Rande nerande

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:22
Rande nerande

Holky, potrebuji vas nazor. Nevim, co si mam o tom myslet a zda se jeste snazit nebo to zahodit.
Pred mesicen jsem si zacala psat na jedne seznamce s klukem, je ode me o 7let starsi, je krasny, galantni, moc se mi libi. Nejmenovanou seznamku jsem si smazala, on take. Nase psani bylo celkem intenzivni, kazdy den. No a pak prislo na radu tema setkani se. Mela jsem dojet za nim ja, ale prece jen nejsem tak zkuseny ridic a vlakem se mi moc v tom. pocasi nechtelo. Na to jsem mu rekla, at dojede on, tak to ne, ze prej se mu do ostravy jezdit nechce. Ze se mu moc libim, ale uz mel z ostravy zkusenost a proste ne.. oka, tak jsem teda navrhla jiny termin s tim, ze bych dojela ja, ale to uz ma nocni a pres den bude spat. :,(
Chlapum nevidim do hlavy a tomuhle uz vubec ne.. ???? v cem myslite, ze je problem, ze se sejit nechce? Prece jen ostrava neni tak strasna a pokud by me chtel videt, tak by dojel…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8927 příspěvků 06.01.19 21:25

Přesně tak, pokud by chtěl, tak by přijel. Takže nechce. Podle toho bych se zařídila.

tumpach
Kelišová 6489 příspěvků 06.01.19 21:25

řekla bych, že couvnul, a utekl jako malý kluk :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:26

Jeste takovy dodatek.. kdyz jsem se ho zeptala,proc ma tak krasny kluk seznanku, tak mi napsal,ze je stydlivy pri oslovovani zen na ulici nebo v baru, ale tomu se mi moc nechce verit..

terien
Echt Kelišová 8927 příspěvků 06.01.19 21:27
@Anonymní píše:
Jeste takovy dodatek.. kdyz jsem se ho zeptala,proc ma tak krasny kluk seznanku, tak mi napsal,ze je stydlivy pri oslovovani zen na ulici nebo v baru, ale tomu se mi moc nechce verit..

On kecá a ty se mu vtíráš. Jenom tě motá, baví se tím a ty mu to žereš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:29

Hm, tak to jsem pekne naivní, ale dekuji vam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:30
@Anonymní píše:

tak může to být pravda, ale tak :think: :think: , no :mrgreen: :mrgreen: došly mi slova zakladatelko, nevím, co k němu víc napsat. Taky mi psal sympaták, na druhou stranu i já couvla, dostala jsem strach, a s dotyčným se nesetkala již. Lituji toho, ale strach byl silnější, on samozřejmě již nepíše.
Anonym, nebo smazat děkuji

terien
Echt Kelišová 8927 příspěvků 06.01.19 21:33
@Anonymní píše:
Hm, tak to jsem pekne naivní, ale dekuji vam

Z toho si nic nedělej, to občas každá ;) ale proč probuh píšeš nějakýmu chlapovi ze seznamky, kterýho jsi v životě neviděla jak je krásnej 8o 8o víš jak to působí? Trochu sebevědomí, tohle by měl psát on tobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:35

Dekuji. Kdyz na to tema nahodim rec, tak proste zadna reakce na to,ze mu napisu,ze me nechce videt.. To mi jako odepisuje jen ze zdvorilosti a lichoti mi taky jen proto? Nerozumim tomu… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:37

@terien to on mi taky psal, jak jsem krasna. :lol: No,mela bych se zamyslet, proplesknout a popojet..

nostress
Extra třída :D 13936 příspěvků 06.01.19 21:37
@Anonymní píše:
Holky, potrebuji vas nazor. Nevim, co si mam o tom myslet a zda se jeste snazit nebo to zahodit.
Pred mesicen jsem si zacala psat na jedne seznamce s klukem, je ode me o 7let starsi, je krasny, galantni, moc se mi libi. Nejmenovanou seznamku jsem si smazala, on take. Nase psani bylo celkem intenzivni, kazdy den. No a pak prislo na radu tema setkani se. Mela jsem dojet za nim ja, ale prece jen nejsem tak zkuseny ridic a vlakem se mi moc v tom. pocasi nechtelo. Na to jsem mu rekla, at dojede on, tak to ne, ze prej se mu do ostravy jezdit nechce. Ze se mu moc libim, ale uz mel z ostravy zkusenost a proste ne.. oka, tak jsem teda navrhla jiny termin s tim, ze bych dojela ja, ale to uz ma nocni a pres den bude spat. :,(
Chlapum nevidim do hlavy a tomuhle uz vubec ne.. ???? v cem myslite, ze je problem, ze se sejit nechce? Prece jen ostrava neni tak strasna a pokud by me chtel videt, tak by dojel…

Mohu ti osobně potvrdit, že pokud má chlap o ženu zájem, tak neřeší, jestli jsi z Ostravy, nebo třeba žiješ na Aljašce. Přijede kamkoliv, jen aby tě viděl třeba na půl hodiny. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:37
@terien píše:
Z toho si nic nedělej, to občas každá ;) ale proč probuh píšeš nějakýmu chlapovi ze seznamky, kterýho jsi v životě neviděla jak je krásnej 8o 8o víš jak to působí? Trochu sebevědomí, tohle by měl psát on tobě.

a někteří ze seznamky na to jdou hoodně zrychleně, no ono ani nemusí být ze seznamky, ale stačí, aby si tě našli na FB, a po třech psaní, šup chcou tě vidět, to mě taky přijde trošku hrr hrr, kor když o tom člověku nic nevíš,píšou všeobecně, a nevíš, nic o něm, prosím anonym, piši o sobě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:43

Tak reseni je asi smazat si jeho cislo,co? Stejne to asi k nicemu nevede..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:55
@Anonymní píše:
Tak reseni je asi smazat si jeho cislo,co? Stejne to asi k nicemu nevede..
řekla bych že jo, že opravdu smaž číslo, pokud to jde, a zapomeň na něho,
ale co mám dělat já, sice mi nepíše, teď mi psal k silvestru a k novému roku, a když vidím fotky na netu, tak mě to vždy vezme, jakou chybu jsem udělala, a teď poraď mě, já si s ním již nepíšu, ale on mě včera začal sledovat na instagramu - kde prostě nic nemám 8o 8o 8o, já tam sleduju jen herce :lol: ,co bys poradila mě, vymazat ho z přátel nemůžu, to je prostě blbé - to utíkám jak malá, ale co s ním???
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 06.01.19 21:58

Kdyby byl normální, tak pochopí Tvé obavy a přijede. Sama ženská aby jela do neznámýho města, to není vůbec komfortní, měla bych taky strach… Nechápu argument, že má s Ostravou špatnou zkušenost…podobnou logikou - kdyby měl špatnou zkušenost se ženama, tak se dá na kluky?! :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >