Těhotenské kalhoty

7.11.06 16:04

tehotenske kalhoty

Ahoj lidi, tady zoufala tehule, ktery uz se brisko nevejde do kalhot. Nejste nektera z Usti nad Labem a nemate nahodou ve skrini nepotrebny teply tehotensky kalhoty?Za novy se mi tisicovka nechce davat …akorat nevim velikost, merim 165cm a momentalne vazim 53kg. Piste delfinka.z@seznam.cz Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
7.11.06 17:31

hoj zdendule … já měřím 160 a měla jsem před těhu 53 kg a na konci 67 .. a stačili mi lacláče těhu vel S.
Ale asi je dobré je vyzkoušet předem. Kupovala jsem je v UL v tom Labi či co to je za obchoďák asi za 1300,– a i když se mi sakra nechtělo ty peníze dávat, nakonec jsem byla ráda že je mám …

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.11.06 21:55

Ahoj, v Labi jsem se divala, maj tam vyber, ale jednotnou cenu 1090kc :? …to se mi moc davat nechce…ani u vietnamcu je nemaj o moc levnejsi…snad neco sezenu. pa

• Nahlásit
  • Citovat
272
8.11.06 10:20

Ahojky

mám doma ve skříni riflové těhotenské lacláče,nošené,ale jako nové,bez vady.Já je nosila asi od 4m tak do 8m,dají se povolovat knoflíky na boku, ale úplně do porodu asi nejsou.Já měřím 170cm a vážila jsem před těhu 60 a v těhu kolem 75kg.Dole jsem měla trošku hrnuté nohavice,aby se neošoupaly.Tak jestli by jsi měla zájem mohu nafotit,přeměřit a poslat ti emailem.Na ceně by jsme se domluvili.P.C. byla 700,takže určitě by byly levnější.Kdyžtak napiš arlet@centrum.cz

Ahoj Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12642
2.12.12 19:38

Ahoj holky, od kdy jste nosily těhotenské kalhoty? Sice normální kalhoty ještě zapnu, ale v práci celý den sedím a pak mě to hrozně tlačí. Rozepnout si je nemůžu, protože v jednom kuse vstávám, když přijdou lidi. Je to na palici. Těhotenské kalhoty mi jsou ještě větší, ale do normálních už se „nevejdu“ a to jsem teprve 12.tt. Jako nemám žádné obří břicho, tak hezky vyklenuté, mám 165cm a 52 kilo, ale kalhoty mám většinou bokovky na tělo, takže to je fakt peklo. Neexistuje něco mezitím? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Siluet
2.12.12 19:43

@Tůmička doporučuji těhu ryfle s nastavovací gumou po stranách. Řešila jsem to samé, a v bazaru jsem si je koupila za pár stovek a nemůžu si je vynachválit

• Nahlásit
  • Citovat
12642
2.12.12 19:45

@Janeet Vidíš, to ani nevím, že existuje :) zkusím se podívat po bazarech v Ústí. Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Siluet
2.12.12 19:47

@Tůmička počkej, jen pro představu pošlu odkaz, jdu to najít mnt

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20670
2.12.12 19:48

Nikdy :mrgreen: Já měla termín v říjnu, tak jsem si před létem v CA koupila tříčtvrťáky se širokým pasem a s tkaničkou v něm a ve velký velikosti - ale ne těhotenský.. Nosila jsem je až do konce.. Pak jsem měla ještě jedny džíny o dvě čísla větší a pružný a ty jsem nosila s gumičkou na knoflíku a v knoflíkový dírce - tričko to zakrylo.. Ale já do práce nechodila.. Takže něco zatím určitě existuje - otázkou je, co je vhodné nosit do práce.. Jestli ti neprojdou tepláky/pláťáky tak si klidně kup těhotenský, hlavně ať je ti pohodlně.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Siluet
2.12.12 19:48

@Tůmička tak takovýhle podobný, ale rifle jsem si kupovala na sbazaru
http://www.sbazar.cz/…ty-vel-36-38
jsem v 8týdnu a už dva týdny je nosím, protože se do ničeho nevejdu, tak že fakt sduper

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.12 19:51

Já sem si koupila těhu věci v H&M a kalhoty tam stojí kolem 500 Kč a jsou pohodlný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105

@Tůmička - Ahoj, já teď budu začínat 13. týden a jsem na tom stejně jako ty :mrgreen: (163 cm a 49,5 kilo)

Vyřešila jsem to tak, že jsem si HM koupila tehotenské rifle vel. 34, rovného střihu (měli i slimky, ale tento je opravdu rovný-užší, teď v zimě jsem za to ráda, dám pod ně aspoň podkolenky a teplé ponožky a nic se nerýsuje). Jinak jsou to bokovky a pak už začíná úplet pro bříško. Ten byl na mě vysoký (ale třeba kolegyně má z CA a ty měly ten úplet nižší než tyto), tak ho ohrnuju. Vypadají super, jako normální rifle, jsou pohodlné a když si sednu, nic mě netlačí, protože v těch místech už je úplet. Pokud máte ale v práci dress-code, co zakazuje rifle, tak v tom HM měli s světle šedé manžestráky, černé společenské kalhoty a další kalhoty rovných nebo slim střihů ve vícero barvách. Bohužel kolekci „MAMA“ nemá HM všude, v Brně třeba jen v Olympii :?

Zdraví Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184

Ja mela džiny pro tehulky a vše nosila pro tehulku, totiž pompo našla i trinky ktery je suprovy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
2.12.12 19:52

Já těhotenské kalhoty nenosila, koupila jsem si kapsáče na gumu a to mi stačilo, i přes zimu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
2.12.12 19:54

Ja sm nosila tehu kalhoty tak od 6mesice.do te doby jsem zapla puvodni..ale jeste pokud hned nechces tehu kalhoty tak hod pres ty sve tehotensky pas!!!to je super vec i pres zimu!!mam doma a hoodne jsem ho vyuzila i tak-bylo teplo na brisko-pres zimu…a zakryjes i rozeply zip :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama