Koronavirus - další opatření

2464
20.10.20 20:25

Coronavirus - další opatř

Prymula navrhne uzavřít obchody a kadeřnictví.
Teď jsem to četla. Co si pod tím konkrétně představujete?
byla jsem optimista. Doufala jsem, že se děti 2.11. vrátí do školy. Ale teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9770
20.10.20 20:28

Můj osobní názor je ze 2.11. Se děti do škol určitě nevrátí. Za mě je reálný prosinec, bude potřeba před vánoci uvolnit, aby lidé utraceli… Ale je to jen můj osobní názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
20.10.20 20:30
@Kotatko03 píše:
Můj osobní názor je ze 2.11. Se děti do škol určitě nevrátí. Za mě je reálný prosinec, bude potřeba před vánoci uvolnit, aby lidé utraceli… Ale je to jen můj osobní názor.

Já pořád doufám, že se 2.11. vrátí ani nechci přemýšlet nad tím, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19618
20.10.20 20:31

Ze by se skoly 2.11. otevrely beru uz za scifi. Ze zavrou obchodaky cekam uz od zavreni hospod, tak to me neprekvapuje, ale salony nechápu, asi chtej at jsou na dne uz uplne vsichni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26712
20.10.20 20:33

Od začátku si myslím, že před Vánoci do školy děti nepůjdou. Osobně si myslím, že nejdřív na druhé pololetí.
A přiznávám, že mě ta opatření už štvou. Chápu a respekuji, že se to snaží nějak řešit, ale podle mě by měli počkat, jestli nezabere předchozí opatření. Takhle je to každý den jinak. Hlavně to ani nemá čas zapůsobit.
Mě se to nijak ale nedotkne. Od prvního kola se stříhame doma a nakupujeme na internetu. :mrgreen:
Jinak si myslím, že to bude jako na jaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23848

Proč další diskuze, vždyť se o tom diskutuje v několika jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5167

Mě by zajímalo co z těch dětí vyroste… Další půl rok doma… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5167
20.10.20 20:36

@Billi přesně, výsledky opatření měly být vidět za cca 14-21 dní… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
20.10.20 20:36
@mackA159 píše:
Mě by zajímalo co z těch dětí vyroste… Další půl rok doma… :think:

Vůbec bych se nedivila, kdyby děti opakovaly celý ročník…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
20.10.20 20:37

Mozna bude možnost dat deti do skol, stejne jak na jare, ale bude to podle me jen dobrovolne, kdo potrebuje hlidani.
Vidím to nejdriv v lednu realne…
A obchody at zavrou stejne kazdy, kdo ma vsech 5 pohromadě bude objednavat darky online v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
20.10.20 20:37

Hlavně se vůbec nic nemělo nikdy otevírat. Místo toho jsme se raději zhlédli v honbě za penězi :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19618
20.10.20 20:38

Ja uz se v tech opatrenich hlavne uplne ztracim, pomalu kazdy den neco noveho, clovek ani nestiha sledovat co plati, co ne, na co se pripravit. A co teprv treba duchodci, kteří nesedi na internetu cele dny a nevi co nového se deje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
20.10.20 20:40
@Kriss Tina píše:
Ja uz se v tech opatrenich hlavne uplne ztracim, pomalu kazdy den neco noveho, clovek ani nestiha sledovat co plati, co ne, na co se pripravit. A co teprv treba duchodci, kteří nesedi na internetu cele dny a nevi co nového se deje.

Na zpravodajských serverech jsou poměrně přehledné tabulky co se mění a jaká opatření jsou. Myslím že v dnešní době má přístup k informacím snad každý a není problém něco vyhledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
20.10.20 20:41
@Kriss Tina píše:
Ja uz se v tech opatrenich hlavne uplne ztracim, pomalu kazdy den neco noveho, clovek ani nestiha sledovat co plati, co ne, na co se pripravit. A co teprv treba duchodci, kteří nesedi na internetu cele dny a nevi co nového se deje.

Přesně tak… Každou chvilku to mění a člověk už neví kdy a kde si nasadit roušku. Teď chtějí ještě pokutovat za nedodržení 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
20.10.20 20:43
@juni29 píše:
Hlavně se vůbec nic nemělo nikdy otevírat. Místo toho jsme se raději zhlédli v honbě za penězi :(

jako že školy měly zůstat zavřené navždy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama