Rande s cizincem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 15:51
Rande s cizincem

Ahoj, jsem teď v UK jako aupairka teprve 4 měsíce a moje angličtina je opravdu špatná, ale založila jsem si účet na badoo a jeden kluk mě pozval na drink a nevím jestli mám jít, protože se bojím ticha kvůli mé angličtině.. ale zároveň chci strašně jít protože na mě dobře působí tak nevím..

Reakce:
Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 12.12.18 15:58

Jestli máš data, tak online překladače a ještě užijete legraci. A po dvou deckách se rozmluvíš, to budeš koukat :D

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 12.12.18 16:01

Já takhle jednou šla na rande s Němcem, jen se školní němčinou. A bylo to fajn, překladač byl můj nejlepší kámoš :D. Vlastně jsem s ním začínala i když mi začal psát můj, teď už manžel :D. Je také z Německa. A i teď, po dvou letech manželství a 5 let jako pracující v Německu, ho občas použiji. :palec: jen běž a užij si to! :kytka:

Capretta
Kecalka 443 příspěvků 12.12.18 16:34

Jen bez, randeni je na jazyky nejlepsi :) zkouset z gramatiky te urcite nebude, nedostatky a prizvuk budou roztomily a sexy ;)

Ginella
Kecalka 155 příspěvků 12.12.18 16:44

Určitě jdi, aspoň tě to bude nutit mluvit. A jak psaly holky, v nejhorším použijete překladač. :) Pak dej vědět, jestli jsi šla a jak to dopadlo. :hug:

PetrBk
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 12.12.18 16:54

Já si myslim, že tomu vzdychání je rozumět všude stejně :think:

happy day
Kecalka 139 příspěvků 12.12.18 16:54

Taky randeni s cizincem vrele doporucuju, urcite bych se jazykove bariery nebala - spis jak bylo uz napsano vyse - rozmluvis se a uzijete si spolu spoustu legrace :palec: :D (soude podle meho prvniho randeni s cizincem - kdy jsem ze zacatku absolutne nepochopila, jak se dotycny vubec jmenuje… :mrgreen: )

sakota
Kelišová 5599 příspěvků 12.12.18 17:19

Aaaaaw, na svoje roky randeni s necehcama vzpominam fakt rada. NIC mi nedalo stran anglictiny vic! Bez a uzij si to, bude to sranda a fakt te to nauci mluvit! :)

med99
Povídálka 50 příspěvků 12.12.18 17:23

To je dobre no, založit ucet a jen počkat, nez nekdo napíše. Kdo by nechtěl byt ženská…

tininas
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 12.12.18 17:32

Příspěvek upraven 12.12.18 v 17:45

Levandule121
Závislačka 2522 příspěvků 12.12.18 17:41

Zakladatelko, ja bych mu napsala svoji obavu, ale zakoncila bych to optimisticky, ze to snad zvladneme. A videla bych, co on na to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >