Setkaly jste se s něčím obdobným ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vzteklinnka
Nováček 5 příspěvků 09.02.19 14:12
Setkaly jste se s něčím obdobným ?

Dobrý den všem,
zajímalo by mě, jestli se některá z vás, dámy, setkala s mužem s podobným jednáním, případně co si o dále popsaném myslíte, zejména jestli se vám to zdá jako jednání normálního člověka, protože si občas říkám, že buď jsem blázen já nebo on. V listopadu se se mnou rozešel po vztahu trvajícím rok a půl přítel. Je o 13 let mladší, mě bude 40 let, mám nyní 2.5 leté dítě z jiného vztahu. 14 dní po rozchodu jsem zjistila, že jsem těhotná, na což on řekl, že dítě nechtěl, ačkoli jsme se o dítě několik měsíců pokoušeli a on tvrdil, že je se mnou chce (již jedno má z předešlého vztahu, kdy žil se ženou stejně starou jako já). Nastalo peklo, telefonáty, nadávky, že mě nenávidí, že jsem…, zkazila jsem mu život. Ozýval se mi docela pravidelně nejméně 1× týdně. Na konci roku mi začal psát, že má dárky pro mě a mého syna, že by se chtěl sejít. Po nějaké době jsme se sešli, on mě pak začal celkem pravidelně několikrát týdně kontaktovat s tím, že z toho vyplynulo, že se cítí osamělý a taky že by chtěl sex. Musela jsem se smát, protože po rozchodu, který mimochodem proběhl tak, že ode mě odešel k rodičům, se mnou žil v mém domě, a už se nevrátil, že bude bydlet u nich, resp. v jiném jejich bytě, a takto odešel asi hodinu poté, co jsme se 3× pomilovali, dal mi pusu na rozloučenou a řekl, že za 2 hodiny přijde, mi tvrdil, že už se mnou ani spát nechtěl, že může mít každý den v posteli jinou. Tak asi to neklaplo podle jeho představ :lol:. Nicméně já jsem sex nechtěla, stále ho totiž mám hodně ráda, vždyť čekám jeho dítě, chtěla jsem si držet odstup, abych do toho nezahučela úplně. Nakonec jsem se samozřejmě dala ukecat, strávili jsme spolu za posledních pár týdnů několik večerů, nádherný víkend, kdy se se mnou vodil za ruku, pořád mě objímal, líbal, držel mě kolem pasu, což mimochodem neudělal nikdy za našeho vztahu, v posteli mimo sex se ke mě pořád tulil, objímal mě, říkal, jak je mu se mnou hezky. Po návratu večer volal, že mě nenávidí, že vůbec těhotná nejsem, že jsem si to vymyslela, že je kvůli mě bez peněz, protože zaplatil večeři, že už mě nikdy nechce vidět, maže si mě z kontaktů atd. O den později volal, že mě chtěl slyšet, proto že volá, hlásil mi, kde je, co dělá (za vztahu to nikdy, ale nikdy nedělal) a co bude dále dělat, ptal se, jak se mám, co dělám, jestli se může ozvat další den. Ozval se, hezky mi psal atd. V týdnu jsme byli na večeři, psal, že se na mě těší, že mi koupil čokoládu, že nechce sex, že si chce se mnou povídat a být se mnou. Opět nádhera, držení za ruku atd., ukazoval mi na fotkách kamarády, které mi nikdy v reálu nepředstavil, dával mi svoje fotky, doslova mi je nutil, večer SMS s pusinkami na dobrou noc. Další den opět všechno jinak, telefonát, že s ním nejsem těhotná, že mi to chtěl říct včera. Najednou začal o tom, že kdybychom se k sobě vrátili, už by se mnou u mě nežil, chce mít svou garsonku, bude stavět dům s platem 22.000,–Kč měsíčně, za mnou by chodil a třeba by přespal, ale měl by svoje. Já mu řekla, že bych s tím souhlasila, taky se mi zdá jako chyba, že jsme si před společným žitím nevybudovali vůbec vzájemný láskyplný vztah. On říkal, že by se mu líbilo chodit na rande atd., že se rád ke mě chová takto hezky a intimně, jako že mě drží za ruku, objímá a tak. Pak začal povídat o 2 konkrétních situacích, kdy byl s kamarády, balily ho ženské a on je odmítl, že s nimi spát nechtěl, že spí a píše si jen se mnou. Pak ještě řekl, že když to opět zkusíme, budeme muset pomaličku. Další dny jsme si opět psali a volali a včera se sešli. Povídali jsme si, milovali se, říkal, ať zůstanu do rána, že je to moc fajn, že by chtěl vedle mě spát, což jsem nemohla, a pak, když jsem mu řekla, že nechápu, proč mi říká prdelko a do SMS mi píše jako cizí člověk, začal na mě řvát, že já chci vztah a On ho přeci nechce, vždyť to vím, tak co po něm chci. Doslova jsem oněměla, protože před pár dny říkal to, co říkal. Opět následovalo, že si mě smaže z telefonu, že mu nemám psát ani volat (to jsem ani jednou od rozchodu jako první neudělala) a že mám jít. Tohleto se opakuje asi po miliónté v jiných modifikacích. Když mu nevezmu telefon, hned mi píše, ať jdu někam, když s ním nekomunikuji, když ho nevezme on, je to ok. Dále mi tvrdí, že se staly věci, které se ani nikdy nestaly, doslova si vymýšlí svou realitu včetně toho, že mi tvrdí, že jsem říkala něco, co jsem neříkala a naopak. Nedá si vymluvit, že to tak nebylo. Ještě před pár měsíci hodně kouřil trávu, mohlo to mít vliv, co myslíte? Jen dodávám, že ten kluk má IQ asi 95, tak si někdy říkám, že to je možná i tím, že je tak…no, ne moc chytrý…Máte některá s něčím podobným zkušenost, případně jakou? Děkuji za přečtení příběhu a názory, že jsem blbá já, to vím :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ivik21
Generální žvanilka 20646 příspěvků 09.02.19 14:18

8o vážně skoro 40let?! 8o noo, nevím nějak, co dodat…pardón :oops:

Číst se to moc nedá, takže s čím přesně chceš poradit :think:

Příspěvek upraven 09.02.19 v 14:19

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 14:19

Psychicky narušený a život s ním by byl jak jízda na horské dráze

carola
Kelišová 7299 příspěvků 09.02.19 14:19

No,dokonce jsem to nedočetla,ale nato,že je ti 40,se chováte oba jak puberťáci. :roll: Čekáš jeho dítě,ale on chce začít pomalu,chodit na rande. Každý máte jedno dítě z předešlých vztahů,no,rodinka hadr. Hodně štěstí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 14:19

Prosim te a tve iq je jake? Asi taky ne moc vysoke

carola
Kelišová 7299 příspěvků 09.02.19 14:20
@ivik21 píše:
8o vážně skoro 40let?! 8o noo, nevím nějak, co dodat…pardón :oops:

Číst se to moc nedá, takže s čím přesně chceš poradit :think:

Příspěvek upraven 09.02.19 v 14:19

Ano,také jsem nějak nepochopila,s čím máme radit. :roll:

Lainaire8
Závislačka 2585 příspěvků 2 inzeráty 09.02.19 14:20

Je ti 40, aspoň ty bys měla mít rozum. A jsi teda těhotná nebo jak? :lol: to jako neřešíte? :nevim: :lol: o tom byste měli spíš mluvit ne, ne řešit tyhle „blbosti“. Každopádně bych s ním nebyla a nechápu že ti někdo takový může imponovat 8o 8o 8o jo, možná kdyby mi bylo 15 a jemu taky :roll:

carola
Kelišová 7299 příspěvků 09.02.19 14:21

Tvl,teĎ jsem to dočetla do konce a s tím IQ jsi mě rozsekala totál. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineJukat
Stálice 66 příspěvků 09.02.19 14:22

A ty jsi mu to IQ merila? :lol: :mrgreen: promiň, to mě dostalo.. On by se mel jit lecit a ty uz to nejak budes muset zvladnout s dvěma dětmi sama, nic moc situace. Hlavne ho prosimte kopni nekam.

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 09.02.19 14:26

Podle meho mate krasny a vyrovnany vztah. Jednou te posle do pr.dele, jednou pozve na veceri, podruhe te posle do pr.dele, nasledne pozve na veceri, potreti…vse v naproste rovnovaze.
Nic bych nemenila :srdce:!

IQ neres, to nema na velikost pindoura a vydrz zadny vliv. Jen decko asi nebude nejostrejsi tuzka v penale, nu co uz.

Příspěvek upraven 09.02.19 v 14:31

ivik21
Generální žvanilka 20646 příspěvků 09.02.19 14:30
@tatranka999 píše:
Podle meho mate krasny a vyrovnany vztah. Jednou te posle do pr.dele, jednou pozve na veceri, podruhe te posle do pr.dele, nasledne pozve na veceri, potreti…vse v naproste rovnovaze.
Nic bych nemenila :srdce:!

Anebo tak… Týjo, fakt rovnováha 8o :oops:

BelAir
Stálice 72 příspěvků 09.02.19 14:30

Máš to ve svým věku zapotřebí? :think:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 09.02.19 14:35

No nic, připravuj se na dráhu matky samoživitelky, energii budeš potřebovat tady. Od toho histriónskýho rapla bych se držela co nejdál a dala se na modlení, aby výchova přetlačila genetiku. Hodně štěstí.

carola
Kelišová 7299 příspěvků 09.02.19 14:36
@tatranka999 píše:
Nic bych nemenila :srdce:!

IQ neres, to nema na velikost pindoura a vydrz zadny vliv. Jen decko asi nebude nejostrejsi tuzka v penale, nu co uz.

Příspěvek upraven 09.02.19 v 14:31
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
carola
Kelišová 7299 příspěvků 09.02.19 14:36
@lamicina píše:
No nic, připravuj se na dráhu matky samoživitelky, energii budeš potřebovat tady. Od toho histriónskýho rapla bych se držela co nejdál a dala se na modlení, aby výchova přetlačila genetiku. Hodně štěstí.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >