Rady ohledně vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:35
Rady ohledně vztahu

Ahoj holky, mám trošku debilní dotaz, ale myslím, že nejsem jediná koho by to v mém věku zajímalo. Má otázka je jestli by mi někdo neporadil jak a co dělat na začátku vztahu je mi 16 let a poprvé mám přítele, jsme úplně na začátku vztahu, ale už je to v té fázi, že oba víme, že jeden o druhého stojíme. Nikdy jsem se s klukem nelíbala, prostě jen rychlá pusa, ale nikdy nic víc..a jelikož mě čeká celý víkend s ním a tak nějak tuším co se bude dít, chtěla bych se zeptat jak a co dělat při líbání, je mi hrozně trapne, ale nemám nikoho kdo by mi o tom něco řekl, kamarádky by se mi smály, protože každá z nich už s někým spala.. já jsem ráda, že jsem počkala, ale prostě to co opravdu netuším je co se dělá při líbání, chápu že jazykem okolo jazyku? Opravdu je mi trapně, ale děkuju všem co mi jakkoliv poradí..

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8728 příspěvků 25.12.18 21:41

Tak tohle se pres net naučit nedá. Nech to na situaci ono to nějak dopadne.

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:47

Me bylo 14 a taky jsem z toho byla vyplasena,ale jak pise @lachtanice86 ono to prislo samo a ja proste vedela co delat ;)

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 31503 příspěvků 25.12.18 21:52

Hlavně nic neuspěchej - na první schůzce bych se nelíbal, spíš bych si zašel do kavárny, nebo vinárny a povídali si. Přeji Vám hodně štěstí. :mavam:
P.S. Spíš letmé doteky, žádný spěch. :srdce:

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 25.12.18 21:52

Ta otázka určitě není debilní, myslím, že kazdy má trochu obavy, když je bez zkušenosti a neví… poradila bych nechat to na něm, pritisknout rty, zavřít oči a nechat se vést.. pak to pujde samo :relaxed:

axelina
Závislačka 2818 příspěvků 25.12.18 21:54

Připomínáš mi mě :.) v 16 mě večer pozval kluk o dost starší ven a tak jsem tušila co bude… řekla jsem mu hned u vína „že jsem to ještě nikdy nedělala“ já myslela líbání! a on si myslel sex! tak se zaradoval a že mě to naučí.haha… no tak pak jsme se šli projit já si vyndala potají takový ty vyndavací rovnátka a nějak jsme se líbali..bylo to hrozný měl 3denní vousy a byla jsem strašně poškrabaná potom… o zbytku večera se tady ani rozepisovat nebudu. trapas nad trapas :D jeste že už mi je 40 :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:58

Jak dlouho jste spolu? A neboj, přijde to samo. Taky jsem nevěděla a v poho. Není to hloupý dotaz :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:08
@Anonymní píše:
Jak dlouho jste spolu? A neboj, přijde to samo. Taky jsem nevěděla a v poho. Není to hloupý dotaz :mavam:

Známe se přes tři roky,ale motame se kolem sebe rok a tak 2 měsíce se scházíme,chodíme ven.. píšeme:)

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 25.12.18 22:17

Já žádný jazyk do pusy nestrkám. Taky to sama aktivně nedělej. A buď svá. Jestli je normální, bude si vážit tvé plachosti a nezkušenosti. A se sexem bych taky nespěchal. Pokud odmítneš a on se urazí nebo naštve, bude jasné, že mu šlo jen o to. Slušný kluk si počká.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 25.12.18 22:56

je uplně zbytečné tu psát jakékoliv rady,já byla uplně stejná a jak se dělá to a to a co dělat když to a to,všechno je zbytečný at se tady řekne cokoliv,uvidíš že vše nakonec bude uplně jinak podle vás dvouch,vubec bych se toho nebála,bud jak vždycky,při nejhorším zabal ochranu,kdyby na něco došlo a klid,až budeš mít něco zasebou zjistíš,že všechny obavy a otázky byly zbytečné :kytka:

milada987
Kecalka 111 příspěvků 26.12.18 09:51
@Taťulda tří píše:
Já žádný jazyk do pusy nestrkám. Taky to sama aktivně nedělej.

Vy si tedy dáváte pusu na čelo?

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 26.12.18 12:46
@milada987 píše:
Vy si tedy dáváte pusu na čelo?

Ne, ale nikam si nestrkáme jazyky. Normální milující pusa. Klidně i dlouhá, cicmající, ale to je vše.

Nelly21
Povídálka 11 příspěvků 26.12.18 14:21

Přidám se k zakladatelce,s přítelem tedy už jsem přes 3 měsíce,ale za tu celou dobu furt nejsem schopná před ním jíst a bavit se s ním o jídle,nikdy jsem neměla anorexii,jsem sice hubenější,ale prostě jíst před ním a bavit se s ním o tom ..já nevím..je to hloupy,ale prostě nevím co dělat. Předem děkuju.

milada987
Kecalka 111 příspěvků 26.12.18 15:35

@Nelly21 Počkej, až budete spolu na dovče a chytne vás střevní chřipka, to budete řešit teprve důvěrné záležitosti.
@Taťulda tří Jako ve filmu s Oldřichem Novým :palec: .

Váš příspěvek
Reklama