Reklama

Pytlíček s úkoly na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 17.02.17 13:24
Pytlicek s ukoly na vylet

Ahoj,

premyslela jsem, ze bych si pro dcerku (4 roky) udelala takovy motivacni pytlicek na vylety. Abych ji zabavila a pobavila.

Predstavuji si, ze bych do nej dala karticky s ukoly a kazdych treba 500m bych ji jeden listecek s ukoly nechala vytahnout a splnit.

Jiz jsem ziskala nejakou inspiraci a mam prozatim tyto ukoly:
chodit jako slon
mlcet
jmenovat barvy
jmenovat zvirata
skakat po jedne noze
Couvat
Zazpívat jakoukoliv písničku
Zazpívat písničku na nějaké téma (o zvířátkách)

Napada Vas jeste nejaky ukol? Nejlepe bez pomucek

Dekuji
Petra

Reklama

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 17.02.17 13:34

Zarecitovat jednoduchou básničku :think:

tulipán
Závislačka 2801 příspěvků 17.02.17 13:44

Vypit kalisek piti, 10× vyskocit, vyjmenovat vse v batohu, precesat si culik (spravit sponky, celenku), uvazat maslicku, stat minutu jako socha.

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 17.02.17 13:47

@trestidlo počítat, jmenovat stromy, co vidíte, můžete hrát Čáp ztratil čepičku

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 14:14

Mne se libi to mlceni :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 17.02.17 14:20

Ještě mě napadá: skákat kousek jako žabka (v dřepu), spočítat prsty na rukou, najít něco v okolí podle zadaných kritérií (třeba najdi něco velkého a zeleného), zvuky jak dělají zvířátka, vyjmenovat členy rodiny, ukázat a pojmenovat části těla. Pak už mě napadají samé složitější, spíš pro větší děti :think:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 17.02.17 14:43

Pro dvouletou máme doma vyrobené úkoly s krtečkem - inspirováno hrou Moje první hra. Tam je ale málo kartiček a měla je vždy během chvilky splněné. Vytiskla jsem, zalaminovala, dala do cestovní krabičky. Nejde mi sem soubor vložit. Pokusím se poslat jako SZ.

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 17.02.17 14:54

Vsem Vam moc dekuji. Hned se mi mnozstvi karticke rozmnozi. Taky si je chci zalaminovat a brat s sebou na vylety:)

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 09.03.17 08:21

Holky, pokud nekdo chcete poslat na email vysledek, tak mi prosim poslete email. Do teto diskuze jdou asi vkladat jen fotky. Hezky den vsem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama