Rada s bazální teplotou

60
13.2.21 19:50

Rada s bazální teplotou

Prosím o radu s bazální teplotou, měřím se měsíc, tak zatím nemám s čím porovnat. Snažíme se s manželem přes půl roku, po tom co nám zemřela holčička ve 36. týdnu. Předtím to bylo trochu jiné a teplotu jsem prostě neřešila, teď jsem k tomu přistoupila, jelikož jsme se nějak nemohly trefit do ovulace, ovulacni testy jsem měla negativní a manžel není každý den doma.
Teď k dotazu, dnes jsem 25. den cyklu, cyklus mám teď trochu rozhozeny, ale většinou těch 28 dni. Ovulace dle teplot proběhla 4.2. (16 DC), včera 8DPO jsem zaznamenala pokles na 36.47, dnes opět 36.98, trochu jsem zajásala ze by se jednalo o nadaci. Bolí mě prsa, je mi na zvracení, jsem unavená (premenstruacni syndrom jsem nikdy neměla). Každopádně dnes jsem začala krvácet o 3 dny dříve, sice zlehka, ale bojím se ze mrška přišla dřív, ale teplota se mi drzi zatím na těch skoro 37 stupních. TT dnes negativní. Muže se jednat o MS, i když je teplota nahoře nebo mohu tajně doufat? :nevim:
Sice jsem už byla jednou těhotná, ale každé tehotenstvi je jiné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25369
13.2.21 20:06

Může to být obojí. Mně teplota klesá až po příchodu ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
13.2.21 21:03

@Zuzka 007

Předně - uff, je mi líto vaší ztráty, muselo to být hrozné :hug:
No a pak - někdy se stane, že teplota klesá postupně. Jestli začíná krvácení a TT je negativní, tak už bych tento cyklus moc nedoufala. No, dokud neteče červená, naděje je pořád.. Ale je to docela brzo na ms - nemohla být ovulace o pár dní dřív?
Držím moc, moc, moc palce, ať se vám podaří co nejdříve :kytka:
A doporučuju aplikaci k měření bazální teploty fertility friend, je velmi přehledná a docela dost vychytaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat