Pupínky, od blech?

Anonymní
22.5.16 19:44

pupinky, od blech?

Ahoj byli jsme o vikend na chalupe u známých a vcera jsem se zacla silene škrábat, mam pupinky jakoby od blech snad :-/ maji tam kočky takze bych se nedivila. Prikladam foto jestli nekdo máte zkusenosti jestli to muze byt od blech, mam to na brise, nohou i zadech :-/…co na to muze pomoct aby to aspon tak nesvedelo? Diky za rady :D :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.5.16 19:46

Foto

Foto :(

• Nahlásit
  • Citovat
480
22.5.16 19:54

Vypadá to jako od blech. Jsou to menší pupínky než od komára, blízko sebe a hrozně svědí. Spíš je divné že tě to svědí až teď, tipla bych že jsi si nějakou přivezla v oblečení domů. Prohlédni a poté vyper (min na 60stupňů) vše co jste měli na sobě, aby se vám některá z blech nezabydlela doma. Zkus to namazat Fenistilem a nebo pomáhá chladnější sprcha a neškrábat, čím víc se to škrábe, tím víc to svědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32800
22.5.16 19:58

Mě to jako od blech nepřijde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
22.5.16 20:04

„@Anny2148“: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 20:06

@Anny2148 no oblečení jsem hned hodila do pračky a ty pupínky jsou na nekterych mistech velke cca i 1 cm.. tak nvm a doufam ze to brzo zmizi nebo to svedi strasne :-/ :(

• Nahlásit
  • Citovat
3292
22.5.16 20:09

Štěnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32800
22.5.16 20:11
@Pajka89 píše: Štěnice?

to spíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 20:12

@Pajka89 jejda kde bych to vzala 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
32800
22.5.16 20:16
@Anonymní píše:

klidně na té chalupě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3292
22.5.16 20:19
@Anonymní píše:

To jsou taky svedive pupinky blizko u sebe. A svedi strasne dlouho, nekolik dni urcite. Stenice nejsou nic neobvykleho, urcite jsou castejsi jak blechy. A vubec to neni o cistote. Daji se najit i v luxusnim hotelu. Nejvetsi pruser je si je prinest v obleceni domu, to nepomuze nic, max. nejaka firma na hubeni. Mnozi se geometrickou radou. Ale jestli to jsou opravdu kousance od stenice, nedokazu z fotky posoudit. Zadej si to do googlu a porovnej obrazky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
22.5.16 20:22

Nebo svilušky. taky hrozně svědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 20:23

@Pajka89 jj dekuji. Ale divim se ze to mám jen já, prcek spal vedle me a nic nemá. Dalsi lide co tam byli taky nic. Hold zas jsem to odnesla já..uff

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.16 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj byli jsme o viketna chalupe u známých a vcera jsem se zacla silene škrábat, mam pupinky jakoby od blech snad :-/ maji tam kočky takze bych se nedivila. Prikladam foto jestli nekdo máte zkusenosti jestli to muze byt od blech, mam to na brise, nohou i zadech :-/…co na to muze pomoct aby to aspon tak nesvedelo? Diky za rady :D :oops:

Na stenice bych to netipovala, pokud rikas, ze se ti to udelalo pod trikem. Stenice vetsinou kousou ty kusy tela, krera jsou lehce dostupna. A jejich kousance byvaji v rade (sama sem to zazila). A celkem to dost opucha. A muzou se treba projevit inekolik dni od kousnuti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.16 20:37
**@anonym piše:
@Pajka89 jj dekuji. Ale divim se ze to mám jen já, prcek spal vedle me a nic nemá. Dalsi lide co tam byli taky nic. Hold zas jsem to odnesla já..uff

To nemusi byt pravidlo, ze musite byt pokousani vsuch I. Malej spal se mnou a taky nic nemel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama