Půjčka od soukromého věřitele

Anonymní
25.5.16 17:55

Půjčka od soukromého věřitele

Prosím je tu někdo, kdo si bral od nějakého soukromého věřitele půjčku? Nemyslím nějaké providenty nebo ty rychlé sms půjčky atd. Ale vyloženě od věřitele soukromě třeba přes inzerát nebo něco (nemyslím P2P půjčky jako bankerat atd).

Pokud ano můžete se ozvat? Nejde mi o názor na takové věci jen pokud je tu někdo kdo někoho takového zná.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5987
25.5.16 20:26

Ale ty SMS a podobné půjčky jsou také od soukromých věřitelů. Myslíte, že se snad přes inzerát najde dobrodinec? Nebo hledáte názor typu: já si půjčil od Petra Nováka od nás z práce a bylo to super…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 08:12
@Ivan PPZ píše:
Ale ty SMS a podobné půjčky jsou také od soukromých věřitelů. Myslíte, že se snad přes inzerát najde dobrodinec? Nebo hledáte názor typu: já si půjčil od Petra Nováka od nás z práce a bylo to super…?

bylo to myšleno tak, že jsou lidé, kteří půjčují soukromě přes inzerát nebo prostě menší drobní podnikatelé atd…

• Nahlásit
  • Citovat
5987
26.5.16 10:00

„Normální“lidé velmi pravděpodobně přes inzerát nepůjčují. Ti lidé z inzerce jsou vesměs ti samí, kteří provozují SMS a podobné půjčky. Jsou to lidé, kteří na tom mají postaveno živobytí a moc dobře vědí co a jak. Nebo si myslíte, že když mám volných 50.000,–, tak si dám na bazoš inzerát: „půjčím za výhodných podmínek“???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 13:12
@Ivan PPZ píše:
„Normální“lidé velmi pravděpodobně přes inzerát nepůjčují. Ti lidé z inzerce jsou vesměs ti samí, kteří provozují SMS a podobné půjčky. Jsou to lidé, kteří na tom mají postaveno živobytí a moc dobře vědí co a jak. Nebo si myslíte, že když mám volných 50.000,–, tak si dám na bazoš inzerát: „půjčím za výhodných podmínek“???

tak samozřejmě, že cizí lidé nepujčí jen tak ale mají z toho peníze. Jde pouze o to, že jsem nechtěla aby lidé psali zkušenosti s velkými portály atd…

• Nahlásit
  • Citovat
5987
26.5.16 13:20

Obecně vám tímhle způsobem půjčí pouze někdo, kdo se pohybuje v tomhle byznise. A otevřeně, takovéto půjčky jsou poměrně nákladné a ne vždy zcela bezpečné. Ono také, co čekat od věřitele, kterého ani moc nezajímá finanční situace dlužníka.
Jak vidíte, nikdo vám tady moc poznatků nepíše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama