Pupeční kýla klasická operace

469
6.3.16 18:41

pupeční kýla klasická operace

Ahoj holky. Byl prosim nekdo na operaci pupecni kyly klasickou metodou? Za jak dlouho to prestalo bolet, mohli jste normalne chodit atd. Jsem treti poop den a porad to boli, chodim skrcena. Je to lepsi nez prvni den, ale cekala jse ze to bude vic v pohode. Co kratka prochazka (musim zavest decka do skolky, mame to kousek.) Kdy jste byli uplne v pohode. Diky za veskery poznatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

866
6.3.16 18:55

Ahoj, ja jsem prodelala operaci pupecni kyly (akutni, takze normalni metodou, klasicky steh). V nemocnici jsem byla 2 dny, bolelo to dost, ale snazila jsem se chodit, co to slo, abych se rozhybala. Po propusteni jsem zvladla „prochazku“ se zviretem na veterinu, bylo to asi 1 km, mozna 1,5 km. Nesla jsem uplne rychle, to priznavam, ale zvladla jsem to. Myslim, ze do skolky bys zvladnout mohla, jen nic netahej, decka at se co nejvic obslouzi samy a myslim, ze to das.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
6.3.16 19:07

JJ děcka se obstarají, taky se snažím třeba si aspon namazat chleba, dala jsem opatrně prádlo do pračky. Mě pustili hned druhý den po operaci. Já jsem asi čekala že budu hned ok, ale toto ne ;) No snad to bude brzy o. k. Je to nepříjemny. nevím jestli nevadí že většinou sedím. ležet mě neba a pak to vstávání. No zítra je zavedu a pak budu odpočívat ;) Měla jsem malinkou kýlku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
6.3.16 19:15

No, ja uz si presne nepamatuju, jak dlouho me tam nechali, vim, ze urcite dve noci, ale tu prvni noc jsem tam byla proto, ze byl patek a ja jeste stihla veceri (a oni nemuzou operovat, pokud nejsi nejako nalacno), takze jsem musela pockat do soboty, nez me operovali. A pak vlastne jsem tam jeste asi zustala, protoze nebyl propousteci den :mrgreen: Takze me mozna pustili az v pondeli??? Nevim :D Mela jsem doma mimino, vim, ze jsem tam byla neskutecne dlouho, prislo mi to jako vecnost. A mozna to byla vecnost :mrgreen:
Ze sedis, to asi nevadi, lezet vylozene nemesis, ja kmitala kolem male, taky jsem byla v ruznych polohach a nic se mi nestalo. Akorat ta jizva se mi blbe hojila, premyslela jsem, ze si ji necham presit znovu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
6.3.16 19:19

Já mám jizvu přímo v pupku a mám úplně jinej pupík. Cizí :( A nepamatuješ si jak dlouho tě to bolelo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
6.3.16 19:32

Aha, no tak to ja mam „nastesti“ jizvu nad pupkem, tesne. Bolelo me to asi 14 dni, co si tak pamatuju, ale na kylu jsem se vymlouvala jeste tak dva roky :D Ze jako nesmim nic tahat… a tak :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
6.3.16 19:35

Tak to jsi mě uklidnila. Já si pořád myslím že je něco špatně že to tak bolí :lol: Manžel už si klepe na čelo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
6.3.16 19:47

Myslim, ze pokud to neboli nijak vyrazne, nic z toho netece, nekrvaci apod, tak je to v norme a jeste mas cas :) Ono taky zalezi na tom, jakej mas prah bolesti, treba te to bude pobolivat dyl, nebo taky prestane driv.. tezko rict :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
6.3.16 20:01

No myslím že vydržím dost. Ještě počkám :) Moc díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.10.17 15:42

Ahoj holky, nemate nektera zkusenost s rekonvalescenci po operaci pupecni kyly vs. zvedani miminka? Jsem po operaci 14 dni a nerada bych si to nejak natrhla.Nema se 6 tydnu, ale ono se to rekne a prckem sama doma… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama