Půjdete na test při příznacích?

Anonymní
20.10.20 20:41

Půjdete na test při příznacích?

Ahoj. Zajímalo by mne, zda byste šli na test na covid, pokud byste na sobě pozorovali příznaky nachlazení-kašel, rýma, tíha na prsou… Já jsem teď nachlazená, dodržuji veškerá opatření, nikam nechodím a čekám až to přejde. Spíš by mne ale reálně zajínalo, proč na test jít z vlastního rozhodnutí, aniž by mne někdo nevytrasoval. K čemu mi ta informace bude, když jediné co mi řeknou je, abych si dala Paralen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18327
20.10.20 20:45

Abys nenakazila nikoho dalšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
20.10.20 20:46

Nejdu, to uz bych tam musela letos byt nekolikrat, syn porad nosi ze skolky rymu, kasel… pokud nebudu vylozene umírat, nebo teda nebude nakazeny nejaky muj přímý kontakt a sami me nepozvou, tak nejdu. Stejne sem na mateřské, tak kdyz mi neni dobre, nelezu mezi lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 20:50

@divine woman Však píšu, že dodržuji všechna opatření a nikam nechodím.. A minimálně těch 10 dní doma budu.

• Citovat
  • Nahlásit
854
20.10.20 20:53

Při takových příznacích, jako popisuješ ty, bych nešla. Šla bych, pokud bych měla ztrátu čichu/chuti. Nebo vysoké horečky s kašlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
20.10.20 20:53

Taky ted mam nějakou virozu nebo co. Na test nejdu a nechápu proc bych měla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
20.10.20 20:55

Ne nešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64845
20.10.20 20:57

Nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
20.10.20 20:57

Dřív někdo chodil na nějaké testy když byl nachlazený?? Toto šílenství už mě nebaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
20.10.20 20:59
@divine woman píše:
Abys nenakazila nikoho dalšího?
Když bude doma a vyleží to?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12053
20.10.20 21:00

Proč bych měl jít na testy? Aby mi případně řekli, že jsem pozitivní a mám zůstat 10 dnů doma (což už stejně jsem) a kdyby se to podstatně zhoršilo, mám zavolat sanitku?

Testy podle mě už teď nemají pro většinu lidí význam. Mohou mít význam pro někoho, kdo se profesně stýká s lidmi (zdravotníci, policie, hasiči), ale pro běžné lidi ne. Těm prospěje 10 dnů doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
20.10.20 21:01

Nešla bych. Ale pracuju z domu a nikam nelezu. Ale chápu, že někdo, kdo má třeba firmu a má dva dny horečku, se jde otestovat, aby při negativním testu mohl jít další den do práce a nepromrhal další dny. Nebo někdo, kdo bydlí dohromady se staršíma rodičema…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
20.10.20 21:03

Ne nesla bych. Ted jsem mela nejakou virozu, ryma, kasel, bolest v krku.. v krku me bolelo fakt hodne, to uz jsem zvazovala, ze zavolam dr, ale vzhledem k tomu, ze je dneska vsechno covid ( a na test jsem se poslat nechat rozhodne nechtela ), tak jsem to nejak preklepala s kloktadlem.

@divine woman ja se jen ze zvedavosti zeptatm… kdyz tu covid nebyl a proste si byla nachlazena.. proste bezny nachlazeni ( kasel, ryma, bolest hlavy, kloubu.. proste tak, jak to byva pri viroze ), tak jsi taky bezela na nejaky testy, aby ti potvrdili, ze mas xy rymu/chripku? Dodrzovala jsi vsechny „opatreni“? Nechodila jsi do prace? Mela jsi rousku? S nikym si se nevidala? Proste me to jen zajima… :-) protoze ja treba ne a spoustu lidi ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
20.10.20 21:09

@Euforia Já pracuju ve velkém kolektivu a je to jako lavina. Za poslední týden několik pozitivních. Všem je zle, žádná rýmička. A někteří mají horší průběh, nezvednou se z postele. Když mi bude zle, na test půjdu. Chci vědět jestli je to covid nebo něco jiného. Nerada bych případně nakazila někoho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23713
20.10.20 21:10

Při příznacích ano. Kvůli rodině, kvůli kontaktům v práci atd.
Abych případně mohla varovat ostatní (především „ohrožené“ kusy). Taky abych věděla, jak moc dramaticky se mám chránit a obecně chovat - při nachlazení bych asi nedělala takový švíky jako při zjištění covidu (to bych radši ani nešla s košem, pro sichr)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama