Psycho snoubenec? Prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 23:38
Psycho snoubenec? Prosím radu

Ahoj holky, prosím anonym, jedná se o kamarádku, která tu nemá profil.. prosím, co si myslíte o následující situaci?.. Pár, chvilku před svatbou, snažíc se o dítě.. Partnerovi začali chodit anonymní SMS o údajné nevěře, vždy SMS chodí když nejsou s kamarádkou spolu a vždy anonymně s internetu. Kamarádka má svědomí 100% čisté, ačkoli si dřív hodně,,užívala" a byla dlouho nezadana. SMS jsou vždy na jedno brdo, píše,,přítel" s tím,,že ho stejně podvede a podvádí ATP.„. Nikdy SMS nechtěl řešit, ačkoli by se to nejspíš dle IP adresy dalo zjistit, minimálně aspoň z jakého místa to je zasílané. A dnes přišel s tím, že mu psal večer,,kamarád“ že s ním akutně potřebuje mluvit a že na něj vybalil, že pracují s kamarádkou n stejném pracovišti a že jejich další kolega se chlubí různými věcmi ohledně sexu s kamarádkou, že spolu měli spát i v jeden den teď v týdnu, ale kamarádka to dostala tak k tomu nakonec nedošlo (opravdu měla své dny, ale o těch věděl jen její snoubenec, opravdu to nikomu nevypráví na potkání„. Když chtěla jméno údajného kamaráda, tak jsme ho našli na sociální síti s tím, že profil je založený nejspíš dnes (profilová fotka přidána dnes krátce před tím, než mu měl,,kamarád údajně psát“, pouze dva lidé v přátelích, ačkoli má jít o kolegu, kamarádka o něm nikdy neslyšela a fotka je dost rozmazaná fotomontáž, kde obličej nejde pořádně poznat. Snoubenec,, kamarádovi" údajně rozbil ústa, když mu tvrdil info ohledně nevěry kamarádky a nějakého kolegy. Když za ním kamarádka chtěla jet po návratu domů společně aby ji tedy do očí řekl, s kým má být údajně nevěrná tak měl milion výmluv, že to nechtěl říct ani jemu a že jí ani nezná, že ji poznal jen podle fotky, co.mu ukazoval ten kolega. Kamarádka si už myslí, že si to posílá sám a vše si vymýšlí, aby se dělal zajímavým a pořád dělal nějaké,, vzrušo" a ujišťoval se, že je věrná. Přitom ho nikdy ani nepodvedla, nic.. Podotknu jen, že jinak to vždy byl skvělý kluk, až teď mu začalo takhle hrabat, resp dít se takovehle věci. Kamarádka už se sesypala aa přijela radši na pokec aby vypnula a vydychala se.. Ale chci se zeptat jak to vidíte vy? Mě se to zdá jako psycho hodně 13lete holky, ne skoro 30leteho chlapa a pořád nějak doufáme, že jsou to vážně jen divné náhody, ale už se to i mě, ktera jsem ho bránila že tohle by normální chlap neudělal zda, že je vážně asi labilní.. děkuji za objektivní názory, třeba nám někdo pomůže to vidět bez emocí.. omlouvám se za sloh a chybky, chytrý telefon není zas tak chytrý :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 26.11.17 00:40

To fakt vypadá, že si to snoubenec vymýšlí sám. Jak jinak by bylo možné, že mu ty zprávy chodí vždy, když nejsou spolu? A taky nikdo nemohl vědět o té menstruaci. Na místě jeho snoubenky bych měla stejné podezření.

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 01:38

Rozhodne si vymysli, tohle na mou kamosku kdysi zkousel jeji pritel, tehdy mu bylo 29. Ale mentalita desetileteho. Byl to opravdu zarlivy blazen, vzdy kdyz mu vypravela o nekom, napriklad o tom, ze si kolega poridil toho a toho psa, tak se hned ptal kolik je tomu kolegovi let. Myslel si, jak je nenapadny. Tak mu vzdy tvrdila, ze nevi, ze neco pres padesat, aby nedelal sceny. Proste blazen. Uz si to moc nepamatuju, ale on si tenkrat vymyslel, ze na nej u prace na parkovisti cekalo nejake auto a z nej vystoupil chlap a rekl mu, at si jako da na kamosku pozor. Byla z toho scena na dva dny, ale vtipny na tom bylo to, ze ten jeji pritel pracoval v tesne blizkosti benzinky a na to parkoviste dosahovaly z te benzinky kamery. A znama te me kamosky byla pritelkyni chlapa, co na te pumpe delal provozniho. Takze kamerovy zaznam jasne ukazal, ze chlapec akorat nasedl do auta a odjel. Na to konto se s nim kamosks konecne rozesla a potom ji jeste nekolik let sporadicky kontaktoval po FB, vzdy si zalozil vymysleny profil a napsal, ze jestli si ho pamatuje z vejsky a zkousel z ni tahat info, jestli nekoho ma a jestli nekdy byla neverna :zed:

To jsem odbocila, kazdopadne takove psycho nevesti nic dobreho a je otazka, jestli to je ojedinely pripad, on se do toho zamotal a nevi, jak z toho ven, nebo se to deje opakovane a porad to nejakymi anonymy prizivuje. Ani jedno neni ok, ale jednorazovy ulet by se dal jeste prekousnout. Z me zkusenosti vim, ze jsou jisti lide (chlapi), se kterymi neni mozne prozit jediny klidny tyden, aniz by si neco nasli, natoz zivot.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.11.17 04:16

Ja bych příteli oznámila, ze se chystám podat trestní oznámení pro pomluvu. A schválně, jak rychle by to přestalo ;) (ja osobně bych TO stejne podala. A kdyby me přítel moc prudil, ani bych mu o tom neřekla, aby neměl cas se,,připravit”).

káťa
Extra třída :D 13175 příspěvků 26.11.17 07:02

Pritel si to pise sam. Je to psycholabil. Take bych rekla, ze jdu podat trestni oznameni pro pomluvu/stalking, ze pro policii bude hracka si zjistit prislusne ip adresy, ze kterych bylo psano ci zalozen fake fb profil…
Uvidi, jaka bude reakce.
Take jsem se s podobnym chovanim setkala kdysi u jednoho ex. Bylo nam pres 20, tehdy jeste jsme jeste nemeli pc, fb atd., psal si sam anonymni dopisy postou. Nejdriv jsem si rikala, ze neni mozny, aby byl takovy psychopat ( jinak se jevil jako pohodovy kluk), ale casem jsem se utvrdila na sto procent, kdyz zacal psat veci, ktere vedel jen on a hlavne jsem poznala jeho pismo, i kdyz se ho snazil zmenit. Na radu kamarada jsem taky rekla, ze s temi dopisy pujdu na policii a hle -/do druheho rana se vsechny zahadne ztratily a uz nikdy zadny neprisel. Zanedlouho se stal ex a jeste dlouho potom me sledoval.
Hlavne, at si ho kamaeadka nebere a nesnazi se o dite!!!

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 26.11.17 08:19

Hlavně bych stopla tu snahu o dítě. Tohle není normální. A pokud o její ms věděl jen přítel, tak se tím prozradil. Evidentně není psychicky v pořádku. Požádala bych ho, aby přestal protože ohrožuje naši budoucnost. A nasla bych mu psychologa

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 26.11.17 08:29

Ten její přítel je prolhaný psychopat a kamarádka může udělat jednu jedinou věc. a to je rozejít se s ním. A přestat se s ním pokoušet o dítě!!!

Gituš
Závislačka 2634 příspěvků 26.11.17 09:17

Vidím to takhle - rychle pryč. Pokud „stalkující“ osoba používá něco, co ví jen přítel, je dost jasné, jak to je. A je to teda děsivé, že se lidé jeví normálně a pak toto. Rozhodně se nesnažit o dítě, to by mohl být dost velký průšvih, třeba i z toho důvodu, že by dítě mohlo zdědit dispozice k duševním onemocněním, ale je fakt, že to je nic proti tomu, mít otce takového psychopata.

Pandemie
Kecalka 117 příspěvků 26.11.17 09:48

Opravdu to vypada, ze v tom ma prsty snoubenec. Chudak holka. Doporucila bych ji, at jde na policii. Klidne at to snoubenci rekne. Myslim, ze profil zmizi a smsky prestanou chodit. Pokud za tim stoji skutecne on, doufam, ze kamaradka zrusi svatbu… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 13:00

Holky pomoc prosím, jsem zakladatelka. Opravdu se potvrdilo že to dělal on, blbě se prokecl. Kamarádka to ihned ukončila, vypakovala ho z bytu.. Jenže to se teprve rozjel kolotoč, začal vyhrožovat, napřed sebevraždou, denně třeba 50sms, už si změnila číslo, zablokovala ho na soc. sítích, tak začal bombardovat všechny kamarádky.. Pak ji začal nadávat, vyhrožovat, jak si na ní někde počká, pak jak si někde počká na mě, že jsem je rozeštvala, hned na to, jak by za ní dejchal jak bez ní nemuze byt. Pak začal že jde podat trestní oznámení, že ho okradla o věci (kecy, vše platila ona z jejího účtu, vybrakoval ji dokonce i lekárničku (zasmaly jsme se, že jí vzal dokonce i vaginální čípky na mykózu :roll: 8o ).. Ten zbytek věcí, co u ní nechal á la špinavé ponožky, nějaké kabely, osvěžovač vzduchu (ano, i to chce zpět :roll: 8o ), mezi věcmi je udajne i RL, mu řekla, že veze ke mě, at si to u mě vyzvedne, že už ho nikdy nechce vidět a když to nechce poslat poštou, tak že má prostě smůlu, protože po tom teroru se ho vážně bojí a že mu to teda předá ale pouze za asistence její mamky popř za asistence policie.. Tak začal psát mě, že na mě podává TO za odcizení věcí (kamarádka věci ke mě ještě ani nepřivezla :roll: ) Přitom sám ji dluží ještě peníze a nějaké věci :roll: A mě začal psát, že se u mě staví jeho tři ruští kamarádi a že už mi to vysvětlí atp… Kamarádka řekla dost a jdeme podat TO my, má asi 10 svědků, které on prostě taky bombardoval zprávami, hraje si na chudáčka, jaká je oběť a pořád se ohání policíí, jak už tam byl a všem nám budou volat :roll: Teď jen otázka, podat TO můžeme na kterékoli pobočce PČR? Protože tohle už je fakt na psychiatra a aby vydíral a vyhrožoval všem jejím přátelům to vážně ne :roll:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 12.12.17 13:07

Ano, kdekoliv. A udělejte to hned!!! Veškerou korespondenci ukládat a hovory nahrávat (stáhněte si na to appku do mobilu). Ještě že jste ho odhalily než kamarádka otěhotněla :hug:

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 12.12.17 13:07

Jedině na policii. Na psychiatrii ho kdyžtak pošlou až oni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 13:08

@sladke-mameni kamarádka mi momentálně hlídá dcerku, jsem v práci, vypadnu co nejdřív a jdem tam. Protože tohle je už vážně moc… :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 12.12.17 13:08

Ano kdekoliv. A na jeho zprávy nejlíp vůbec nereagovat. Tyhle lidi to mají ve vlnách, litování, vyhrožování, vyznávání lásky a pořád dokola. Navíc předpokládám, že jen lže jako předtím, jen aby upoutal vaší pozornost.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 12.12.17 13:13

Tak doufám, že kamarádka s tím magorem neotěhotněla, když se snažili.
Jinak jak to tak čtu, vybavila se mi kauza, která nedávno proběhla celým bulvárem a navíc i fcb. Hana Gregorová versus Koptík. To bylo psycho v přímém přenosu a já nepochopím, jak se inteligentní, byt postarší žena mohla zaplést s takovým narušencem. Naštěstí udržela dekorum aspon poté, co on začal vyšilovat do médií, pět švestek mu poslala kurýrem a obsolutně nereagovala na jeho plivance. A TO nebo hrozba z její strany padly taky, skrz právníka.
Takže radím stejný postup, ideálně s doložením jeho skutků.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >