Rada - možnost těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 18:32
Rada možnost těhu

Ahoj holky..jdu si k vám pro radu, ale začnu od začátku s přítelem jsme spolu byli 5 let před rokem a kousek sem o miminko přišla v necelém 8 týdnů..a teď jsme se začali snažit znovu před 16 dny jsme spolu měli sex ač je to divné ale hlídal kdy mám ovulační dny.. :D
Což tohle by problém nebyl já byla šťastná že jsme ten smutek společně překonaly a začaly se snažit Znovu.. menstruace má přijít za 2 dny..a nejhorší na tom je že on se zbalil a odešel stím že chce být sám :zed:.. a já mám teď strach protože mám nafouklé břicho což normálně nemivam sem plochá jak příletová dráha :D píchá mě v podbřišku a neskutečně mě pálí žáha což taky nemivam prakticky vůbec.. :zed: vím že musím čekat jestli MS dorazí nebo ne.. :zed: jen už sem zoufalá. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
darekp
Závislačka 2603 příspěvků 23.05.19 18:38

Jestli jsi mela otehotnet pred temi 16 dny, tak by test mel ukazat, jestli to vyslo nebo ne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 18:42

Spíš nějak nevěřím tomu že by se to na poprvé povedlo.. :nevim:

pikola
Generální žvanilka 21078 příspěvků 23.05.19 18:49

Jako že se odstěhoval?

Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 23.05.19 19:00

Udělej test, už by ukázal

Payus
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 23.05.19 19:06

Udelej si test uz ti neco ukaze :) a co ten pritel, kam se zbalil, to nejste v kontaktu vubec?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:07

@pikola ano odstěhoval..
A já nevim jestli to mám prostě jen vsugerované protože sem to Mimi chtěla a nebo jestli se to fakt na poprvé mohlo povedst…
@Tichošlápek to ukáže i když ještě nepřišla Ms? Má přijít až za 2 dny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:09

@Payus snažím se sním být ale nebere telefon neraguje na nic :zed: Nevím co stalo :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 23.05.19 19:09
@Anonymní píše:
@pikola ano odstěhoval..
A já nevim jestli to mám prostě jen vsugerované protože sem to Mimi chtěla a nebo jestli se to fakt na poprvé mohlo povedst…
@Tichošlápek to ukáže i když ještě nepřišla Ms? Má přijít až za 2 dny

Jj 16 dni od styku už ukáže

lachtanice86
Echt Kelišová 8056 příspěvků 23.05.19 19:10

Jo už by to test ukazal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:11

:zed: @Tichošlápek tak já ho ráno zkusím.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:17

Spíš mi přijde že to mám vsugerované a že mi z toho už prostě hrabe.. :zed:

Payus
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 23.05.19 19:19
@Anonymní píše:
@Payus snažím se sním být ale nebere telefon neraguje na nic :zed: Nevím co stalo :zed:

Ty jo, to je pekna situace, co mu prelitlo prez nos? Takovy obrat… Utikej pro ten test, jestli mas ted kam, at vis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:22

@Payus já fakt nevím.. nejdřív prostě mi hlídá ovulační dny což bych měla spíš já :zed: a pak mi prostě přijde SMS že je toho na něj moc že potřebuje být sám.. :zed: a od té doby sem ho neviděla.. :potlesk: :zed: pro test dojdu zítra ráno.. :zed: já po tom miminku tak toužila :zed:.. jen si nejsem moc jistá tím že by se to na poprvé provedlo :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:30

@Payus hlavně já když čekala to první tak se mi // ukázali až když sem byla skoro v 5 týdnu.. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama