Půjčovna těhot. šatů?

1192
14.3.07 13:29

Půjčovna těhot. šatů?

Ahoj holky,

mám těhotnou kamarádku, kterou do konce těhotenství čeká účast na dvou svatbách (jako host) a bude potřebovat nějaké společenské těhulkovské šaty. Napadlo mě, zda na to neexistují půjčovny, a jestli některá nějakou neznáte? Buď v Praze nebo v Přerově a okolí, odkud ona pochází.
Díky moc předem 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.07 14:55

http://www.caxa.cz/prehled-sluzeb

Zkoušela bych klasické půjčovny svatebních šatů v požadovaném místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
14.3.07 17:09

Ahoj vím, že má kamarádka si půjčovala ve svatebním salonu jak je na knížecí…myslím, že ve většině svat salonech mají i nesvatební těhu šatečky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
14.3.07 18:04

V těhu jsem byla na svatbě svojí sestřenice a šaty jsem si vzala těhu, půjčené na celou dobu od kamarádky, brala jsem si je všechny (no bylo jich pár :D ) slavnostní příležitosti. Byly po kolena černo-bílé, s břichem vypadaly báječně. Všichni to, že nemám vyloženě společenské šaty či kostým omluvili.....

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
14.3.07 20:49

Ahoj, já jsem byla v sedmém měsíci na večírku firmy, u které manžel pracuje. Měla jsem půjčené večerní šaty z půjčovny svatebních šatů, byly černé, přilehavé na ramínka. Jo a v půjčovně v tom problém neviděli, byli elestické, tak se nevytahovali :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
21.5.17 17:40

Ahoj,

Nikde nemůžu najít kde by se daly půjčit těhotenské společenské šaty (ples) v Praze. Volala jsem do svou salónu, v jednom mi řekli že pujčovné za víkend 3000 kč a ještě že nemaj těhotenské, že mi daj větší velikost což mi přišlo už hodně a v druhé mi velmi neochotně paní řekla ať se teda přijdu podívat.

Nemáte některá pozitivní zkušenost?

Už tak si přijdu jak vorvaň, chci ale vypadat dobře, stejně tak s kadeřníkem a malováním, v sobotu prej mužu jít max do supermarketů. Druhá stránka je, že nechci za to utratit půl budoucí mateřské :cert:

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama