Psychicky nemocní rodiče

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 10:51

Psychicky nemocní rodiče

Ahoj :kytka: zaujalo mě tu téma psych poruch a sama sem vyrůstala s matkou narciskou a nebylo to lehké a od mých 18 sni nejsem v kontaktu. Zažil to tu někdo? zajimaji mě i jiné psych poruchy u rodičů :oops: myslite si ze by lidé s psych poruchou měli mít děti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6028
7.7.22 11:01
@Anonymní píše:
Ahoj :kytka: zaujalo mě tu téma psych poruch a sama sem vyrůstala s matkou narciskou a nebylo to lehké a od mých 18 sni nejsem v kontaktu. Zažil to tu někdo? zajimaji mě i jiné psych poruchy u rodičů :oops: myslite si ze by lidé s psych poruchou měli mít děti?

Jak se projevoval ten narcismus u matky?
Poslední dobou je to tu samej narcis : 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:06

@edding400 všichni špatní, ona dokonalá a vždy za vše mohou ostatní…podvadela ale vždy za to mohl partner protože dělal něco špatně :oops: po ostatních něco chce ale sama nikdy nepomohla a celkově se chovala nadřazeně. Milenci důležitější než její děti :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:09

Napr v práci něco neudelala a kdo za to mohl? kolega de..l co ji to nepripomenul :lol: i když o tom on ani nevěděl

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:15

No jo no. Deprese. Matka. Na všem si najde negativum. Aby na sebe upozornila nechá vyvolá si zvracení a zavolá sanitku. Jeden čas nejdelší, nepila, nespala. Ukončila na kapačkach. Když volá brec, když přijedu brečí když odjíždím má řeči ve smyslu,,Mám jenom tebe už nimi jiného.
Ty jsi všechno co mam.
Zase tady budu sama, jako kůl v plotě.
Cokoli udělá, kamkoliv ji vezme všude má problém. Moc teplo, zima, prší, schody… Vyzvednou ji léky v jiné lékárně než na kterou je zviklat je pru…r. Nic ji nezajímá jenom to kdo ji kdy ukrivdil. S každým se rozhádala, každého pomlouvá. Ani hodiny už to s ní nezvlády a zastavili se. :roll: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:28
@Anonymní píše:
No jo no. Deprese. Matka. Na všem si najde negativum. Aby na sebe upozornila nechá vyvolá si zvracení a zavolá sanitku. Jeden čas nejdelší, nepila, nespala. Ukončila na kapačkach. Když volá brec, když přijedu brečí když odjíždím má řeči ve smyslu,,Mám jenom tebe už nimi jiného.
Ty jsi všechno co mam.
Cokoli udělá, kamkoliv ji vezme všude má problém. Moc teplo, zima, prší, schody… Vyzvednou ji léky v jiné lékárně než na kterou je zviklat je pru…r. Nic ji nezajímá jenom to kdo ji kdy ukrivdil. S každým se rozhádala, každého pomlouvá. Ani hodiny už to s ní nezvlády a zastavili se. :roll: :zed:

Ke to tak trochu vypadá jak moje tchýně. Já ji od určitě doby beru jako matku mého muže, takže slušnost a distanc. Na návštěvu tak dvakrát do roka.

• Citovat
  • Nahlásit
24828
7.7.22 11:37
@Anonymní píše:
Ke to tak trochu vypadá jak moje tchýně. Já ji od určitě doby beru jako matku mého muže, takže slušnost a distanc. Na návštěvu tak dvakrát do roka.
0dpovídáš sama sobě? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12243
7.7.22 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj :kytka: zaujalo mě tu téma psych poruch a sama sem vyrůstala s matkou narciskou a nebylo to lehké a od mých 18 sni nejsem v kontaktu. Zažil to tu někdo? zajimaji mě i jiné psych poruchy u rodičů :oops: myslite si ze by lidé s psych poruchou měli mít děti?

Mně přijde že dnes má snad úplně každý nějakou poruchu.Muj otec je cholerik a vždy myslel jen sám na sebe…nejdříve já a pak ženská a haranti :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20233
7.7.22 11:40
@Anonymní píše:
@edding400 všichni špatní, ona dokonalá a vždy za vše mohou ostatní…podvadela ale vždy za to mohl partner protože dělal něco špatně :oops: po ostatních něco chce ale sama nikdy nepomohla a celkově se chovala nadřazeně. Milenci důležitější než její děti :roll:

to z ni nedela narcise. Chapu, ze souziti s ni nebylo jednoduche, ale nedelej ji diagnozu, pokud na to nemas vzdelani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
7.7.22 11:42
@edding400 píše:
Jak se projevoval ten narcismus u matky?
Poslední dobou je to tu samej narcis : 8o
Že? Před 30-ti lety říct o někom, že je narcis a tím pádem psychicky nemocný, tak mu každý odpoví, že ne, že je jen bl. bá pí. ča.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:48
@Anonymní píše:
Ke to tak trochu vypadá jak moje tchýně. Já ji od určitě doby beru jako matku mého muže, takže slušnost a distanc. Na návštěvu tak dvakrát do roka.

To by nevydejchala. partner tam jezdit nechce, syn z toho zatím nemá rozum. Říct, že jsme byli někde s někým na výletě tak mi to vyčte. Takže raději mlčím a s nikým se,„nevidam“.

• Citovat
  • Nahlásit
20233
7.7.22 11:53
@Anonymní píše:
To by nevydejchala. partner tam jezdit nechce, syn z toho zatím nemá rozum. Říct, že jsme byli někde s někým na výletě tak mi to vyčte. Takže raději mlčím a s nikým se,„nevidam“.

Holka, my vidime, ze to pise stale ta sama osoba, cili ty. Jses trapna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
7.7.22 12:04
@Anonymní píše:

si píšeš sama se sebou? :think: vážně důvěryhodné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
7.7.22 12:05
@Anonymní píše:
Ty jsi všechno co mam.
Cokoli udělá, kamkoliv ji vezme všude má problém. Moc teplo, zima, prší, schody… Vyzvednou ji léky v jiné lékárně než na kterou je zviklat je pru…r. Nic ji nezajímá jenom to kdo ji kdy ukrivdil. S každým se rozhádala, každého pomlouvá. Ani hodiny už to s ní nezvlády a zastavili se. :roll: :zed:

ale tady taky byl anonymní tulipán, čili zakladatelka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12243
7.7.22 12:52

@Bytsamsebou Ano to je jako v ZŠ dříve šlo děcko do zvláštní školy protože bylo blbe, dnes má každé 5asistenta…to je něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat