Pry mám velký břicho

Anonymní
14.10.19 20:31

Pry mám velký břicho

Ahoj. Taky si myslíte že mám velký břicho? Neustále mi to opakují známí dokola a už mě štvou, přijde mi to neslušný když sama si připadám už jak vorvaň. Vážím asi 85kg a 170 cm. Začínala jsem 12tt na 70kg. Teď jsem ve 35tt a čekám chlapečka. Prý je to dlouhán po tátovi, myslíte že bude velký? Váhu ani odhadem mi doktorka moc neříká :)
Hlavně že je zdraví a roste, ale docela mě to děsí, aby to nebyl obr. PS: ještě ke všemu je ještě zadkem hodně nahoře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22778
14.10.19 20:33

A není to jedno? Prostě jsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6409
14.10.19 20:35

Mně přijde normální. Já měla ještě větší, každý rikal, jestli nečekám dvě. A malá se narodila 2740g. Takže velikost břicha nevypovídá o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 20:35

@pikola Nejdřív mi to bylo fuk, ale když na mě koukají jak na zjevení a pokaždý „ty máš velký břicho“ „ty čekáš snad dvojčata ne“ tak už mi to docela vadí.
Teda určitě s tím neudělám nic to je zase pravda. Maximálně tak můžu fakt čekat velký dítě no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22778
14.10.19 20:37

A váhu dítěte by jsi snad měla mát napsanou v průkazce :nevim: Mě se ptali v 6m kdy mám termín a divili se že ještě ne. A to velký dítě čekám, ale co má jako s tím dělat

Příspěvek upraven 14.10.19 v 20:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
14.10.19 20:38

Řekla by jsem, že ti i s bříškem rostou boky - proto to vypadá jako velké, ale jako obří fakt není na 35tt tak normálně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Taky si myslíte že mám velký břicho? Neustále mi to opakují známí dokola a už mě štvou, přijde mi to neslušný když sama si připadám už jak vorvaň. Vážím asi 85kg a 170 cm. Začínala jsem 12tt na 70kg. Teď jsem ve 35tt a čekám chlapečka. Prý je to dlouhán po tátovi, myslíte že bude velký? Váhu ani odhadem mi doktorka moc neříká :)
Hlavně že je zdraví a roste, ale docela mě to děsí, aby to nebyl obr. PS: ještě ke všemu je ještě zadkem hodně nahoře :lol:

Já jsem ve 28 tt a mám snad ještě větší. Sice je to už třetí těhotenství, ale i tak mi nepřijde to tvoje velké, spíš naopak. Klidně bych tipovala, že jsi méně než 35tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 20:42

Jo máš, měla by jsi zhubnout. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 20:43

Nooo… docela joooo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
14.10.19 20:43

@pikola třeba nebýt tak protivná? Dobře s tebou asi hází hormony co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148
14.10.19 20:44
@pikola píše:
A váhu dítěte by jsi snad měla mát napsanou v průkazce :nevim: Mě se ptali v 6m kdy mám termín a divili se že ještě ne. A to velký dítě čekám, ale co má jako s tím dělat

Jo jo, mě se ptaly sousedky v srpnu, jestli stihnu porodit do konce prázdnin, a syn se narodil v půlce listopadu :mrgreen: Jo a měl jen 3kg a 49cm, prostě si tam udělal dostatečně velký bazén, aby mohl metat kotrmelce. Kamarádka rodila o dva měsíce dřív, břicho měla mnohem menší (ona v 9m, já v 7m), a kvůli úzké pánvi nakonec rodila císařem holčičku 3,9kg a 52cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 20:45

Lidi toho nakecají. Když máš velký děsí se, že máš velký. Když más malý tak se tě ptají kde to dítě máš.
Taky jsem měla velký a řekla bych, že větší jak ty a o dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22778
14.10.19 20:45
@dog.s píše:
@pikola třeba nebýt tak protivná? Dobře s tebou asi hází hormony co :lol:

Nejsem protivná, ale nechápu tyhle dotazy, zda je těhotná moc nebo málo těhotná, tlustá nebo cokoliv. Stejně se s tím pupkem nic nedá teď dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
14.10.19 20:50

@pikola To sice ne, ale já to zase chápu. Ono asi to bude její první a hlavně, která nebyla vyjukaná co jí to vlastně narostlo a kam ta krásná postava zmizela, že jo. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13483
14.10.19 20:52

Jsi těhotná no, máš normální břicho, roste ti v něm dítě tak plocha nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama