Špinění a sex v cyklu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 14:52

Špinění a sex v cyklu

Dobrý den (ahoj) potřebovala bych radu. S přítelem budeme mít volno a asi pravděpodobně budeme mít sex. Mám mít pauzu, ale neudělala jsem ji a pár dni už špiním. Nestava se mi to tak se chci zeptat jetli to není narušení ochrany. Jakože třeba špatně vstřebáná pilulka nebo něco. Prostě jestli sem pořád stejně chráněná. Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1599
6.7.22 15:17

Pokud bereš prášky jak máš, jsi chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 15:28

@Suelinda a je to v pořádku to špinění? Je to docela dost silne a mam to už asi 5 dní. Pořád jen hnědá krev. Prášky beru na čas v tomhle si myslím jsem dost zodpovědná.

• Citovat
  • Nahlásit
2604
6.7.22 15:41
@Anonymní píše:
@Suelinda a je to v pořádku to špinění? Je to docela dost silne a mam to už asi 5 dní. Pořád jen hnědá krev. Prášky beru na čas v tomhle si myslím jsem dost zodpovědná.

Je to normální, ale ne tak silné.. ja taky sem tam spinim a beru antikoncepci. Ale ja to mám i bez ní.
Raději bych zavolala k dr, jak dlouho ji bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28319
6.7.22 15:52

Pokud jsi spojila dvě plata, tak to bohužel možné je. Mně se to kdysi taky stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
6.7.22 15:53
@Anonymní píše:

Podle mě to je normální a je to tím, že bys normálně měla MS. Pokud bys měla bolesti nebo si fakt nebyla jistá, zavolej dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
6.7.22 17:21

Kdyz jsem prebirala plato, spinila jsem cely 3 tydny a pak MS. Takze tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 17:39

@EvieK beru ji rok a půl. Je to takové silnější no pořád hnědý výtok. Prostě je to silný jak můj normální výtok akorát je hnědý

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 17:42

@Suelinda já to špinění mam před menzes asi uz 5. den. Dneska mam 1. Den mít pauzy akorát jsem si vzala pilulku z dalšího plata. Jinak spinim už 5. den

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 19:56

Takže jsem normálně chráněna?

• Citovat
  • Nahlásit
28319
7.7.22 08:05

Určitě. Bohužel tohle se při spojení dvou plat bez pauzy stává. Na funkci to nemá vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 10:31

@andelka83 já to špinění měla už před tím než jsem spojila dvě plata. 5.den pred pauzou

• Citovat
  • Nahlásit
28319
7.7.22 10:50
@Anonymní píše:
@andelka83 já to špinění měla už před tím než jsem spojila dvě plata. 5.den pred pauzou

Já špiním taky v průběhu cyklu. Po určité době mi to dělá každá HA. A dělá mi to i když HA neberu. Pokud jsi neudělala chybu v užívání, tak to na funkčnost nemá vliv ( jen je to protivné).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat