Ztráta lásky...

Anonymní
21.4.21 18:40

Ztráta lásky

Zdravím, chci se zeptat jestli jste zažili něco podobného popřípadě co s tím.
S přítelem jsme docela dlouho, měli jsme těžké období ale naštěstí jsme to vše spolu zachránili. Chová se ke mě moc hezky.. Je pozorný, kytku mi třeba donese apod. Jenže já poslední dobou vůbec nevím co cítím. Když je poblíž tak je mi opravdu krásne ale poté odjede a už mi nijak nechybí, když zavolá tak to za chvíli tipnu. nechci mu ublížit rozchodem já sama nevím či rozchod chci nebo ne. Myslíte že je normální nevědět co cítíte k příteli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16406
21.4.21 18:46

Není to konec lásky, ale dochází ti hormony v rámci počáteční zamilovanosti. Což je naprosto ppřirozené, hormonální poblouznění prostě nemůže vydržet věčně.

No a teď se ukáže, jestli se zamilovanost promění na lásku, která je klidnější, o to ale stabilnější.

Abyste v tom fungovali, dost se hodí mít něco společnho, čemu se věnujete a je to něco jiného, než jen vy dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 19:14

@Ou děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
14492
21.4.21 19:39

Člověk cítí lásku nejvíc, když ji ztrácí…pokud je vše v pořádku a jste spolu už několik let, je jasný, že z něj už nepadáš na zadek a samou zamilovaností ho nechceš sníst… ;) Jinak s tím telefonováním, to já taky nerada…otravuje mě to, i když jsem zamilovaná, tak si raději jen píšu, pač můžu v klidu odepsat, až když mám čas a náladu. A raději vše řeším osobně, než přes telefon…navíc pokud se vidíte často, či spolu bydlíte, telefonování by mi přišlo i zbytečné :think: Taky bych to hned típala :lol: Hlavní je, že když jste spolu, je vám fajn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 19:40

@Sonarka jo to když jsme spolu jsem nejšťastnější

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 19:42

Narovinu, asi pred rokem jsem zazila neco podobneho…a uvedomila si, ze by mi hodne chybel.To uvedomeni si nastalo v momente, kdy se dusil jidlem, ne ze by se zakuckal, ale vylozene se dusil a bez zasahu tim znamym manevrem by zemrel.Bylo to jako restart vztahu, ale uz to nikdy v zivote nechci zazit. Prosim anonym, hodne soukrome.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
21.4.21 20:03

Jooo, i s nejvetsi laskou sveho zivota, ze ktere jsem byla poprdena fakt dlouho, prislo obdobi, kdy jsem byla rada, ze taky na chvili vypadne z domu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
596
22.4.21 04:10

To je zvláštní, že se všechny shodujete na odpovědi. Já teda chtěla napsat, že pokud Ti nechybí a nevíš co k němu cítíš, že už to asi není ono, protože mě se to zatím nestalo a to jsem s mužem už 10 let, ale zjevně jsem spíš vyjímka já. Je pravda, že teď dost vztahů prochází zatěžkávací zkouškou a může to být jen korona depka, mohlo by pomoct na chvíli vypadnout z rutiny a zase ten vztah trošku nakopnout nějakýma novýma společnýma zážitkama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
22.4.21 14:01
@Ou píše:
Není to konec lásky, ale dochází ti hormony v rámci počáteční zamilovanosti. Což je naprosto ppřirozené, hormonální poblouznění prostě nemůže vydržet věčně.

No a teď se ukáže, jestli se zamilovanost promění na lásku, která je klidnější, o to ale stabilnější.

Abyste v tom fungovali, dost se hodí mít něco společnho, čemu se věnujete a je to něco jiného, než jen vy dva.

A nebo musí nastoupit rozum a zakladatelka si musí rozumově zdůvodnit proč zůstat… nebo odejít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat