Půjčka - je to reálné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 18:20
Půjčka - je to reálné?

Ahoj,
rádi bychom si s partnerem vzali půjčku cca 400 tisíc korun, zvažujeme půjčku u AirBank nebo Moneta Money Bank.
V životě jsme si ani jeden žádnou půjčku nikdy nevzali, měli jsme z toho strach. Mám kolem sebe hodně zadlužených lidí, a tak jsem se tomu bránila vždycky zuby nehty. Momentálně ale máme možnost pořídit pozemek na dům a tyto peníze bychom potřebovali s tim, že podle těch jejich výpočtů v internetovým bankovnictví bychom to mohli splatit za 5 let, což nám přijde skvělý…
No a moje otázka zní… brali jste si Vy nebo někdo ve Vašem okolí tak velký obnos peněz? Bylo to v pohodě? Vzali byste si to znovu? Nebyl tam pak nějaký háček třeba ke konci splacení? Je vůbec reálný tohle splatit nebo je to blbost?
Líbí se mi u AirBank, že nemají žádné skryté poplatky a je tam možnost dřívějšího splacení, kdykoliv budeme chtít poslat víc peněz, bez pokuty. :-)
Budu ráda za každou Vaší zkušenost.

Reakce:
NinaU.
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.09.19 18:25

Mame podobnou částku u AirBank, jednu půjčku už u nich splacenou. Vždycky bez problémů. Ať už hybani s výší splátek nebo předčasné splacení. Vse zvládneš v internetovém bankovnictví, případně poradí po telefonu a vyřízení je opravdu rychlé. Teda já mám u nich už roky účet, nevím jak by to bylo v případě nového zákazníka.
Monetu nesnáším, mám jen špatné zkušenosti a spíš bych se obavala komplikací u nich. Ale to je můj subjektivní názor a určitě mají dost spokojených klientů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 18:39

Moc děkuji. Já jsem u Airbank už skoro od začátku jejich působnosti a jsem moc spokojená, takže bych chtěla spíše u nich. Tak snad nám ji schválí kvůli příjmu, já jsem teď na mateřské… A byl nějakej problém při vyřizování? Jak to probíhalo? :-)

NinaU.
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.09.19 18:43
@Anonymní píše:
Moc děkuji. Já jsem u Airbank už skoro od začátku jejich působnosti a jsem moc spokojená, takže bych chtěla spíše u nich. Tak snad nám ji schválí kvůli příjmu, já jsem teď na mateřské… A byl nějakej problém při vyřizování? Jak to probíhalo? :-)

My problém teda neměli, žádala jsem já, takže nechtěli doložit ani příjem, protože znají moji historii. Manžel akorát podepsal vytisteny souhlas s půjčkou (a pak jen nahrajes oskenovane přes bankovnictví). Ale ten souhlas jde i přes telefon co mi říkala paní operatorka. Od kontroly souhlasu jsme peníze měli za 5 minut, vsehovsudy od žádosti asi 2 nebo 3 dny tuším. Ale ještě jsem tam dělala změny, tak možná by to šlo i rychleji, to nevím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 18:45

Super. On bude žádat přítel, protože mně na mateřské ji nedají, tak to asi bude trvat dýl. No každopádně jsem moc ráda za to placení jak člověk může, rádi bychom to splatili dřív, když budou penízky navíc. :-) Tak jsem ráda za Vaše zkušenosti.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.09.19 18:47
@Anonymní píše:
Super. On bude žádat přítel, protože mně na mateřské ji nedají, tak to asi bude trvat dýl. No každopádně jsem moc ráda za to placení jak člověk může, rádi bychom to splatili dřív, když budou penízky navíc. :-) Tak jsem ráda za Vaše zkušenosti.

Jako na to že je vše jen přes internet je to rychlý a my jsme spokojení se vším co se AirBank týká. Není za co, ráda jsem pomohla.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54961 příspěvků 09.09.19 19:11

Hypo na bydlení ano. Jinak nikdy žádnou. A do hypo bych sla znovu.

julcinka369
Nováček 1 příspěvek 14.09.19 21:53
Julca

At uz si chcete pujcit na cokoliv, hlavne si zjistete rpsn, abyste si mohli spocitat splatky, muzete treba tady https://slevato.cz/…cky-dle-rpsn ale pozor, opravdove rpsn se hodne odviji od vasi historie, jak jste ne/splaceli v minulosti, jestli jste dostatecne bonitni atd., proto je nekdy videt urok treba od 2,9 %, ale muze byt ve finale klidne i 18%, i kdyz podle toho, co ctu, tak u vas by mel vyjit ten nizsi, pac jste si jeste nepujcovali, na druhou stranu zadna historie taky muze byt varovanim, ze jste nikdy nic neplatili a to muze vest k castecne vyssimu uroku :nevim: Jo, a ano, uz jsem si v minulosti pujcovala vetsi obnos v radech statisicu a splatila jsem to v pohode, jde o to predevsim mit dostatecny pravidelny prijem…

Váš příspěvek
Reklama