Reklama

Manžel nemá chuť a odhání mě od sebe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 23:44
Manžel nemá chuť a odhání mě od sebe

Ahoj holky jdu si pro radu i když je mi docela trapné o tom mluvit. Omlouvám se za anonym.
Mám manžela, jsme svoji několik měsícu. Ze začátku jsem spolu vydrželi být v posteli celý den jako normální puberťáci. Jak to už býva, s příchodem dětí, práce se dá očekávat, že intimní život pujde do jisté míry stranou. Jenomže Už několik měsícu za ním chodím, škemrám, přemlouvám, jestli by něco nebylo.. Pokaždé je strašně unavený, nebo mu je špatně. Když se přitulím v posteli, odežene mě, že furt jen myslím na to jedno. Dneska mi řekl, že sex je jediné co mě zajíma. Tak mu říkám, že kdybych ho alespon jednou do měsíce měla, nebylo by to jediné na co myslím. Jsem z toho strašně frustrovana, připadám už si fakt jak nějaký uchyl. Prostě už jsem i přesvědčená, že se mu nelíbím, sebevědomí na nule. Ale když jsem se ho na to zeptala, v čem je problém, tak pry se mu pořád líbím, atd… Ale řekl, že není spokojený se svým životem, že má hodně práce a je unavený. řekl mi, at jdu někam ven, že pak budu myslet na něco jineho. tak jsem se sebrala a šla, a když jsem se vrátila a řekla mu, že mi je smutno, a přitulila se k němu, řekl mi, že jsem neměla chodit nikam a být s ním doma. Strašně mě deprimuje ležet vedle něj v posteli, Takže už dva dny spím na gauči. Tvl, cítím se fakt blbě. :-( Máte to taky některá tak, že vašeo muže na sex neužije? Jak to řešíte? Už jsem ve fázi, že si to někdy udělám sama. a Jemu to je jedno. Díky za rady… Jsem v koncích.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 01.04.18 23:56

Kolik mu je let? Nemohl se nekde zamilovat? Jsou muzi, kterym staci 3× za mesic v produktivnim veku, ale vubec??? To je divne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 23:59

Mého manžela odpuzovalo to, že kojím… on to prostě nemohl překousnout…

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 02.04.18 00:01

Jste spolu několik měsíců… ale s příchodem dětí… kolik je dětem? Byly před svatbou? ne že by to hrálo roli… jen mě to zajímá.. kolik je dětem?

rokris
Kelišová 5731 příspěvků 02.04.18 00:34
@3HE píše:
Jste spolu několik měsíců… ale s příchodem dětí… kolik je dětem? Byly před svatbou? ne že by to hrálo roli… jen mě to zajímá.. kolik je dětem?

Napsala, že „s příchodem dětí se dá očekávat.“ Myslím, že děti nemají a zakladatelku trápí, že „už teď“ o ni nemá manžel zájem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 00:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu si pro radu i když je mi docela trapné o tom mluvit. Omlouvám se za anonym.
Mám manžela, jsme svoji několik měsícu. Ze začátku jsem spolu vydrželi být v posteli celý den jako normální puberťáci. Jak to už býva, s příchodem dětí, práce se dá očekávat, že intimní život pujde do jisté míry stranou. Jenomže Už několik měsícu za ním chodím, škemrám, přemlouvám, jestli by něco nebylo.. Pokaždé je strašně unavený, nebo mu je špatně. Když se přitulím v posteli, odežene mě, že furt jen myslím na to jedno. Dneska mi řekl, že sex je jediné co mě zajíma. Tak mu říkám, že kdybych ho alespon jednou do měsíce měla, nebylo by to jediné na co myslím. Jsem z toho strašně frustrovana, připadám už si fakt jak nějaký uchyl. Prostě už jsem i přesvědčená, že se mu nelíbím, sebevědomí na nule. Ale když jsem se ho na to zeptala, v čem je problém, tak pry se mu pořád líbím, atd… Ale řekl, že není spokojený se svým životem, že má hodně práce a je unavený. řekl mi, at jdu někam ven, že pak budu myslet na něco jineho. tak jsem se sebrala a šla, a když jsem se vrátila a řekla mu, že mi je smutno, a přitulila se k němu, řekl mi, že jsem neměla chodit nikam a být s ním doma. Strašně mě deprimuje ležet vedle něj v posteli, Takže už dva dny spím na gauči. Tvl, cítím se fakt blbě. :-( Máte to taky některá tak, že vašeo muže na sex neužije? Jak to řešíte? Už jsem ve fázi, že si to někdy udělám sama. a Jemu to je jedno. Díky za rady… Jsem v koncích.

Mam to uplne stejne, jen jsme spolu dele. Jako bych to psala ja. Trva to uz vic nez 10 let.
 R.

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 02.04.18 00:49
@rokris píše:
Napsala, že „s příchodem dětí se dá očekávat.“ Myslím, že děti nemají a zakladatelku trápí, že „už teď“ o ni nemá manžel zájem.

aha :palec: no jo… pozdní hodina, už mi to nemyslí :roll: :mrgreen:

terien
Kelišová 7395 příspěvků 02.04.18 01:05

Nemá jinou?

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 02.04.18 06:06

Jak dlouho jste spolu nespali?

Rekla bych, ze ma jinou. A ty jeho reci, uz davno bych mela milence, tohle bych nesnesla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 06:54

Me takhle „nechtel“ vzdycky, kdyz jsem byla po porodu i pred nim (a i treba driv nez vubec deti byly na poradu dne, bohuzel diky poruse stitne zlazy spis snaz priberu nez shodim) „tlusta“, to mu vydrzelo asi 4 mesice po porodu, kdy ja pri chuti byla (v 6n.jsem to samozrejme neresila, ale s malym jsme ani do jeho konce nevydrzeli a ted jakoby mu to bylo fuk, pak teda uznal ze to za tichou domacnost nestoji a párkrát neco probehlo) a ted je male pul roku a jsem to zas ja, kdo je unavenej, vecer uz koukam jit spát a nemam ani naladu… ale s tou vahou to asi tvuj pripad nebude…mne teda udelat si to sama nikdy moc nepomahalo a neslo, max.na chvili, neni to ono proste, kdyz potrebujes neci dotek, blizkost. Rekla bych mu - kdyby se ptal, co bys chtela treba k narozeninam - o kvalitni vibrator, kdyz s nim nic neni, nebo si nasla mozna ani ne milence, ale „kamaradku“- v dobe, kdy o me nemel muz zajem, me vzdycky zacal lakat sex se ženou - vzdyt nejakou tu libacku a par sexy doteku s kamaradkou prozila spousta žen, ani by se to nedalo povazovat za neveru… ;) :think: Ale nikdy mi to bohuzel nevyslo. Ale co treba se domluvit s nejakou kamoskou, ze si pujdete zaparit a prespis u ni (ve vsi pocestnosti, i kdyz nikdy neříkej nikdy;-)), kup si na akci neco na sebe a pak se tvar tajemne a zasnene a kdyz si to obcas zopakujes, treba mu zacne hlodat, jestli jsi byla opravdu jen s kamaradkou - tedy pokud uz taky nejakou „kamosku“ nema a neni mu to tudiz uplne fuk… naprosto chapu, ze te ten jeho pristup a nedostatek sexu frustruje, je to fakt divný ze by zdravej (? nemuze mit treba nejaky intimni problem, o kterym ti nechce rict :think:?) a jeste asi mladej chlap nepotřeboval sex nekolik mesicu a znicehonic…ten muj je v tomhle teda taky „horsi nez zenska“ nekdy, ale vzdy to melo nejaky duvod - hádky, moje vaha a postava a jeho pocit ze se s tim nesnazim nic delat, ale aby pohlidal dite a mohla jsem jit cvicit, to ne - tvrdil, ze o tom to neni a staci vic chodit na procházky…no mozna jemu, mne ne. Taktez se omlouvam za anonym, je to osobni.

Hroznej puberťák
Závislačka 4035 příspěvků 02.04.18 07:32

Po 10 letech se to tak nejak da chapat, ale po par mesicich? Reklamovat, vratit, vymenit :D

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 02.04.18 07:54

Vsadím boty, všechny, a že je mám ráda, že má ženskou bokem. Pokud není zásadně na smrt nemocný, není normální, aby bezdětný novomanžel nechtěl několik měsíců sex, když se mu manželka v posteli podbízí. Takže buď je téměř na smrt nemocný nebo má jinou. Na to bych si vsadila cokoliv. Chápu, že jsi frustrovaná, ze mě už by frustrace stříkala na dálku.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 02.04.18 08:24
@terinka4444 píše:
Vsadím boty, všechny, a že je mám ráda, že má ženskou bokem. Pokud není zásadně na smrt nemocný, není normální, aby bezdětný novomanžel nechtěl několik měsíců sex, když se mu manželka v posteli podbízí. Takže buď je téměř na smrt nemocný nebo má jinou. Na to bych si vsadila cokoliv. Chápu, že jsi frustrovaná, ze mě už by frustrace stříkala na dálku.

100% souhlasím a taky bych si vsadila. Zakladatelkou, je mi to líto :,(

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 02.04.18 08:27
@Anonymní píše:

To není normální chování zdravého chlapa. Pokud je ve vztahu všechno v pořádku, tak chlapa od sexu neodradí žádná únava. Za tím bude něco jiného.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 02.04.18 08:34

Pokud ma problem se i pomazlit a tak, je to hodne divny. Navic takovej obrat :think: Rekla bych, ze ma nekde zenskou :nevim: navic po par mesicich od svatby 8o

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama