Pytlíček s úkoly na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 17.02.17 13:24
Pytlicek s ukoly na vylet

Ahoj,

premyslela jsem, ze bych si pro dcerku (4 roky) udelala takovy motivacni pytlicek na vylety. Abych ji zabavila a pobavila.

Predstavuji si, ze bych do nej dala karticky s ukoly a kazdych treba 500m bych ji jeden listecek s ukoly nechala vytahnout a splnit.

Jiz jsem ziskala nejakou inspiraci a mam prozatim tyto ukoly:
chodit jako slon
mlcet
jmenovat barvy
jmenovat zvirata
skakat po jedne noze
Couvat
Zazpívat jakoukoliv písničku
Zazpívat písničku na nějaké téma (o zvířátkách)

Napada Vas jeste nejaky ukol? Nejlepe bez pomucek

Dekuji
Petra

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 17.02.17 13:34

Zarecitovat jednoduchou básničku :think:

tulipán
Závislačka 3153 příspěvků 17.02.17 13:44

Vypit kalisek piti, 10× vyskocit, vyjmenovat vse v batohu, precesat si culik (spravit sponky, celenku), uvazat maslicku, stat minutu jako socha.

svatecnice
Kelišová 6014 příspěvků 17.02.17 13:47

@trestidlo počítat, jmenovat stromy, co vidíte, můžete hrát Čáp ztratil čepičku

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 17.02.17 14:14

Mne se libi to mlceni :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 17.02.17 14:20

Ještě mě napadá: skákat kousek jako žabka (v dřepu), spočítat prsty na rukou, najít něco v okolí podle zadaných kritérií (třeba najdi něco velkého a zeleného), zvuky jak dělají zvířátka, vyjmenovat členy rodiny, ukázat a pojmenovat části těla. Pak už mě napadají samé složitější, spíš pro větší děti :think:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 17.02.17 14:43

Pro dvouletou máme doma vyrobené úkoly s krtečkem - inspirováno hrou Moje první hra. Tam je ale málo kartiček a měla je vždy během chvilky splněné. Vytiskla jsem, zalaminovala, dala do cestovní krabičky. Nejde mi sem soubor vložit. Pokusím se poslat jako SZ.

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 17.02.17 14:54

Vsem Vam moc dekuji. Hned se mi mnozstvi karticke rozmnozi. Taky si je chci zalaminovat a brat s sebou na vylety:)

trestidlo
Kecalka 471 příspěvků 09.03.17 08:21

Holky, pokud nekdo chcete poslat na email vysledek, tak mi prosim poslete email. Do teto diskuze jdou asi vkladat jen fotky. Hezky den vsem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >