Psí knížka vs. manželství

Anonymní
15.8.15 15:42

psi knizka vs.manzelstvi

Ahoj, zajimalo by mne kolik z vas zije na psi knizku a kolik v manzelstvi.
Vas co jste vdane chapu a od vas co zijete na „hromadce“ bych se rada zeptala jake to ma vyhody oproti manzelstvi. U nas se ted resi svatba protoze planujeme mimino. Radeji anonymne dekuji.Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mowla
15.8.15 15:44

Tak to je jednoduché, ty co budou v manželství spokojené, budou kopat za manželství, ty co si několikrát manželstvím nabily hubu, tak už by se nikdy nevdávaly. :) :) :) Záleží jen na vás, jaký si to uděláte, takový to budete mít. :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
50114
15.8.15 15:45

Tady už se o tom v jedné diskuzi hádají tři roky ;)

https://www.emimino.cz/…adce-104385/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
15.8.15 15:46

Ja jsem vdana, ale vzdycky jsem rikala, ze se vdavat nechci, ale ted jsem raa ;)
Vyhody ziti na psi knizku, bych rekla, ze je to i min papirovani kdyz pujdete od sebe, ale ja osobne beru manzelstvi jako super vec a ted bych zit na psi knizku nechtela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.15 15:47

No ja myslim ze spousta nesezdanych paru tak zije proto ze jsou vetsi prispevky na dite a ruzne podpory. :oops: take radeji anonymne nerada bych byla ukamenovana

• Nahlásit
  • Citovat
3169
15.8.15 15:47
@RadkaCh píše:
Tady už se o tom v jedné diskuzi hádají tři roky ;)https://www.emimino.cz/…adce-104385/

Tady je těch diskusí dobrých dvacet. A máš pravdu, běží roky a zatím se neshodli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
15.8.15 15:48
@Anonymní píše:
No ja myslim ze spousta nesezdanych paru tak zije proto ze jsou vetsi prispevky na dite a ruzne podpory. :oops: take radeji anonymne nerada bych byla ukamenovana

Ano to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
15.8.15 15:49

Mně osobně připadá normálnějši když už máte nebo plánujete děti manželství. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 15:50
@Anonymní píše:

je to smutny ale myslim si to stejně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Menora
15.8.15 15:53

Vdaná, na hromádce bych zit nechtěla. Pro me osobne jako forma vztahu neprijatelna.

• Nahlásit
  • Citovat
mowla
@lolla.jones píše:
je to smutny ale myslim si to stejně :palec:

Je to pravda, moje dcera nedosáhla ani na porodný, protože je vdaná, kdyby nebyla, dostane ho, přídavky atd. ;) ;) ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13456

Mi zijem, jen tak na hromadce, vzhledem k tomu ze u nas v rodine se to bere proste jako papir navic no… zadny zvlast vyhody nebo nevyhody k tomu nemame kdyz uz se nekdy budem brat tak jedine kuli prijmeni abych mela stejny jako malej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
15.8.15 15:54

Ja vzdy povazovala manzelstvi za opravdu uctyhodnou instituci. No byvaly manzel me vyvedl z omylu.
Manzelstvi je vicemene k nicemu. Kdyz najdete superchlapa, bude vam s nim dobre az do smrti s papirem i bez. Kdyz najdete hajzlika, muze vam udelat ze zivota peklo s papirem i bez, ale bez papiru je aspon sance od lahudek jako jeho dluhy, exekuce atd utect a zacit ovy zivot. Kdyz se rozvedete, muzete pak jeste roky platit.
Veskere vyhody plynouci z manzelstvi jde zajistit smluvne i bez nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
15.8.15 15:55
@Kriss Tina píše:
Mi zijem, jen tak na hromadce, vzhledem k tomu ze u nas v rodine se to bere proste jako papir navic no… zadny zvlast vyhody nebo nevyhody k tomu nemame kdyz uz se nekdy budem brat tak jedine kuli prijmeni abych mela stejny jako malej :-)

Proč máš jiný příjmení jak malej, když nejsi vdaná, proč jsi mu nedala stejný příjmení po tobě?

Příspěvek upraven 15.08.15 v 15:55

• Nahlásit
  • Citovat
7266
15.8.15 15:55

My jsme nesezdaný proto, že nejdřív jsme dělali oba dálkově vejšku a do toho makali, tak se nám nechtělo nic zařizovat, po státnicích jsem otěhotněla, tak jsem se nechtěla vdávat těhotná, pak jsem byla tlustá a teď chceme druhé (prvorozené je 10 měsíců), takže by to zase vyšlo na to těhotenství. Tak po porodu a zhubnutí na původní míry se k tomu snad dokopem ;) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama