Rajská omáčka při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 161 příspěvků 12.09.19 08:44
Rajská omáčka při kojení

Ahoj holky mám dvouměsíční holčičku. Nás každodenní večer vypadá tak, že malá alespoň půl hodiny vždy brečí. Někdy hodinu někdy půl hodiny, přes den je hodna ale večer si musí vždy pobrecet :mrgreen: Včera jsem měla na oběd rajskou omáčku a večer byl krutý. Od 18-22 brečela vkuse, nepomáhalo nic abych ji utěšila. Na internetu jsem četla, že se při kojení nedoporučuje rajska polívka. Myslíte, že tím pádem i rajská omáčka? Jestli ji z toho nebolelo bříško? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 12.09.19 08:48

Popravdě, poprvé slyším, že by se při kojení nesměla rajská.
Jsi si jistá, že malá pláče od bříška? Spousta dětí k večeru pláče proto, že přes den mají tolik nových vjemů, že je to večer „dožene“, na ty jejich malé hlavičky je toho hrozně moc.
Nebyli jste třeba někde po výletech, nebyla u vás nějaká návštěva nebo nějaká jiná změna zaběhnutého režimu? Navíc děti taky často reagují na změny počasí, tlaku.
Přiznám se, že bych to hned neházela na rajskou k obědu ;)

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 12.09.19 08:56

Nevidím důvod, proč by měla vadit. Myslím, že omáčkou to nebylo. :think:

dickys
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 12.09.19 09:01

Moje děti na jídlo nereagovaly, ale kamarádky syn údajně měl bolení bříška po různých vysledovanych potravinách a patřily k nim i rajčata, takže podle mě to možné je :)

Musulka12
Kecalka 410 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 09:24

No tvl takové matky by snad neměly mít radši ani děti, co resi, co mohou jíst při kojení. Můžeš vše krom luštěnin. Dítko může brečet se prostě jen nudi

kve-tinka
Kelišová 5352 příspěvků 4 inzeráty 12.09.19 09:24

Tak v tom pripade ja bych uz nemohla lautr nic :mrgreen: :mrgreen: ale mi dite breci i pres den :lol: :roll:

atominnka
Generální žvanilka 22367 příspěvků 12.09.19 09:27

@Deňa1995 neber to až tak vážně, na netu se toho píše. jez co chceš a sama vysleduješ, co vadí. rajskou to být mohlo a nemuselo

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 12.09.19 09:43

. edit, špatné označení.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 09:44

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67853 příspěvků 12.09.19 09:43
@Anonymní píše:
No tvl takové matky by snad neměly mít radši ani děti, co resi, co mohou jíst při kojení. Můžeš vše krom luštěnin. Dítko může brečet se prostě jen nudi

A proc by nemohla luštěniny, tvuj prispevek je jeste hloupejsi nez ty vuci kterym se ohrazujes.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 12.09.19 09:46
@Anonymní píše:
No tvl takové matky by snad neměly mít radši ani děti, co resi, co mohou jíst při kojení. Můžeš vše krom luštěnin. Dítko může brečet se prostě jen nudi

tak tohle snad nebylo nutné…
tuplem, když do zakladatelky kopneš anonymně, hrdinko.
Proč by se nemohla zakladatelka zeptat?
Mimochodem, proč by se nemohly luštěniny? To taky není tak docela pravda. Spousta holek při kojení jí všechno a na děti to nemá vliv…

Deňa1995
Kecalka 161 příspěvků 12.09.19 09:50
@Mar__tanka1983 píše:
tak tohle snad nebylo nutné…
tuplem, když do zakladatelky kopneš anonymně, hrdinko.
Proč by se nemohla zakladatelka zeptat?
Mimochodem, proč by se nemohly luštěniny? To taky není tak docela pravda. Spousta holek při kojení jí všechno a na děti to nemá vliv…

Moje slova… :roll:

Deňa1995
Kecalka 161 příspěvků 12.09.19 09:53

Anonymní hrdinka napíše, že by matky neměli mít deti, co řeší co při kojení můžou jist/nejíst, ale luštěniny nemůžu. :palec: pardon, že mám první miminko a je mi líto, když vidím, jak se malá krčí a pláče na bolesti bříška.

Musulka12
Kecalka 410 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 10:04
@j.a.n.i1 píše:
A proc by nemohla luštěniny, tvuj prispevek je jeste hloupejsi nez ty vuci kterym se ohrazujes.

Brokolice, hrách opravdu můžou způsobit nadýmání.. Dřív se jedlo vše a davalo v půl roce rohlík a nebyly žádné alergie.. člověk se musí řídit rozumem..

Musulka12
Kecalka 410 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 10:06
@Deňa1995 píše:
Anonymní hrdinka napíše, že by matky neměli mít deti, co řeší co při kojení můžou jist/nejíst, ale luštěniny nemůžu. :palec: pardon, že mám první miminko a je mi líto, když vidím, jak se malá krčí a pláče na bolesti bříška.

To se omluv svému miminku, ne mne :lol:

murra
Kecalka 447 příspěvků 23 inzerátů 12.09.19 10:12

Ja osobne jsem u deti nepozorovala, ze by na ne melo vliv to, co jim. Ale mozna jen nejsem dostatecne vnimava ;-) Kazdopadne muzes zkusit nejake kapicky - espumisan, baby calm atd - na prdiky. Muzes zkusit masirovat brisko, nebo prikladat nahraty polstarek. Pomuze take nosit dite v klubicku nebo na tygra. A nech holcicku past konicky, mala miminka trpi na bolest briska, protoze nemaji jeste dost vyvinute brisni svaly a nedokazou ten prdik sami dostat ven. A neboj, kazde dite z toho vyroste.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama