Puchýřky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 07.01.09 22:01
Puchýřky

Zdravim Vas vsechny… Opet jsem narazila u sveho synka na takove jakoby praskle puchyrky na prstikach ruky… Ale jen na tech stranach, kde se prsty dotykaji. Mate s tim nekdo zkusenost?

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.09 22:27

ahoj já to mívám taky, dost to svědí, mudr mi na to předepsala tekutý pudr,dávala jsem si to jen na noc a asi za 14dní to bylo pryč. ten pudr pomáhal od svědění a vysušoval to. ale z čeho to mám, to nevím. manža to kdysi měl taky, tak se mázl tím pudrem a za 4 dny mazání mu to taky zmizelo..

Hačovka
Povídálka 22 příspěvků 08.01.09 11:45

Ahoj jeden čas jsem to mívala a doktor na kožním mi řekl, že je to způsobeno z mycích prostředků.Ale u dětí to může být i nějaký druh plísně, určitě se optej lékaře s tím nic nepokazíš.

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.01.09 13:45

Dekuji, ono to vypada jako kdyz vam praskne puchrek a odloupava se ta kuze… Mam ho vzit rozvou ke kozari, bo k decky??

lupita
Kecalka 347 příspěvků 08.01.09 19:52
Lucie_K píše:
Dekuji, ono to vypada jako kdyz vam praskne puchrek a odloupava se ta kuze… Mam ho vzit rozvou ke kozari, bo k decky??

AHoj, tak ja mam rocniho chlapecka a predstav si, ze ac jsem nikdy netrpela zadnou alergii, exemem bo necim takovym, tak me ted kozarka ujistila, ze mam alergii a nejspis na nejaky kov.Ale to se zatim jeste nevi, bude mi delat na jare testy. Ted po porodu se mi objevily na jednom z prstu u ruky puchyrky, ktere nasledne praskaji a loupe se mi potom kuze. Musim rict,ze kdyz se „klubou“ desne to svedi a kdyz praskaji, strasne to pali. ALe jen pod vodou,kdyz myju nadobi apod. Kozarka mi rekla, at nemyju nadobi, vtipna byla :-))
Dala mi masticku FLucinar,ale obsahuje kortikoidy.Mazala jsem 1× denne 3 dny po sobe a ted mam tedy zatim klid. Uvidime.
Urcite bych sla rovnou na kozni, myslim,ze te tam detska asi stejne posle. :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >