Pupínky - prý štípance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 86 příspěvků 20.09.18 13:22
Pupinky - pry stipance

Zdravim Vas. Nechci byt z tech, ktere zpochybnuji nazor lekare. Ale synovi se behem par dni udelalo na obliceji a rucickach nekolik cervenych pupinku. V pondeli jsme byli na osmimesicni prohlidce, dle doktorky jsou to stipance. Pupinky nemizi, spis pribyvaji. Ma je ale opravdu jen na odkrytych mistech tela a objevuji se pres noc. Komara jsme nenasli. Nevite, s cim by se daly stipance zamenit? V pondeli jdu na kontrolu do nemocnice, kdyztak vezmu syna s sebou, at se na nej podiva znova. :nevim: lip se to vyfotit neda, to dite je porad v pohybu:))

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 20.09.18 13:23

Napadají mě molusky.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 20.09.18 13:27

to nevypadá jako molousky,…ale ani jako štípanec od komára..možná spíš blechy nebo štipky, štěnice? nevím..ale od komára mi to nepřijde..

Baruunečka
Kecalka 126 příspěvků 20.09.18 13:32

@smurfka obdivuju ze to poznas… Dcera byla ted taky postipana,mame kocoura a tak jsem sla na kozni,jestli to nemuze byt od blechy. A i kozni rekla,ze opravdu nepozna co presne ji kouslo… :lol:

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 20.09.18 13:32
@smurfka píše:
to nevypadá jako molousky,…ale ani jako štípanec od komára..možná spíš blechy nebo štipky, štěnice? nevím..ale od komára mi to nepřijde..

Taky mě napadla spíš ta štěnice než komár :oops:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.09.18 13:32

v jiné diskusi to taky řeší, řekla bych, že pupínky vypadají podobně:
https://www.emimino.cz/…ceji-329209/
a taky neví ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 20.09.18 13:35
@Baruunečka píše:
@smurfka obdivuju ze to poznas… Dcera byla ted taky postipana,mame kocoura a tak jsem sla na kozni,jestli to nemuze byt od blechy. A i kozni rekla,ze opravdu nepozna co presne ji kouslo… :lol:

tak od komára to vypadá jinak..a molousky jsme řešili ted, takže vím jak vypadají..takže pokud to nějaké štípance jsou, vypsala jsem další alternativy..komár to fakt není.

Baruunečka
Kecalka 126 příspěvků 20.09.18 13:37

@smurfka dala bych sem fotku nasich stipancu,poradis mi jestli je to od komara prosím?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.09.18 13:38

@smurfka mimochodem, jak ste řešili molusky? Já hledala info, tak teď se snažím betadinem (ale zatím nic moc účinek teda), dám tomu ještě třeba dva týdny a pak mám v plánu koupit Molusan od Hadka. (na klasické vyříznutí nebo dusík jít nechci, propíchnutí a desinfekce provedena před týdnem, tak uvidíme co uvidíme) :D

Faris
Stálice 86 příspěvků 20.09.18 13:40
@ivašot. píše:
Taky mě napadla spíš ta štěnice než komár :oops:

Ale to bychom byli pozrani vsichni, ne?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 20.09.18 13:41

@Faris já nechci malovat čerty, ale noc, odkrytá místa těla… Mně to taky smrdí štěnicema. Zkusila bych se po nich pro jistotu podívat. S baterkou prolezt každou skulinku kolem postele.
Btw. Podle vzhledu stipance se pozná leda tak kulový, to záleží na tom, jak je daný jedinec citlivý, druhu potvory… Osobně vyzkoušeno :mrgreen:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6242 příspěvků 20.09.18 13:41

To je nejspíš od mrňavejch podzimních komárů. Děti to teď mají taky. Spím s nima v pokojíku, komára v noci slyším, ale zaboha ho nemůžu najít. Sedají na tmavý plochy. Manžel sice koupil Raid do zásuvky, ale když jsem zjistila, co je to za sviňstvo, tak jsem ho vyhodila. Radši přežijeme pár štípanců…

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 20.09.18 13:43
@Mar__tanka1983 píše:
@smurfka mimochodem, jak ste řešili molusky? Já hledala info, tak teď se snažím betadinem (ale zatím nic moc účinek teda), dám tomu ještě třeba dva týdny a pak mám v plánu koupit Molusan od Hadka. (na klasické vyříznutí nebo dusík jít nechci, propíchnutí a desinfekce provedena před týdnem, tak uvidíme co uvidíme) :D

Já teďka taky těším molusky a potiram je tea tree olejickem.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 20.09.18 13:53

@Mar__tanka1983 byli jsme na vyškrabu..( měla jich pár ), ted zatím dobrý..
jinak jsem na to koupila hlívu s rakytníkem dle zdejší diskuze, a děcka jsou na to alergičtí, takže nic no:-(
uvidíme jestli ji to zase někde vyleze, na výškrab ale už nepujdu, budu potírat betadinem …ono by se to časem mělo ztratit i samo..

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.09.18 13:57

@smurfka mělo no, doktorka taky říkala, že jestli mi to nějak nevadí, tak by to nechala být a ono to zmizne samo. Ale syn si dvě velké natrhnul (asi v noci?), takže sem to začít řešit musela…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >