyrkolkynebo se zeptat, kde ma neco, beru to s usmevem, to je proste on… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama