Postinor a vynechání menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 22:26
Postinor a vynechání menstruace?

Ahoj, měsíc a něco zpátky jsme měli s přítelem nechráněný sex - za blbost se platí, já vím - bylo to týden před tím, než jsem měla dostat menstruaci, tudíž podle kalendáře jsem měla už skoro týden po ovulaci a byla tak na neplodných dnech, ale tak šance je tam vzdycky. Do 72 hodin jsem užila postinor, podle lékárníce si ho vzala, do týdne mi přišla menstruace, prakticky přišla tak, jak měla přijít i kdybych si asi nic nevzala nebo tak nějak. Udělala jsem si pro jistou test, negativni. Hodila jsem to za hlavu, ze těhotná nejsem.

Nicméně pak o par týdnu později, v době ovulace, jsme měli další sex, tentokrat ale chráněny, během kterého jsem trosku krvacela. Což me trochu vyděsilo, takže další test a znovu negativní. Teď jsem měla dostat další menstruaci, ale už mi 4 dny nepřišla…je možné, že he to stále rozhozene tím postinorem? Před 3 roky mi bylo diagnostikováno PCOS, vysoká dávka mužských hormonu v těle a celkove se vždy potýkam s abnormální/nepravidelnou menstruaci - například teď jsem v lednu a únoru nepřetržitě 2 měsíce krvacela a musela užit léky na zastavení, rok zpátky mi třeba i na 2-3 měsíce úplně vypadla :nevim: :,( doktorka říkala, ze s mým stavem cesta za miminkem bude trnitá, ale ne nemožná a ze mám hold počítat s delším a náročnějším snazenim, proto mi přijde trochu divne, ze by se hned úplně napoprvé, co mám nechráněný styk, tak bych mohla byt těhotná, navíc i v “neplodných dnech”

Tak nevím, zda je to rozhozene tím postinorem - mám příznaky, ze bych to už už měla dostat, jako bolesti břicha, nafouknute břicho, výtok, ale furt nic :lol:

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7841 příspěvků 22.05.19 22:33

Je velmi pravděpodobné, že to je postinorem.

pannda
Kelišová 6969 příspěvků 34 inzerátů 23.05.19 07:51
@Ou píše:
Je velmi pravděpodobné, že to je postinorem.

jistě

Váš příspěvek
Reklama