Reklama

Ranní rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anony02
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 14:36
Raní rýma

Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.

PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

kuboslavka
Povídálka 31 příspěvků 16.04.18 14:41

Klasická alergie. Na jaře mám to samé, přes den přejde a ráno zase, mě to většinou na konci dubna přejde.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 16.04.18 15:01

Alergie, řekla bych. Jak je na tom vybavení (stará matrace - roztoči)? Mrkla bych za skříně, případně pod koberec, jestli tam není nějaká plíseň. nebo větší prašnost - okno do ulice, netěsnící…
Pokud má ten problém člověk, co spí v daném pokoji (a jinde problém není), tak bude něco tam.

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 16:08

Nemáš tu rymu zelenou? Já tohle mela taky jen po ránu

TopSecret
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 16.04.18 16:55
@Anony02 píše:
Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Nejaka plisen bych rekla…

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 16.04.18 17:51
@kuboslavka píše:
Klasická alergie. Na jaře mám to samé, přes den přejde a ráno zase, mě to většinou na konci dubna přejde.

i já to mám takto poslední roky…Ráno dám Zodac a mám na celý den klid. V květnu a po zbytek roku už je to v pohodě.

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 16.04.18 18:25

1. pečlivě zkontrolujte pokoj kvůli plísním. Pokud nějaké nadjete, tak budete muset všchno plesnivé vyházet, včetně případného nábytku a pokud je to v omítce, tak otlouct, natřít něčím proti plísním a znovu vymalovat.

2. pokud nic plesnivého nenajdete, zajděte na alergologii - může to být třeba na roztoče a nebo peří, pokud máte péřové ložní prádlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama