Psychicky vydeptaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:17
Psychicky vydeptaná

Ahoj, jsem s přítelem 1 rok. No jaksi jsem otěhotněla. Dítě jsme si rozhodli nechat. Před 2 měsíci jsem, ale zjistila, že mě skoro polovinu našeho vztahu podváděl s mně velmi blízkou osobou. Se mnou to nechtěl ukončit, protože mě nechtěl ranit. Na jednu stranu chápu, proč si našel jinou…nic jsem v tu dobu nezvládala, často jsem měnila nálady, moc si s ním nepovídala. On řekl, že to s ní chtěli ukončit protože ona nesnese, že čeká dítě se mnou. Tak nějak se to dodnes snažím přejít a zapomenout na to. No on neustále vypráví o své bývalé přitelkyni, jak byla úžasná a její rodiče byli úplně jiní než ti mí. No to asi byly, ale nemůže čekat, že rodiče budou nadšení, když jim dcera odejde z baráku k příteli, kterého nesnášejí. No poslední dobou to vypadalo, že se vše začíná uklidňovat, jak mezi námi dvěma ale i mezi ním a mými rodiči.
Tento víkend jsme se pohádali kvůli naprosté banalitě, kdy on se mě snažil učit vařit, ale mě přišlo, že se mnou mluví jako s malým dítětem a byla jsem naštvaná sama na sebe, že mi to nejde. No on to pochopil tak, že do něj ryju (měl v sobě nějaký ten alkohol). Tahle hádka byla šílená a došlo to až do fáze, kdy mě udeřil a když jsem udeřila já zpět, tak to bylo ještě horší. Nakonec mě vyhodil z bytu s tím, že mám zavolat rodičům, ať pro mě přijedou nebo vilá policii. Tak jsem to udělala. V šílené vlně zoufalství a všech možných emocí, i tak jsem to mezi námi chtěla urovnat. Druhý den mi napsal ať přijedu, že si promluvíme. No přijela jsem a on byl stále opilý. Takže jsme si jen užívali pohlavního styku. No další den jsme to spolu úplně neprobírali, ale dohodli se, že to spolu ještě zkusíme. No…ještě ten večer si on celou dobu psal s mou kamarádkou, kterou on viděl jen jednou v životě. Já si naivně myslela, že po té hádce si užijeme večer spolu, budeme se bavit spolu. Neříkám, že se se mnou nebavil vůbec, ale jakmile zazvonil telefon, hned odepisoval. Když jsem mu řekla, že mi vadí, že si s ní píše (navíc po tom co jsem zjistila že mi ta holka lhala), zase začal hádku. S tím, že já můžu mít kamarády a on kamarádky ne, že si nepíšou nic špatného a že se baví o mně a o dítěti. No jaksi to opět skončilo tím, že mě uhodil (nebylo to poprvé ani podruhé) a vyhazoval pryč.
Dnes si máme promluvit o tom, co chceme a jak to vidíme dál.
Rodiče by mě nejraději poslali k psychologovi, protože nechápou jak se sebou mohu nechat takhle zametat. Říkají mi, že mě psychicky týrá a že bych měla myslet na sebe a malé. Upřímně už ani nevím, jestli se mnou chce být nebo je se mnou jen kvůli tomu, aby měl jistotu, že bude mít dítě u sebe.
Nedokážu si přestat představovat, jak až někam pojedu, tak se vyspí s jinou, nebo že si najde jinou nebo se vrátí k té původní. Nedokážu se zbavit pocitu, že mi něco tají a lže. A už to asi moc dlouho nezvládnu. Kdybych nebyla těhotná asi už bych to vzdala.
Co si o tom myslíte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14857 příspěvků 10.06.19 13:20

To je furt dokola. Ty resis jak zvládat své pocity a to ze tě mlátí, to je někde daleko vzadu. Měla ses sbalit v okamžiku, kdy na tebe poprvé vztahnul ruku. Takže to přesně bych udělala teď. Hned, ne za týden nebo až zase bouchne. Hned teď

Petra Z
Hvězda diskuse 53046 příspěvků 10.06.19 13:23

Že bys měla poslechnout rodiče…a od něj odejít a honem rychle…
Jako co čekáš?? až tě zmydlí pořádně?? hlavně, že si užíváte pohlavní styk :roll: :roll:

Peta02
Kecalka 455 příspěvků 10.06.19 13:23

Motivaci toho zůstat s někým kdo ti zahne, jako budiž, ale proč proboha chceš zůstávat s chlapem co te mlátí??? :nevim: nebo cekas ze se změní a bude to krasne zalite sluncem? :zed: zvaz jestli takový :pocitac: vůbec zapsat do RL a poslechni rodiče - domu a k psychologovi!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:23

Sbal si veci a jdi okamzite pryc. Co je to za chlapa, kdyz mlati tehotnou zenskou? :pocitac: ja teda vazne nechapu, vy se doma pobijete on Te vyhodi, pak Te vezme zpet a jeste spolu skoncite v posteli? 8o ja teda nevim, promin, ale chudak dite..koukej se vzpamatovat a jdi pryc, bude se to akorat stupnovat. Lepsi kdyz dite nebude mit zadneho tatu, nez takoveho kretena.. :cert:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 10.06.19 13:26

Říkám jen, chudák dítě. Myslím, že nedokážete oba udělat tlustou čáru za vším a začít se chovat jako budoucí rodiče. Ne jako puberťáci. On asi zjistil, že přišel o „svobodu“. A ty nemáš kvůli dítěti moc možností odejít. Jestli projeví vůli to řešit, psychologa bych zkusila, ale nevidím to moc růžově.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 10.06.19 13:26

A o čem si chcete promlouvat? Jak te bude/nebude mlatit až do porodu a pak pred ditětem? Ukonči to a odejdi k rodičům. Vybrala sis špatně.

jannina1
Závislačka 4731 příspěvků 10.06.19 13:27

Rodice maji naprostou pravdu! Mysli na to male, kde bude vyrustat…

Příspěvek upraven 10.06.19 v 13:27

Ou
Echt Kelišová 7806 příspěvků 10.06.19 13:27

Jsi v patologickém vztahu s tyranem.

Odejdi, a vstup do psychoterapie - v tomto případě mají tví rodiče pravdu.

Když už, tak kvůli tomu dítěti. Nechceš aby vyrůstalo s ním - protože bude samozřejmě týrat i dítě.

Natálka26
Kelišová 5812 příspěvků 10.06.19 13:29

Chová se k tobě jako kreten, násilník a do toho pije (podle toho, že 2 dny po sobě byl opilý) a ty pokazdy jako poslušná slepice přiběhneš. Jako co chceš za rady? Samotný ti musí být jasný, že tohle není dobrý, že máš co nejrychlejc sbalit tašky a utéct. Ale to ne, radši se vypisu na epipi, pak se mi omluví a já s vidinou lepších zitrku nedbaje rad rodiny zůstanu. To je marný.

Monchichik
Echt Kelišová 8764 příspěvků 10.06.19 13:33

On tě zmlátí, vyhodí a ty se vrátíš a užíváte si pohlavního styku? 8o V tom případě si jeden druhého zasloužíte…Máte v hlavě seno oba dva, to se na mě teda nezlob.

Mart81
Kelišová 5170 příspěvků 10.06.19 13:34

Jsou „italské“ domácnosti, kde se hádají oba a když to dojde do extrému, tak se i oba tlučou. A může jim to +- vyhovovat, i když to většina ostatních odsoudí a je proč.

Jenže i když ta jedna hádka by se pod to dala zahrnout, ostatní věci z toho dělají už něco mnohem horšího:

• podle toho co píšete to nevypadá, že by extra litoval, že k tomu došlo, neotřáslo to s ním. Kdyby ano, nebude si hned další den vypisovat s jinou a chovat se, jako by on byl ublížený.
  • očividně má problémy s alkoholem
  • mlátí vás i jednostranně a to ne jednou nebo dvakrát
  • vyhazuje vás z bytu (žádné, že byste si vzájemně zlehka nafackovali a pak byl vášnivý sex)
  • už vám stihl být nevěrný v průběhu pouhého jednoho roku a přesto má tu drzost srovnávat vaše kamarády a jeho kamarádky - tedy opět, skoro nulové sebereflexe

Výsledek je, že buď vás nemiluje a je nevyzrálý a nebo vás sice miluje, ale je to tyran. V každém případě, běžte co nejdřív od něj a nevracejte se!

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 10.06.19 13:36

Prober se, budes mama… posbirej se a vrat se domu. Bud vdecna, ze mas kam. Jemu na vas nezalezi, jde mu jen o sebe. Chlasta, mlati tehotnou, zahyba ji, to je prvotridni tatinek pro tvoje dite. Byla jsem v podobne situaci a to nejlepsi, co jsem mohla udelat, bylo odejit! Jedna moudra osoba mi v te dobe rekla „Je to tvuj zivot a ty si to udelas podle sebe. Ale zamysli se nad tim, co ti vsichni, komu na tobe doopravdy zalezi, rikaji.“ A tak jsem se zamyslela a sla. Do dnes jsem za ta slova vdecna.

Michelle_M
Závislačka 2680 příspěvků 10.06.19 13:46

Jsi těhotná a mlátí tě jak žito, co jako s ním chceš ještě řešit? 8o Buď vděčná za oporu, co máš v rodičích a upaluj od něj, s dítětem to pak nepůjde tak snadno. Rodičům se nelíbil od začátku a měli recht, to mají ještě svatou trpělivost, když se na toto musí koukat, můj táta by ho už asi zabil…

lilith1
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 10.06.19 13:50
@Ou píše:
Jsi v patologickém vztahu s tyranem.

Odejdi, a vstup do psychoterapie - v tomto případě mají tví rodiče pravdu.

Když už, tak kvůli tomu dítěti. Nechceš aby vyrůstalo s ním - protože bude samozřejmě týrat i dítě.

Tak tak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama