Půjčka od někoho

19
29.4.20 10:52

Půjčka od někoho

Ahoj, byl by někdo ochotný mi pomoct finančně? Potřeboval bych si půjčit na bydlení, u kterého mám zaplatit kauci. V bance ani nebankovce mi nepůjčí z důvodu, že nemám doložitelný příjem. Donedávna jsem na tom byl ještě v pohodě a nemyslím si, že bych udělal nějakou blbost, co by mě do toho přivedla sama. Přišel jsem o práci vlivem koronaviru, ve zkušební době den před koncem jsem byl propuštěn, tzv. abych nemusel dostávat žádné odstupné. Zkoušel jsem banky i různé nebankovky, kde byla moje žádost okamžitě zamítnutá. Pokud by se zde našel někdo, kdo by mohl půjčit, určitě bych byl rád, nemám problém se osobně setkat, sepsat vše a domluvit se v okolí Prahy. Zkouším to raději tady, než abych se obracel na různé lichváře a podobné šmejdy, kteří z toho žijou. Příjem mám ze svého projektu okolo 12000 - 14000 Kč měsíčně, ale ovšem je to nedoložitelný příjem, což žádnou společnost nezajímá. Proto to zkouším tady, kdyby se tu někdo ochotný pomoci třeba našel, za zkoušku nic nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4212
29.4.20 10:54

Pokud vam nepujci banka, tak vam pujci leda deb*il nebo lichvar ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3598
29.4.20 10:55

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsi vtipný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.4.20 11:00
@Cenarius píše:
Pokud vam nepujci banka, tak vam pujci leda deb*il nebo lichvar ;)

Banka mi byla schopná nabídnout rezervu akorát 10 tisíc Kč ve formě peníze na klik, kterou jsem odmítl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13382
29.4.20 11:00

Kdybys nefungoval na černém trhu, tak můžeš zkusit žádat o pomoc od státu právě na zaplacení kauce. I když pokud jsi sám a zdravý dospělý, tak ti to spíš nedají.

Takhle holt budeš muset bydlet jen tak, na co si vyděláš - tedy jít někam do spolubydlení, kde nebude potřeba platit kauci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.4.20 11:01
@Kaileee píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsi vtipný

Spíš trapné se smát někomu, v cizím utrpení, které způsobila tahle krize. Je vidět, že ti v životě asi hodně někdo ublížil, když vše musíš komentovat jako kdyby ti patřil celý svět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3833
29.4.20 11:02

Udělej z nedolozitelneho příjmu dolozitelny s je to, ale to bys asi musel platit odvody a daně že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88579
29.4.20 11:02
@EnterGP píše:
Ahoj, byl by někdo ochotný mi pomoct finančně? Potřeboval bych si půjčit na bydlení, u kterého mám zaplatit kauci. V bance ani nebankovce mi nepůjčí z důvodu, že nemám doložitelný příjem. Donedávna jsem na tom byl ještě v pohodě a nemyslím si, že bych udělal nějakou blbost, co by mě do toho přivedla sama. Přišel jsem o práci vlivem koronaviru, ve zkušební době den před koncem jsem byl propuštěn, tzv. abych nemusel dostávat žádné odstupné. Zkoušel jsem banky i různé nebankovky, kde byla moje žádost okamžitě zamítnutá. Pokud by se zde našel někdo, kdo by mohl půjčit, určitě bych byl rád, nemám problém se osobně setkat, sepsat vše a domluvit se v okolí Prahy. Zkouším to raději tady, než abych se obracel na různé lichváře a podobné šmejdy, kteří z toho žijou. Příjem mám ze svého projektu okolo 12000 - 14000 Kč měsíčně, ale ovšem je to nedoložitelný příjem, což žádnou společnost nezajímá. Proto to zkouším tady, kdyby se tu někdo ochotný pomoci třeba našel, za zkoušku nic nedám.

to je vtip, že :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.4.20 11:03
@Ou píše:
Kdybys nefungoval na černém trhu, tak můžeš zkusit žádat o pomoc od státu právě na zaplacení kauce. I když pokud jsi sám a zdravý dospělý, tak ti to spíš nedají.Takhle holt budeš muset bydlet jen tak, na co si vyděláš - tedy jít někam do spolubydlení, kde nebude potřeba platit kauci.

To mi taky došlo, že jsem mohl žádat stát ale kvůli danému projektu nemohu. Ano, jsem dospělý, mám sice maturitu ale v téhle době si opravdu něco najít je těžké. Předtím jsem měl dost nabídek ale teď nic, nikdo se neozval ani žádné reakce bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.4.20 11:05
@JancaS84 píše:
Udělej z nedolozitelneho příjmu dolozitelny s je to, ale to bys asi musel platit odvody a daně že?

Nemám s tím opravdu žádné zkušenosti jak na to, bojím se, že spíš pak něco podělám a budu na tom ještě hůř, než teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13382
29.4.20 11:06

@EnterGP prostě na dobu než se postavíš na nohy potřebuješ najít levné bydlení což znamená i s nižším standartem, než bys chtěl.

je mi líto, fakt jsi v blbé situaci, ale snížit standart je fakt lepší cesta, než si půjčit na samostatné bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
@mojmira píše:
to je vtip, že :mrgreen:

Spíš smutné je to, se tady povyšovat a vysmívat lidem. Nikdy jsem si nepotřeboval půjčovat předtím, až teď na mě dolehl tenhle problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905

Hůř než teď na tom budeš, až ti to dodaní, nařídí doplatit a penále navrch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9150
29.4.20 11:07

@EnterGP Co rodina, kamarádi? Nikdo ti nemůže půjčit? Tady asi těžko někoho seženeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.4.20 11:07
@Ou píše:
@EnterGP prostě na dobu než se postavíš na nohy potřebuješ najít levné bydlení což znamená i s nižším standartem, než bys chtěl.je mi líto, fakt jsi v blbé situaci, ale snížit standart je fakt lepší cesta, než si půjčit na samostatné bydlení.

Snažím se hledat i levnější bydlení ale v této lokalitě je to opravdu nejlevnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama