Půjdu vrátit řidičák

401
5.4.17 18:49

Půjdu vrátit řidičák

Holky, normálně se mi chce brečet. Potřebuji se z toho vypsat. Na začátku března jsem udělala konečně řidičák. Za volantem jsem od té doby seděla až dnes a jako - H–R–Ů–Z–A!!! Vezla jsem tátu jeho autem a hned při vyjíždění jsem vjela do protisměru (naštěstí tam nic nebylo), při objíždění jsem tak tak stihla zajet, jela jsem buď moc u kraje nebo moc vprostřed… Jsem ještě teď z toho úplně vyklepaná a je mi trapně. Už nemám odvahu sednout za volat… Nevím, jestli to je tím, že jsem řídila větší auto, že mělo 6 převodů, místo 5. Fakt, nevím. Ale do auta už asi nesednu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4066
5.4.17 18:51

Klid to chce trénink žádnej ucenj z nebe nespadl. Si myslíš že jsme všichni udělali autoškolu a sedli za volant a všichni jsme uměli perfektně jezdit ani náhodou chce to jezdit a ono to půjde neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
5.4.17 18:52

@Cullenova to je blbost, znovu nesednout. To ti pak bude celá autoškola k ničemu. Každej se po autoškole potřeboval vyjezdit. Trénuj na okreskách, než se zase vydáš do plnýho provozu ve městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

To trvá než se vyjezdíš. Odhad vzdálenosti je taky auto od auta pokaždý jiný stejně jako záběr spojky. Chce to jezdit jezdit a jezdit nejlépe každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
@Cullenova píše:
Holky, normálně se mi chce brečet. Potřebuji se z toho vypsat. Na začátku března jsem udělala konečně řidičák. Za volantem jsem od té doby seděla až dnes a jako - H–R–Ů–Z–A!!! Vezla jsem tátu jeho autem a hned při vyjíždění jsem vjela do protisměru (naštěstí tam nic nebylo), při objíždění jsem tak tak stihla zajet, jela jsem buď moc u kraje nebo moc vprostřed… Jsem ještě teď z toho úplně vyklepaná a je mi trapně. Už nemám odvahu sednout za volat… Nevím, jestli to je tím, že jsem řídila větší auto, že mělo 6 převodů, místo 5. Fakt, nevím. Ale do auta už asi nesednu!

ježíš, neblázni, nic nevracej, dokup si nějaké kondiční jízdy a jezdi… prostě musíš nasbírat zkušenosti… jestli má auto pět nebo šest rychlostí, to je fuk… musíš prostě natrénovat tu jízdu, aby se ti to dostalo pod kůži… chce to jen jezdit a jezdit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
5.4.17 18:53

Doufám, že máte pravdu, holky :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5050
5.4.17 18:55

Ono je lepší ze začátku jezdit se zkušeným řidičem jako spolujezdcem. Prostě než si to zažiješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
5.4.17 18:57

@vendulaaa
Jela jsem s tátou, ten řídí už x let. Sama bych za volant nesedla.

Příspěvek upraven 05.04.17 v 18:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442

Klid! ;) Je to tím, že nejsi vyježděná, nic víc. Chce to jezdit, jezdit a zase jen jezdit. O ničem jiném to není. Každou jízdu to bude lepší a lepší, ale chce to opravdu několikrát do týdne řídit.

Já mezi zkouškou, vydáním řidičáku a vlastním autem měla prodlevu skoro 6 týdnů a když jsem poprvé vyjela, tak jsem si připadala jak Alenka v říši divů. Připadalo mi, že jsem všechno zapomněla, nejde mi to, nestíhala jsem podřazovat před křižovatkou a kruháčem, strašně jsem se bála řadit pětku, protože mi to za boha nešla, nemohla jsem se rozjet do kopce… :lol: teď se tomu hrozně směju, protože to bylo opravdu jen o tom se vyjezdit a zkoušet to. Psychicky mi pomohlo, že jsem měla na autu „zetko“ (a mám ho tam furt…) a zjistila jsem, že řidiči byli a jsou opravdu ohleduplnější a čekali, až se v tom kopci rozjedu, nebo mě naopak pustili do pruhu.

Nevzdávej to, neházej flintu do žita, byla by to škoda.
Jak ten řidičák hodíš do šuplíku, tak už řídit nikdy nezačneš. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411

To bude dobrý. ;) člověk je nervózní a pak dělá voloviny. Chce to klid. Já třeba věděla, že si do auta nesmím hned sednout s tátou. Protože bych byla šílene nervózní a možná bych se ani nerozjela. Totéž s přítelem. Takže nakonec to padlo na segru :mrgreen: a ještě mě obdivovala jakej sem klidas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
5.4.17 18:59

@Cullenova :mrgreen: :mrgreen: ja osobne sem nemohla ridit s tatou!!!sama v pohode ale s nejakym kybicem desny 8o…jestli mas fakt strach muzes si v autoskole jeste priplatit hodiny na vyjedzeni;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
5.4.17 18:59

@Fima
Zetko mám taky, nalepím ho na auto asi taky. Snad se vyjezdím a bude to super. Jen mě trošku děsí, když vidím, jak řídil přítel, kamarád a jak řídím já :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
5.4.17 19:00
@Cullenova píše:
@Fima
Zetko mám taky, nalepím ho na auto asi taky. Snad se vyjezdím a bude to super. Jen mě trošku děsí, když vidím, jak řídil přítel, kamarád a jak řídím já :(

hele, většina chlapů to má od narození tak nějak v krvi… s těma se vůbec nesrovnávej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
5.4.17 19:03

Ja vrele doporucuju ze zacatku jezdit jen jednu jedinou trasu, lehkou, treba do obchodu a zpet. A kazdy den. Dokud si na te trase nebudes stopro jista. Pak jezdit ve znamem prostredi. Dokud nebudes muset premyslet, jestli zaradit dvojku ci trojku a nohy ti budou slapat na pedaly samy. To se naucis, neboj. Nespechej na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.4.17 19:05

@Cullenova Vyjezdíš, opravdu. ;) Já mám řidičák relativně chvilku, takže to mám ve velmi živé paměti. :mrgreen: S chlapama se nesrovnávej, ti se s vlohami k řízení rodí. Ti to mají jinak. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama