Reklama

Puchýřky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 07.01.09 22:01
Puchýřky

Zdravim Vas vsechny… Opet jsem narazila u sveho synka na takove jakoby praskle puchyrky na prstikach ruky… Ale jen na tech stranach, kde se prsty dotykaji. Mate s tim nekdo zkusenost?

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.09 22:27

ahoj já to mívám taky, dost to svědí, mudr mi na to předepsala tekutý pudr,dávala jsem si to jen na noc a asi za 14dní to bylo pryč. ten pudr pomáhal od svědění a vysušoval to. ale z čeho to mám, to nevím. manža to kdysi měl taky, tak se mázl tím pudrem a za 4 dny mazání mu to taky zmizelo..

Hačovka
Povídálka 22 příspěvků 08.01.09 11:45

Ahoj jeden čas jsem to mívala a doktor na kožním mi řekl, že je to způsobeno z mycích prostředků.Ale u dětí to může být i nějaký druh plísně, určitě se optej lékaře s tím nic nepokazíš.

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.01.09 13:45

Dekuji, ono to vypada jako kdyz vam praskne puchrek a odloupava se ta kuze… Mam ho vzit rozvou ke kozari, bo k decky??

lupita
Kecalka 347 příspěvků 08.01.09 19:52
Lucie_K píše:
Dekuji, ono to vypada jako kdyz vam praskne puchrek a odloupava se ta kuze… Mam ho vzit rozvou ke kozari, bo k decky??

AHoj, tak ja mam rocniho chlapecka a predstav si, ze ac jsem nikdy netrpela zadnou alergii, exemem bo necim takovym, tak me ted kozarka ujistila, ze mam alergii a nejspis na nejaky kov.Ale to se zatim jeste nevi, bude mi delat na jare testy. Ted po porodu se mi objevily na jednom z prstu u ruky puchyrky, ktere nasledne praskaji a loupe se mi potom kuze. Musim rict,ze kdyz se „klubou“ desne to svedi a kdyz praskaji, strasne to pali. ALe jen pod vodou,kdyz myju nadobi apod. Kozarka mi rekla, at nemyju nadobi, vtipna byla :-))
Dala mi masticku FLucinar,ale obsahuje kortikoidy.Mazala jsem 1× denne 3 dny po sobe a ted mam tedy zatim klid. Uvidime.
Urcite bych sla rovnou na kozni, myslim,ze te tam detska asi stejne posle. :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >