Ranní rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anony02
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 14:36
Raní rýma

Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.

PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

kuboslavka
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 14:41

Klasická alergie. Na jaře mám to samé, přes den přejde a ráno zase, mě to většinou na konci dubna přejde.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18895 příspěvků 16.04.18 15:01

Alergie, řekla bych. Jak je na tom vybavení (stará matrace - roztoči)? Mrkla bych za skříně, případně pod koberec, jestli tam není nějaká plíseň. nebo větší prašnost - okno do ulice, netěsnící…
Pokud má ten problém člověk, co spí v daném pokoji (a jinde problém není), tak bude něco tam.

novakova.t
Závislačka 2998 příspěvků 16.04.18 16:08

Nemáš tu rymu zelenou? Já tohle mela taky jen po ránu

TopSecret
Kecalka 492 příspěvků 16.04.18 16:55
@Anony02 píše:
Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Nejaka plisen bych rekla…

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 16.04.18 17:51
@kuboslavka píše:
Klasická alergie. Na jaře mám to samé, přes den přejde a ráno zase, mě to většinou na konci dubna přejde.

i já to mám takto poslední roky…Ráno dám Zodac a mám na celý den klid. V květnu a po zbytek roku už je to v pohodě.

Ou
Závislačka 4527 příspěvků 16.04.18 18:25

1. pečlivě zkontrolujte pokoj kvůli plísním. Pokud nějaké nadjete, tak budete muset všchno plesnivé vyházet, včetně případného nábytku a pokud je to v omítce, tak otlouct, natřít něčím proti plísním a znovu vymalovat.

2. pokud nic plesnivého nenajdete, zajděte na alergologii - může to být třeba na roztoče a nebo peří, pokud máte péřové ložní prádlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama