Problémy ve vzahu, prý jsem zlá. Co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alijohn
Povídálka 11 příspěvků 09.02.19 21:27
prý jsem zlá .....

Ahoj, mám problém…nebo problém
jde o to, že můj partner s kterým žiju již skoro 3 roky má syna z předchozího vztahu, tedy on ho počal s kamarádkou, dítě chtěl, s ní nezůstal a opustil jí ještě v těhotenství, měl další vztah a rok se o dítě nestaral, pak přehodil a začal se starat. to měl další vztah. pak přišel na řadu náš. dítěti byly asi dva roy a bral si ho jednou za dva týdny na víkend. vždy jsem říkala, že děti nejsou problém…teď už bych si to nedovolila nikomu tvrdit…mám dítě odrostlé, dospělé, vychovala jsem ho sama. ale přítel si dítě začal brát na dva týdny na střídavou, aniž to probral dopředu se mnou…to jsem vnímala jako problém. ten, že mě nebere vlastně jako partnera. dítě rozmazluje…a smí vše. a koupí mu vše. ale to co změnilo můj vztah k dítěti bylo to, že o slivestra jsme ho měli a asi 4 nebo 5× přišel strčil do mě a řekla jdi pryč. za prvé jsou v mém bytě, za druhé to se mi prostě nelíbí, takže jsem ho napomenula po páté jsem ho plácla přes ruku s tím, že se to nedělá. a přítel mi vzápětí vlepil facku že jeho dítě nebudu mlátit…plácnutí přes ruku není mlácení, on mi dal facku před dítětem…a od té chvíle to dítě regulerně nesnáším…vím, že za to nemůže, ale situace s napadením před dítětem se opakovala 3×… a vlastně mu nesmím nic říct, napomenout ho a roste jak dříví v lese. |Jsou u nyní 4 roky, jeho matka má další dítě s dalším partnerem, s kterým také není, pak měla borce, co vylezl z kriminálu, s tím už tkaé není a má dalšího „strejdu“…bydlí za ty dva a půl roku na asi 7 místě… fakt nevím jak to mám snášet, ale kroutí se mi žaludek, když u nás to dítě má být…můj partner je k němu naprosto nekritický a abych se ve svém bytě bála něco říct, to nechci…co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 09.02.19 21:29

Rozejít se s ním.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25857 příspěvků 09.02.19 21:31

A ten tvůj vylezl odkud? Z krimu taky, ne? Mlátí tě před svým dítětem. Co máš dělat? Vyhodit ho z bytu :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.02.19 21:33

Žaludek by se mi nekroutil z děcka, ale z přítele a jeho facek. Problém není to dítě, problém je tvůj partner.

Malina7
Závislačka 2713 příspěvků 09.02.19 21:34

Po facce by byl z bytu odejit. Tohle nemáš zapotřebí. Ještě ve svém bytě.

jezz1e
Kecalka 380 příspěvků 09.02.19 21:34

Co chceš slyšet v situaci, kdy ti dá partner facku? Zcela bez ohledu na to, co jí vyvolalo?

toma0105
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 09.02.19 21:35

Rozejít se a velice rychle.Facky jsou už trochu moc,jsi ve svém bytě a jen ty rozhoduješ,kdo tam bude bydlet,přítelovo dítě je pěkný spratek a přítel jakbysmet.

suwari
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 09.02.19 21:35

Dítě za to nemůže. Za jeho chování můžou OBA rodiče. Jednou by mi dal chlap facku,tak by letěl.
Ty máš vztek na dítě a na partnera jako ne?? 8o :roll:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.02.19 21:36

Nechapu, proc si komplikujete zivot…

J_Doe
Závislačka 3189 příspěvků 09.02.19 21:37

@alijohn řekla bych, že váš vztah vám nesvědčí…

ALE - že malé dítě někomu řekne „Jdi pryč“ nepovažuji za nic nenormálního. Prostě projevuje nějaký názor, dává něco najevo. Ty jsi dospělá, a máš dítěti vysvětlit, jak se komunikuje, a to plácáním nedělá, to není výchova, to jsi se snížila na komunikační úroveň nižší, než to dítě.

Reakce partnera je totálně mimo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 09.02.19 21:38

@alijohn Vy budete všichni povedená partička. To dítě z vás má v téhle chvíli asi nejvíc rozumu, než se na něm všichni vyřádíte.

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 09.02.19 21:39

To opravdu nemas zapotrebi. Dite je jeste dost male a jeste dost let se budete vsichni trapit… Ale je to jen muj nazor (asi sobeckej). :) Jde teda hlavne o tu facku… to se proste nedela a dite s takovou vychovou nespeje k nicemu dobrymu co se chovani tyce. A je fakt, ze kdyz je byt tvuj, a nejen proto, mel tu stridavku pritel probrat s tebou - aspon o tom kvaknout a nestavit te pak pred hotovou vec.

jezz1e
Kecalka 380 příspěvků 09.02.19 21:40

@J_Doe Vždyť píše, že to holce nejprve několikrát řekla a až pak jí plácla…

nostress
Extra třída :D 14320 příspěvků 09.02.19 21:40
@alijohn píše:
Ahoj, mám problém…nebo problém
jde o to, že můj partner s kterým žiju již skoro 3 roky má syna z předchozího vztahu, tedy on ho počal s kamarádkou, dítě chtěl, s ní nezůstal a opustil jí ještě v těhotenství, měl další vztah a rok se o dítě nestaral, pak přehodil a začal se starat. to měl další vztah. pak přišel na řadu náš. dítěti byly asi dva roy a bral si ho jednou za dva týdny na víkend. vždy jsem říkala, že děti nejsou problém…teď už bych si to nedovolila nikomu tvrdit…mám dítě odrostlé, dospělé, vychovala jsem ho sama. ale přítel si dítě začal brát na dva týdny na střídavou, aniž to probral dopředu se mnou…to jsem vnímala jako problém. ten, že mě nebere vlastně jako partnera. dítě rozmazluje…a smí vše. a koupí mu vše. ale to co změnilo můj vztah k dítěti bylo to, že o slivestra jsme ho měli a asi 4 nebo 5× přišel strčil do mě a řekla jdi pryč. za prvé jsou v mém bytě, za druhé to se mi prostě nelíbí, takže jsem ho napomenula po páté jsem ho plácla přes ruku s tím, že se to nedělá. a přítel mi vzápětí vlepil facku že jeho dítě nebudu mlátit…plácnutí přes ruku není mlácení, on mi dal facku před dítětem…a od té chvíle to dítě regulerně nesnáším…vím, že za to nemůže, ale situace s napadením před dítětem se opakovala 3×… a vlastně mu nesmím nic říct, napomenout ho a roste jak dříví v lese. |Jsou u nyní 4 roky, jeho matka má další dítě s dalším partnerem, s kterým také není, pak měla borce, co vylezl z kriminálu, s tím už tkaé není a má dalšího „strejdu“…bydlí za ty dva a půl roku na asi 7 místě… fakt nevím jak to mám snášet, ale kroutí se mi žaludek, když u nás to dítě má být…můj partner je k němu naprosto nekritický a abych se ve svém bytě bála něco říct, to nechci…co mám dělat?

On ti dal facku, a ty jsi s ním ještě pořád? :nevim:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 09.02.19 21:40

@alijohn
Ty jsi nějak mimo ne? ;) 8o
Tak chlap se k tobě chová jak buran, děcku nenastavuje mantinely a ty jsi nas.aná na 4 letý děcko a ne na něho? :think: :zed:
Myslím, že byste se nad sebou měli zamyslet oba.. Jo, jinak s takovým bych nebyla ani náhodou

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >