Psychický teror manželky

16
21.4.21 20:11

Psychický teror manželky

Dobrý cečer. Jsem trochu v nouzi a tak jsem si zašel pro radu zde. Pokud je toto forum pouze pro ženy, tak se omlouvám a smažte mě. Mám problém s mou ženou. Jsme spolu 11 let a mám ji rád. Jenže ona začíná náš vztah ničit. Je uplně nepříčetná když najde na čemkoli i miniaturni škrábanec. Já ho skoro ani nevidím, ale pro ni je ta věc zničená. Nechali jsme si postavit dům a těch vad je tady dost, jenže ona to vše svádí na to že to dřív nebylo a udělal jsem to já. Nechci o ni přijít, ale už je nesnesitelná a vyhrožuje rozvodem atd. Co mám, prosím dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
21.4.21 20:13

Utec protože se asi zbláznila 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️… Tak snad malý škrábanec není hned důvod k rozvodu ne? :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
21.4.21 20:19

Odejít pokud je takhle praštěná.
Možná si potom uvědomí co je důležitější až to ztratí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5328
21.4.21 20:24

A přetím byla normální? Nevím co ti poradit k odborníkovi asi nezajde protože si problém nepřizná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
21.4.21 20:28

To je divný. Zkusila bych manželkou poradnu. Můžeš tam jít i sám bez manželky (dnes to jde i online).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.4.21 20:33

Moc si vážím vašich odpovědí. Pravdou je že se to šílenství začalo projevovat postupně po svatbě. Kdyby taková byla před svatbou, tak si ji nevemu. Jenže to byla milá, hodná a normální. O psychologivi nechce ani slyšet. Prý se mám léčit já když nechci řeštit ty vady a je mi to jedno. Pořád ji říkám ať řeší zdraví, ale nezájem. Kdyby mohla tak na všem nechá originální folie aby se to náhodou nepoškrábalo. Mám ji rád a utíkat nechci. Rád bych nějaké řešní. Má to po mámě, ta je to stejné :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.4.21 20:35
@Pajka2020 píše:
To je divný. Zkusila bych manželkou poradnu. Můžeš tam jít i sám bez manželky (dnes to jde i online).

Kde tu poradnu prosím najdu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
21.4.21 20:45

Ona je psychicky narušená. (blázen) Radu nemám ale pracoval jsem patnáct let na stavbách, hlavně rekonstrukcích bytů a dělat pro takové lidi je za trest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
21.4.21 20:54
@Romanndo píše:
Kde tu poradnu prosím najdu?

Osobní zkušenost s tím nemám.

Zkusila bych zavolat na tuto linku, je to zadarmo (3 anonymní konzultace po 50 minutách zdarma).

https://www.ceskatelevize.cz/…video/821879

https://www.terapeutickalinka.cz/

Uvidíš co ti tam doporučí za postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21126
21.4.21 21:03

@Romanndo A kolik let je ženě a jak dlouho už to trvá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.4.21 21:03
@Pajka2020 píše:
Osobní zkušenost s tím nemám.

Zkusila bych zavolat na tuto linku, je to zadarmo (3 anonymní konzultace po 50 minutách zdarma).

https://www.ceskatelevize.cz/…video/821879

https://www.terapeutickalinka.cz/

Uvidíš co ti tam doporučí za postup.

Moc děkuji. Hned zítra tam zavolám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8327
21.4.21 21:11

Tak obal doma všechno do igelitu. Třeba ji pak dojde, jak trapně se chová. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6400
21.4.21 21:12

Bohužel to musela mít v sobě… A buď to skrývala a nebo je to nějaký psychiatrický problém od eozhazenych hormonů přes nějaké poruchy osobnosti OCD až k tomu že má v hlavě nádor a tím se jí mění osobnost. Každopádně normální to není :roll: pokud to nebude chtít řešit tak rozvod.. protože žít takto se nedá pokud nemáte děti gratuluji a zdrhej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
21.4.21 21:17

@Romanndo Už 11let a tuto poruchu má jak dlouho? co sis vzal to máš by zněla odpověď pokud by byl problém v muži :?

Příspěvek upraven 21.04.21 v 21:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14348
21.4.21 21:17

Tak me napada, ze asi nemate deti jeste? To by ji naucilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat